Updated 3/5 at 10 p.m.
Licensed to Hy-Tek Meet Services - Podkaminer Hy-Tek's Meet Manager
Kiwanis - Bellarmine - 3/9/2013
Track Classic XXIX
Los Gatos High School
Performance List
Event 38 Boys 3200 Meter Run Frosh/Soph
===============================================================================
Name Year School Seed
===============================================================================
1 Meijer, Tucker 10 Bellarmine C 10:00.00
2 Meijer, Miles 10 Bellarmine C 10:00.00
3 Kannan, Shiva 10 Silver Creek 10:00.00
4 Sasser, Alex 10 Bellarmine C 10:00.00
5 Rouhani, Gabe 10 Archbishop R 10:19.00
6 Blake, Samuel 10 Westmont 10:26.00
7 Chapagain, Ayush 10 Cupertino 10:30.35
8 Sanders, Tom 10 Lynbrook 10:30.62
9 Robison, Justin 09 Lynbrook 10:30.94
10 Bystom, Kyle 10 Mountain Vie 10:32.00
11 Ghadiali, Aziz 09 Bellarmine C 10:32.00
12 Tu, Willy 09 Cupertino 10:35.00
13 Tian, Zheng 10 Mountain Vie 10:39.00
14 Doizer, Nolan 09 Ann Sobrato 10:39.87
15 Reyes, Brian 09 Willow Glen 10:40.00
16 Tam, Joshua 10 Mills 10:42.91
17 Dao, Troy 09 Willow Glen 10:45.00
18 Sadjadi, Ryan 09 Lynbrook 10:45.09
19 Bhusal, Ashish 10 Homestead 10:45.70
20 Leon, Manuel 10 Willow Glen 10:48.00
21 Leale, Samuel 09 Willow Glen 10:50.00
22 Tamura, Michael 09 Willow Glen 10:50.00
23 Nagurla, Revanth 10 Lynbrook 10:52.69
24 Cheung, Chris 09 Lynbrook 10:54.94
25 Schulze, Adam 10 Leland 10:55.00
26 Silverman, Shawn 09 Lynbrook 10:55.35
27 Buckman, Rory 10 Leland 11:00.00
28 Johnson, Joey 09 Leland 11:02.00
29 Plume, Nicolas 10 Menlo-Athert 11:20.00
30 Krein, Kevin 09 Westmont 11:30.00
31 Thompson, Roy 10 Westmont 11:30.00
32 Morris, Chris 10 Westmont 11:38.00
33 Andrews, Cole 10 Abraham Linc 11:40.00
34 Crinion, Connor 10 Bellarmine C 11:41.00
35 Jellins, Whittaker 10 Menlo-Athert 11:41.00
36 Marinsik, Stephen 10 Leland 11:45.00
37 Pagan, David 10 Bellarmine C 11:48.00
38 Milinovich, Nikola 09 Leland 12:13.00
39 Bailey, Martin 10 Bellarmine C 13:00.00
Event 41 Boys 4x100 Meter Relay Frosh/Soph
===============================================================================
School Seed
===============================================================================
1 McClymonds 'A' 44.32
2 St. Francis (Mountain View) 'A' 44.89
3 Bellarmine College Prep 'A' 44.90
4 St. Ignatius College Prep 'A' 45.22
5 Ann Sobrato 'A' 45.98
6 Leigh 'A' 46.00
7 Willow Glen 'A' 46.50
8 Menlo-Atherton 'A' 47.18
9 Christopher 'A' 47.71
10 Westmont 'A' 47.76
11 Fremont (Sunnyvale) 'A' 47.86
12 Cupertino 'A' 48.00
13 Abraham Lincoln (San Jose) 'A' 48.43
14 Mountain View 'A' 48.90
15 Leland 'A' 49.23
16 Woodside 'A' 53.27
17 Mills 'A' NT
Event 26 Girls 4x100 Meter Relay Varsity
===============================================================================
School Seed
===============================================================================
1 Archbishop Mitty 'A' 49.80
2 Leigh 'A' 49.85
3 Menlo-Atherton 'A' 50.15
4 St. Francis (Mountain View) 'A' 50.63
5 Mountain View 'A' 50.76
6 Christopher 'A' 51.37
7 Sir Francis Drake 'A' 51.50
8 Milpitas 'A' 51.66
9 St. Ignatius College Prep 'A' 51.90
10 Presentation 'A' 52.10
11 Ann Sobrato 'A' 52.31
12 Westmont 'A' 52.42
13 Notre Dame (San Jose) 'A' 52.60
14 Lynbrook 'A' 52.66
15 San Lorenzo Valley 'A' 52.84
16 Fremont (Sunnyvale) 'A' 53.09
17 Leland 'A' 53.70
18 Notre Dame (San Jose) 'B' 54.00
19 Ann Sobrato 'B' 54.87
20 Woodside 'A' 55.00
21 Willow Glen 'A' 55.30
22 Presentation 'B' 56.30
23 Notre Dame (San Jose) 'C' 59.50
24 Woodside 'B' NT
Event 9 Boys 4x100 Meter Relay Varsity
===============================================================================
School Seed
===============================================================================
1 Bellarmine College Prep 'A' 42.04
2 St. Francis (Mountain View) 'A' 43.21
3 McClymonds 'A' 44.32
4 Lynbrook 'A' 44.89
5 Woodside 'A' 45.00
6 Mills 'A' 45.09
7 San Lorenzo Valley 'A' 45.19
8 Willow Glen 'A' 45.30
9 Adrian Wilcox 'A' 45.30
10 Sacred Heart Prep 'A' 45.49
11 Milpitas 'A' 45.60
12 Ann Sobrato 'A' 45.98
13 Leigh 'A' 46.00
14 Fremont (Sunnyvale) 'A' 46.13
15 Leland 'A' 47.00
16 Carlmont 'A' 48.35
17 Mountain View 'A' 48.90
Event 7 Boys 110 Meter Hurdles Varsity
===============================================================================
Name Year School Seed
===============================================================================
1 Doan, Nicholas 12 Milpitas 15.10
2 Knight, Zach 12 Tamalpais 15.14
3 speck, connor 12 Las Lomas 15.47
4 Quinby, Peter 12 Bellarmine C 15.60
5 Mitchell, Zachary 12 Junipero Ser 15.68
6 Robinson, Nico 12 Sacred Heart 15.73
7 Nicholas, Mark 11 Mount Pleasa 15.88
8 IV, Peter 12 Mount Pleasa 15.88
9 Ranieri, Lucas 12 Lynbrook 15.88
10 Zhao, John 11 Cupertino 16.15
11 Runanin, Ari 11 Sir Francis 16.20
12 Sandford, Nathan 12 Adrian Wilco 16.68
13 Pambid, Gary 12 Bellarmine C 16.80
14 Chiou, Ethan 12 Lynbrook 16.83
15 Kumamoto, Alex 11 Carlmont 17.00
16 Chou, Byron 12 Leland 17.00
17 Tynan, Jon 11 St. Ignatius 17.00
18 Reynada, Joel 11 Menlo-Athert 17.08
19 Otani, James 12 Lynbrook 17.14
20 Weeks, Jack 11 Leland 17.20
21 Kidd, Dylan 12 Bellarmine C 17.50
22 Pakoy, Elizer 12 Milpitas 17.70
23 Yeh, William 11 Fremont (Sun 17.74
24 Nachiappan, Raam 11 Lynbrook 17.98
25 Nulimol, Tristan 11 Westmont 18.00
26 LoPresti, Phillip 11 Willow Glen 18.40
27 Ofiana, Jeremiah 11 Christopher 18.56
28 Chang, Matt 12 Bellarmine C 18.80
29 Dutra, Gabe 11 Bellarmine C 19.20
30 Hoang, Mark 11 Bellarmine C 20.00
31 Deshpande, Patrick 11 Bellarmine C 20.00
32 Gebre, Amanuel 12 Abraham Linc 20.12
33 Mendoza, Sam 11 Abraham Linc 20.43
34 Gerbre, Amanuel 11 Abraham Linc 20.64
35 Lee, Justin 11 Bellarmine C NT
Event 39 Boys 65 Meter Hurdles Frosh/Soph
===============================================================================
Name Year School Seed
===============================================================================
1 Carbin, Darius 09 Mount Pleasa 9.40
2 Staub, Ben 10 Valley Chris 9.70
3 Berhan, Myles 10 Mount Pleasa 10.00
4 Lewis, Blake 10 Leigh 10.03
5 Chen, Michael 10 Milpitas 10.12
6 DeLeon, Andre 10 St. Ignatius 10.23
7 Campbell, Brendon 09 St. Francis 10.61
8 Blackburn, Matthew 10 Lynbrook 10.65
9 Kendall, Josh 10 St. Ignatius 10.80
10 Chow, Chris 10 Bellarmine C 10.80
11 Gallab, Dan 10 Bellarmine C 10.91
12 Moller, Tony 10 Los Gatos 11.00
13 Chen, Thomas 10 Mountain Vie 11.14
14 Sevilla, Sean 10 Bellarmine C 11.20
15 O'Driscoll, Matt 10 St. Ignatius 11.70
16 Tucker, Kevin 09 Bellarmine C 11.80
17 Winterstein, Eddie 10 Junipero Ser 11.89
18 Nguyen, James 09 Bellarmine C 11.90
19 Plummer, Armon 09 Junipero Ser 11.91
20 Pluth, Daniel 09 Bellarmine C 12.00
21 Palthe, Steven 09 Carlmont 12.00
22 Schubert, Sam 09 San Lorenzo 12.00
23 Lopretto, Matthew 09 Bellarmine C 12.00
24 Collins, Chase 09 San Lorenzo 12.20
25 Martinez, Alejandro 09 Santa Clara 12.20
26 King, Austin 10 Fremont (Sun 12.28
27 Resendez, Joaquin 09 Abraham Linc 12.35
28 Sires-Wils, Isaiah 10 Willow Glen 12.80
29 Sanchez, Anthony 09 Abraham Linc 12.90
30 Llamas, Christian 10 Willow Glen 12.90
31 Rioux, Jack 10 St. Ignatius 13.00
32 Wadsworth, Sam 09 St. Ignatius 13.00
33 Buntic, Matt 09 St. Ignatius 13.00
34 Benitez, Adam 10 Willow Glen 13.30
35 Landeros, Roger 09 Abraham Linc 13.67
36 Muhammed, Nadhee 10 Abraham Linc 14.35
37 Sprintz, Adam 9 University Prep NT
38 Willoughby, Dominic 10 Woodside Pri NT
39 Alba, Miguel 10 Ann Sobrato NT
Event 24 Girls 100 Meter Hurdles Varsity
===============================================================================
Name Year School Seed
===============================================================================
1 Buck, Casey 12 Leigh 14.98
2 Tatum, Danielle 12 Los Gatos 15.80
3 Vance, Summer 12 Los Gatos 15.80
4 Lanovaz, Caice 09 Los Gatos 16.10
5 Heffernan, Carly 11 Los Gatos 16.20
6 Ho, Esther 09 Lynbrook 16.34
7 Foster, Ally 10 Christopher 16.40
8 Hernandez, Joey 12 Homestead 17.00
9 Romero, Haley 09 Christopher 17.06
10 Micallef, Carlisle 11 Archbishop M 17.30
11 Kuechle, Alexa 11 Leland 17.40
12 Tyrnauer, Olivia 09 Sir Francis 17.50
13 Fan, Sabrina 10 Lynbrook 17.62
14 Opulencia, Caitlyn 10 Presentation 17.67
15 Tran, Lani 11 Leigh 17.75
16 Yuan, Claire 10 Lynbrook 17.90
17 Nichole, Hernaz 09 Mount Pleasa 18.00
18 Fearron, Rikki 12 Mountain Vie 18.10
19 O'Brien, Megan 10 Milpitas 18.23
20 Mount, Juliana 10 Notre Dame ( 18.37
21 Emanuel, Pamela 10 Willow Glen 18.50
22 Yago, Jackie 10 Ann Sobrato 18.59
23 Quijano, Samantha 10 St. Francis 18.68
24 Judas, Liesel 10 Archbishop M 18.76
25 Kadah, Senna 09 Presentation 18.83
26 Winick, Sarah 12 Mountain Vie 19.00
27 Ignacio, Danielle 12 Mountain Vie 19.10
28 Girabaldi, Julia 10 St. Francis 19.14
29 Jongebloed, Ursula 11 Menlo-Athert 19.20
30 Tanase, Sarah 12 Leland 19.30
31 Rule, Jenna 10 Westmont 19.50
32 Denzel, Bridget 11 St. Francis 19.51
33 Flores, Alejandra 11 Fremont (Sun 19.71
34 Fernandez, Vanessa 11 Christopher 19.81
35 de Jesus, Maria 11 Fremont (Sun 19.84
36 Augustin, Andrea 10 St. Francis 19.91
37 Wigant, Kirsten 09 Presentation 20.10
38 Medina, Griselda 11 Abraham Linc 20.12
39 Padilla, Jessie 12 Abraham Linc 20.21
40 Nunez, Gladys 10 Willow Glen 20.40
41 Wei, Alexandra 10 Notre Dame ( 20.50
42 Bruckner, Rebekah 10 Valley Chris 20.50
43 Omaleki, Morgana 12 Presentation 20.50
44 Ngo, Allison 10 St. Francis 20.59
45 Muscha, Maddie 12 Presentation 20.65
46 Collins, Rebekah 12 Menlo-Athert 20.76
47 Luttrell, Katherine 11 Woodside 20.83
48 Brouse, Karina 10 Abraham Linc 20.89
49 Kohli, Anisha 09 St. Ignatius 21.00
50 Casey, Clare 09 St. Ignatius 21.00
51 Tynan, Katelyn 09 St. Ignatius 21.00
52 Munoz, Stephanie 10 Presentation 21.62
53 Perez, Ruth 11 Abraham Linc 21.78
54 Garcia, Maria 10 St. Ignatius 22.00
55 Brule, Isabel 10 Notre Dame ( 22.20
56 Wong, Jana 11 Mills 22.27
57 Medina, Yesenia 11 Abraham Linc 22.34
58 Tran, Vivian 11 Fremont (Sun 22.42
59 Seagraves, Bailey 10 Woodside NT
60 Schott, Lauren 10 Woodside NT
61 Rolle, Vanessa 10 Woodside NT
62 Smith, Natalie 10 Woodside NT
63 Bohaboy, Caitlin 11 Woodside NT
64 Maloney-McCrystle, Clare 10 Castilleja NT
65 Weiss, Tia 09 Ann Sobrato NT
66 Piearcy, Solin 09 Cupertino NT
67 Keegan, Melanie 12 Fremont (Sun NT
68 Chen, Raechel 12 Fremont (Sun NT
69 Wilkinson, Katie 11 Pioneer (San NT
70 Nguyen, Vyvy 09 Santa Clara NT
71 Tolentino, Daysia 09 Mills NT
72 Costa, Rosalia 09 Notre Dame ( NT
Event 23 Girls 3200 Meter Run Varsity
===============================================================================
Name Year School Seed
===============================================================================
1 Haar, Molly 12 Archbishop M 11:30.00
2 Johnson, Alyssa 12 Leland 11:36.02
3 Ling, Grace 10 Lynbrook 11:42.50
4 Zhou, Alice 12 Homestead 11:50.67
5 Escalera, JJ 09 Fremont (Sun 11:53.50
6 Wood, Hannah 11 Presentation 11:54.00
7 Loveday, Montana 12 Archbishop M 12:00.00
8 Brobst, Olivia 11 Archbishop M 12:00.00
9 Doyle, Alexis 12 St. Francis 12:06.45
10 Alt, Kaitlin 11 Pacific Grov 12:10.45
11 Nelson, Hannah 10 St. Francis 12:19.44
12 Roise, Annika 11 Menlo-Athert 12:20.00
13 Lamb, Emily 12 San Lorenzo 12:20.01
14 Kruzman, Diana 10 Cupertino 12:21.02
15 Mason, Riley 09 Leland 12:24.00
16 Gill, Kristin 10 Presentation 12:25.00
17 Luque, Katrina 11 San Lorenzo 12:33.06
18 Fan, Jessica 12 Lynbrook 12:35.36
19 Yang, Rebecca 12 Lynbrook 12:35.59
20 Noto, Sophia 10 Sir Francis 12:40.00
21 Politoski, Allison 10 Leland 12:40.00
22 Gwennap, Carina 10 Mountain Vie 12:41.00
23 Wang, Christine 12 St. Francis 12:45.44
24 Filippi, Natalie 09 Christopher 12:55.20
25 Maloney-McCrystle, Fiona 12 Castilleja 12:55.21
26 Smith, Brianna 11 Westmont 13:00.00
27 Sussenguth, Anna 09 Lynbrook 13:02.56
28 Miller, Aislinn 09 Sir Francis 13:10.00
29 Burke, Kayleigh 12 Adrian Wilco 13:16.22
30 Matteson, Amy 09 Adrian Wilco 13:20.00
31 Venkataramani, Urmila 09 Lynbrook 13:24.35
32 Womer, Rachel 09 Leland 13:30.00
33 Hamilton, Emelia 11 Notre Dame ( 13:37.47
34 Eleazar, Geraldine 10 Notre Dame ( 13:50.26
35 Kotlie, Arianna 9 University Prep 14:07.00
36 Rodriguez, Norma 11 Castilleja NT
37 Mallya, Megha 09 Notre Dame ( NT
38 Romero, Michelle 12 Woodside NT
39 DeTar, Cayla 11 San Lorenzo NT
40 Cox, Emily 10 Notre Dame ( NT
41 Graber, Abigai 10 Notre Dame ( NT
42 Mondry, Claire 09 Notre Dame ( NT
43 Mizuki, Maya 09 Notre Dame ( NT
Event 33 Boys 100 Meter Dash Frosh/Soph
===============================================================================
Name Year School Seed
===============================================================================
1 Cassady, Cole 10 St. Francis 11.29
2 Becerra, Spencer 09 St. Ignatius 11.40
3 Mays, Hakeem 10 Willow Glen 11.40
4 Rodriquez, Jordan 10 Christopher 11.45
5 Sanders, Raymone 09 Archbishop R 11.50
6 Silva, James 10 Bellarmine C 11.50
7 Macauley, Kyle 09 Bellarmine C 11.51
8 Buenventura-Smith, Jacob 10 St. Ignatius 11.60
9 Jones, Akil 09 Valley Chris 11.70
10 Guttadauro, Anthony 10 Bellarmine C 11.70
11 Peters, Brandon 10 Valley Chris 11.74
12 Verba-Hamilton, Aiden 09 Archbishop R 11.80
13 Menendez, Wilbur 09 Westmont 11.80
14 Burgess, Derek 09 Valley Chris 11.80
15 Douglass, Justin 09 Bellarmine C 11.81
16 Laymoun, Yousuf 10 Santa Clara 11.84
17 Tran, Alex 10 Valley Chris 11.90
18 Jackson, Isaiah 10 Mountain Vie 11.90
19 Borden, Bryce 10 Valley Chris 11.90
20 Chen, Michael 10 Milpitas 11.91
21 Kraemer, Griffin 10 Sacred Heart 11.95
22 Gargiulo, Tyler 10 Bellarmine C 11.99
23 Smith, Justus 10 Abraham Linc 11.99
24 Peacock, Christopher 10 Abraham Linc 11.99
25 Matsuoka, Joe 10 Los Gatos 12.00
26 Yu, Leo 10 Valley Chris 12.00
27 Muncada, Joshua 09 Bellarmine C 12.00
28 Hipol, Mike 10 Mount Pleasa 12.00
29 Canuel, June 09 Adrian Wilco 12.00
30 Wrappe, Thomas 10 Bellarmine C 12.01
31 Pang, Brendan 10 Abraham Linc 12.10
32 Mobley, Ibrahima 10 Abraham Linc 12.10
33 Vidanage, Shane 10 Westmont 12.10
34 Hamman, Ryan 10 Leigh 12.13
35 Wang, Bailey 10 Westmont 12.15
36 Carillo, Isaiah 10 Westmont 12.20
37 Ho, Oliver 09 Milpitas 12.20
38 Troung, Lap 10 Westmont 12.20
39 Dines, Thomas 09 Bellarmine C 12.20
40 McCrimon, Isaac 09 Christopher 12.22
41 Ordes, Jerome 09 Mount Pleasa 12.25
42 Lee, Kelly 10 Valley Chris 12.30
43 Medaglia, Daniel 10 Bellarmine C 12.30
44 McAllister, Ben 10 Los Gatos 12.34
45 Smith, Kyle 09 Menlo-Athert 12.38
46 Rodriguez, Matt 10 Bellarmine C 12.40
47 Ford, Griffith 10 St. Ignatius 12.40
48 Alba, Miguel 10 Ann Sobrato 12.45
49 Attiogbe, Semanu 09 Woodside 12.45
50 Gonzalez, Omar 10 Abraham Linc 12.45
51 Ebochie, Ifeani 10 Abraham Linc 12.45
52 Cui, Kevin 10 Philip & Sal 12.50
53 Castada, Michael 09 Silver Creek 12.50
54 Butler, Kela 09 St. Ignatius 12.50
55 Mendoza, Joesph 09 Silver Creek 12.51
56 Barros, Joseph 09 Silver Creek 12.52
57 Gogan, Alex 10 Junipero Ser 12.53
58 Urena, Diego 10 Menlo-Athert 12.58
59 Kharishian, Jordan 09 Leigh 12.60
60 Nguyen, Christopher 09 Willow Glen 12.60
61 Claros, Trevor 09 Archbishop R 12.70
62 Baril, Kirk 09 Mills 12.70
63 Nguyen, Kyle 10 Mills 12.70
64 Ancheta, Derrick 10 Fremont (Sun 12.75
65 Short, Reese 09 Ann Sobrato 12.76
66 Ng, Allen 09 Mills 12.80
67 Wilson, Jahque 10 Archbishop R 12.80
68 Frank, Jason 09 Cupertino 12.80
69 Schubert, Sam 09 San Lorenzo 12.80
70 Fitzgerald, Tommy 10 San Lorenzo 12.80
71 Ju, Richard 10 Cupertino 12.81
72 Kumamoto, Jacob 09 Carlmont 12.85
73 Tran, Larry 09 Fremont (Sun 12.87
74 McGee, Grant 09 Leigh 12.88
75 Tan, Julian 09 Leland 12.89
76 Lei, Victor 10 Abraham Linc 12.90
77 Cheung, Vincent 10 Philip & Sal 12.90
78 Collins, Hunter 10 Abraham Linc 12.90
79 Coutinho, Timothy 10 Leland 12.90
80 Meadors, Delvon 10 Abraham Linc 12.90
81 Chen, Frank 10 Abraham Linc 12.90
82 Ramos, Kyle 09 Carlmont 12.90
83 Negro, Giovanni 10 Mills 12.90
84 Barringer, Quinton 10 Abraham Linc 12.90
85 Longateer, Dylan 09 Ann Sobrato 12.98
86 Robles, Mario 09 Abraham Linc 12.98
87 Yates, James 09 Leland 12.99
88 Enrile, Artemio 10 Philip & Sal 13.00
89 Bellin, Mark 09 Carlmont 13.00
90 Aita, Jason 09 Leland 13.00
91 Hurt-Ben, Daniel 09 Cupertino 13.00
92 Valentine, Austin 09 Leigh 13.03
93 Martinez, Geoffrey 10 Christopher 13.10
94 Contreras, Cesar 10 Philip & Sal 13.10
95 Ramirez, Noel 09 Abraham Linc 13.23
96 Oliveras, Ricardo 09 Abraham Linc 13.24
97 Ruffing, Ryan 09 Abraham Linc 13.24
98 Willoughby, Dominic 10 Woodside Pri 13.27
99 Beiti, Aarian 09 Leland 13.30
100 Carfano, Greg 10 Leigh 13.35
101 Prado, Eddie 09 Christopher 13.40
102 Collins, Chase 09 San Lorenzo 13.40
103 Nguyen, Johny 10 Philip & Sal 13.40
104 Rodas-Preza, Mario 10 Mills 13.40
105 Totah, Sami 09 Mills 13.40
106 Salazar, Christian 12 Abraham Linc 13.41
107 Prado, Anastacio 09 Abraham Linc 13.45
108 Gibbs, Keaton 09 Woodside 13.45
109 Stoll, Victor 10 Abraham Linc 13.45
110 Lavasani, Shayan 09 Mills 13.50
111 Cooke, Chris 09 Half Moon Ba 13.55
112 Vazquez, Luis 10 Half Moon Ba 13.60
113 Galindo, Joseph 09 Abraham Linc 13.65
114 Mendoza, Raymond 09 Abraham Linc 13.67
115 Jeung, Tobias 09 Mills 13.70
116 Resendez, Joaquin 09 Abraham Linc 13.71
117 Endo, Colin 09 Woodside 13.82
118 Kulda, Joe 09 Half Moon Ba 13.90
119 Sanchez, Miguel 10 Abraham Linc 14.34
120 Sanchez, Anthony 09 Abraham Linc 14.34
121 Do, Patrick 09 Abraham Linc 14.54
122 Smith, Frank 09 Woodside 14.65
123 Lee, Jerome 09 Abraham Linc 14.65
124 Burton, Julius 09 Abraham Linc 14.97
125 Gilardi, Christopher 09 Woodside NT
126 Yu, Nathan 09 Ann Sobrato NT
127 Andrade, Daniel 10 Abraham Linc NT
128 Perez, Chris 10 Woodside Pri NT
129 Sutter, Michael 09 Ann Sobrato NT
130 Herrera, Jack 09 Woodside Pri NT
131 Alcanta, Heriberto 10 University Prep NT
132 Gray, Joshua 09 Woodside NT
133 Rayo, Johnathan 09 Terra Nova NT
134 Dick, Austin 10 Pioneer (San NT
135 Hurst, Ray 09 Woodside NT
136 Islas, Luis 10 Woodside NT
137 Cauraugh, Dylan 09 Woodside NT
Event 18 Girls 100 Meter Dash Varsity
===============================================================================
Name Year School Seed
===============================================================================
1 Diaz, Alex 12 Piedmont Hil 12.29
2 Williams, Sarah 12 Leigh 12.48
3 Staab, Rachel 12 Los Gatos 12.65
4 McCarthy, Caren 11 Pioneer (San 12.70
5 Beyene, Berhan 11 Mount Pleasa 12.70
6 Agcaoili, Bridgitte 09 Mount Pleasa 12.70
7 Buck, Casey 12 Leigh 12.78
8 Palacio, Kylie 12 Archbishop M 12.79
9 Obilor, Tiffanie 12 Presentation 12.80
10 Agu, Cecily 12 Archbishop M 12.85
11 Wagner, Greta 11 Los Gatos 12.86
12 Cheeks, Brianna 10 St. Francis 12.88
13 Tan, Mikayla 11 Archbishop M 12.93
14 Roey, Jessica 12 St. Francis 12.96
15 Harrison, Johanna 11 Adrian Wilco 12.98
16 Peyser, Victoria 09 Archbishop M 13.10
17 Johnson, Taylor 09 Valley Chris 13.10
18 Cerini, Stephanie 12 Woodside 13.14
19 Korpontinos, Krysta 10 Mountain Vie 13.14
20 McPolin, Carly 10 Christopher 13.14
21 Madison, Tori 12 San Lorenzo 13.17
22 Warman, Maddy 10 Woodside 13.17
23 Steffens, Kara 10 Los Gatos 13.20
24 Marrable, Tianna 10 Philip & Sal 13.23
25 Simes, Miranda 09 Menlo-Athert 13.30
26 Buckley, Beverly 11 Westmont 13.30
27 Solano, Emily 09 Willow Glen 13.30
28 Gilbert, Samantha 11 Sir Francis 13.30
29 Wachuka, Sharon 09 Mountain Vie 13.30
30 Hyde, Felicia 10 Adrian Wilco 13.30
31 Hazel, Erin 12 Westmont 13.30
32 Tovar, Naomi 11 Menlo-Athert 13.33
33 Reynolds, Eleni 10 Homestead 13.36
34 Tran, Lani 11 Leigh 13.37
35 Trevithick, Caroline 10 Mills 13.40
36 De Fiore, Kiana 10 Westmont 13.47
37 Kurtz, Megan 11 Menlo-Athert 13.48
38 Camacho, Hilda 10 Mount Pleasa 13.50
39 Dragovic, Milina 10 Leland 13.50
40 Fazzio, Francisca 09 Willow Glen 13.50
41 Wu, Gianna 10 Lynbrook 13.56
42 Simmons, Devan 11 Abraham Linc 13.57
43 Deasis, Ezra 11 Abraham Linc 13.57
44 Jones, Annah 09 Fremont (Sun 13.59
45 Torrecampo, Desiree 12 Silver Creek 13.60
46 Wu, June 12 Abraham Linc 13.60
47 Catan, Emily 12 St. Francis 13.60
48 Smoot, Nicole 09 Leland 13.65
49 Peer, Adee 10 Notre Dame ( 13.67
50 Price, Khaya 09 Christopher 13.69
51 Cao, Pauline 11 Milpitas 13.70
52 Dayal, Sabina 10 Fremont (Sun 13.70
53 Mai, Allison 10 Valley Chris 13.77
54 Gebrehiwet, Senai 09 Leland 13.79
55 Padalkar, Sonjali 09 Valley Chris 13.80
56 Rule, Jenna 10 Westmont 13.80
57 Shing, Priscilla 10 Valley Chris 13.85
58 Jang, Kathy 11 Lynbrook 13.87
59 Hunt, Mariel 10 Lynbrook 13.89
60 Dalupan Wong, Tia 10 Sacred Heart 13.89
61 Shieh, Michelle 12 Lynbrook 13.89
62 Clark, Madison 09 Westmont 13.90
63 Jauregui, Alyssa 09 Woodside 13.90
64 Duong, Christine 11 Notre Dame ( 13.90
65 Schott, Lindsay 10 Sacred Heart 13.90
66 Yuan, Claire 10 Lynbrook 13.96
67 Fan, Sabrina 10 Lynbrook 13.97
68 Derksen, Nina 11 Leland 14.00
69 Silverman, Mariana 09 Woodside 14.00
70 Silva, Michele 09 Ann Sobrato 14.01
71 Figarella, Michelle 11 Leland 14.01
72 Angeles, Ruby 09 Fremont (Sun 14.02
73 Wittman, Ali 12 San Lorenzo 14.04
74 Karur, Anisha 12 Notre Dame ( 14.04
75 Gunter, Samantha 09 Leland 14.05
76 Kneis, Christina 12 Sacred Heart 14.06
77 Tran, Christina 10 Leland 14.07
78 Lung, Tiffany 10 Fremont (Sun 14.13
79 Landis, Allison 09 Ann Sobrato 14.13
80 Lee, Kristen 10 Mills 14.16
81 Richardson, Monika 12 Menlo-Athert 14.17
82 Triant, Gabriela 10 Notre Dame ( 14.20
83 Juang, Stephanie 10 Lynbrook 14.21
84 Talaat, Audrey 10 Leland 14.27
85 Smith, Payton 09 Carlmont 14.31
86 Reddy, Megan 11 Abraham Linc 14.34
87 Metz, Sheila 09 Lynbrook 14.34
88 Roosevelt, Rina 09 Philip & Sal 14.40
89 Miller, Camille 09 Notre Dame ( 14.50
90 Ortega, Jocelyn 11 Notre Dame ( 14.50
91 Torres, Kristina 10 Woodside 14.50
92 Gallo, Julia 12 Presentation 14.50
93 Ruiz-Garcia, Alex 09 Valley Chris 14.50
94 Flock, Christine 12 Woodside 14.50
95 Wong, Michelle 12 Abraham Linc 14.50
96 Zheng, Deanna 11 Abraham Linc 14.50
97 Chemel, Angeline 12 Abraham Linc 14.50
98 Joo, Catherine 09 Leland 14.65
99 Maruya, Nikki 10 Notre Dame ( 14.68
100 Gilbert, Sofia 09 Woodside 14.80
101 Arella, Kristina 09 Half Moon Ba 14.80
102 Gutierrez, Loren 10 Notre Dame ( 14.83
103 Putnam, Elizabeth 10 Woodside Pri 14.85
104 Barrriga, Yarelly 09 Half Moon Ba 14.90
105 West, Arya 10 Woodside 14.96
106 Kost, Annadine 12 Notre Dame ( 15.00
107 Bentajado, Jeanelle 09 Notre Dame ( 15.00
108 Barros, Laura 10 Notre Dame ( 15.00
109 Krampert, Michaela 10 Woodside 15.00
110 Bibiano, Frankcheska 09 Woodside 15.00
111 Davis, Gillian 09 Half Moon Ba 15.10
112 Yutrzenka, Melissa 09 Notre Dame ( 15.21
113 Pagan, Laura 12 Notre Dame ( 15.44
114 Romer, Olivia 10 Woodside 15.52
115 Gulmon, Emily 11 Notre Dame ( 15.90
116 Sura, Amanda 12 Notre Dame ( 15.90
117 Ho, Kimberly 10 Woodside Pri 15.92
118 Tran, Elizabeth 09 Notre Dame ( 15.98
119 Gutierrez, Gabi 09 Notre Dame ( 16.00
120 Espinova, Krystal 12 Notre Dame ( 16.00
121 Ilas, Patricia 11 Notre Dame ( 16.00
122 Tran, Vivanne 09 Notre Dame ( 16.00
123 Galvan, Krelyn 11 Notre Dame ( 16.00
124 Shrestha, Alyssa 09 Notre Dame ( 16.05
125 Sekhon, Harveen 09 Notre Dame ( 16.14
126 Fazal, Saneea 09 Notre Dame ( 16.15
127 Thorson, Jessica 10 Woodside Pri 16.35
128 Bernal, Iviema 10 Notre Dame ( 16.41
129 Iviema, Iviema 10 Notre Dame ( 16.41
130 Jeanelle, Jeanelle 09 Notre Dame ( 16.50
131 Curtis, Diana 09 Notre Dame ( 16.50
132 Tafolla, Ana Barbara 10 Notre Dame ( 16.58
133 Yip, Czarina 09 Notre Dame ( 16.75
134 Nguyen, Anh-Thao 09 Notre Dame ( 17.00
135 Ellis, Jessica 11 San Lorenzo 17.09
136 Aguilar, Megan 09 Notre Dame ( 17.50
137 Ho, Natalyne 10 Notre Dame ( 17.73
138 Caballero, Jocelyn 11 Notre Dame ( 18.16
139 Cabrera, Montserrat 11 Notre Dame ( 18.22
140 Carrillo, Lesly 12 Woodside NT
141 Stangvik, Olivia 11 Woodside NT
142 Jimenez, Diann 11 Woodside NT
143 Seagraves, Bailey 10 Woodside NT
144 Smith, Natalie 10 Woodside NT
145 Crane, Rachel 09 Woodside NT
146 Del-Rio, Noeli 10 Woodside NT
147 Gregoine, Rachael 10 Woodside NT
148 Schott, Lauren 10 Woodside NT
149 Fajardo, Jazmine 10 Woodside NT
150 Grima, Jessica 10 Woodside NT
151 Jennings, Sitora 11 Woodside NT
152 Rolle, Vanessa 10 Woodside NT
153 Giannone, Janie 10 Woodside NT
154 Miller, Madeline 10 Woodside NT
155 Gao, Shaowei 09 Abraham Linc NT
156 Tom, Beth 12 Abraham Linc NT
157 Tam, Cassandra 09 Abraham Linc NT
158 Truong, Juila 09 Abraham Linc NT
159 Castillo, Sophia 11 University Prep NT
160 Fenwick, Grace 09 Castilleja NT
161 Ruiz, Brittany 12 Abraham Linc NT
162 Mellin, Rebecca 09 Abraham Linc NT
163 Truong, Michele 09 Abraham Linc NT
164 Stubblefield, Kayla 11 Presentation NT
165 Yoon, Bora 12 Abraham Linc NT
166 Li, Jiayi 09 Abraham Linc NT
167 Chan, Kareena 09 Abraham Linc NT
168 Adkins, Laurel 11 Notre Dame ( NT
169 Hernandez, Carissa 09 Notre Dame ( NT
170 Brule, Isabel 10 Notre Dame ( NT
171 Gee, Alyssa 09 Woodside NT
172 Williams, Zaire 09 Woodside NT
173 Stangvik, Allegra 09 Woodside NT
174 Cortez, Veronica 10 Notre Dame ( NT
175 Do, Amy 09 Notre Dame ( NT
176 Costa, Victoria 09 Notre Dame ( NT
177 Chow, Jessica 09 Notre Dame ( NT
178 Costa, Rosalia 09 Notre Dame ( NT
179 Verduzco, Jessica 11 Notre Dame ( NT
Event 1 Boys 100 Meter Dash Varsity
===============================================================================
Name Year School Seed
===============================================================================
1 Wright, Jalen 12 Bellarmine C 11.00
2 Dalton, Kyle 12 Piedmont 11.15
3 Greene, Kahshan 12 St. Francis 11.22
4 Njaka, Taylor 12 Bellarmine C 11.23
5 Hall, Chris 11 Archbishop R 11.30
6 Petersen, Kevin 12 Mountain Vie 11.30
7 Baty, Landon 11 St. Francis 11.33
8 Tolero, Clark 12 Terra Nova 11.36
9 Holman, Joshua 11 Woodside 11.40
10 Edwards, James 12 Adrian Wilco 11.41
11 Mitchell, Delshawn 11 Adrian Wilco 11.41
12 Greene, Kamel 12 St. Francis 11.41
13 Arco, Angelo 12 Junipero Ser 11.45
14 Bush, Grant 11 Bellarmine C 11.45
15 Vong, Ryan 11 Bellarmine C 11.46
16 Warren, Lavance 10 McClymonds 11.47
17 Leung, Preston 12 Lowell 11.47
18 Seelapasay, Vincent 12 Mount Pleasa 11.50
19 Kelly, Connor 11 Westmont 11.50
20 Basurto, Arturo 12 Willow Glen 11.50
21 Lonergan, Lucas 11 Bellarmine C 11.55
22 Sirasao, Rahul 11 Leigh 11.56
23 Marshall, Elijah 11 Bellarmine C 11.56
24 Tramontozzi, Vince 11 St. Ignatius 11.58
25 Cosentino, Sean 11 Leigh 11.60
26 Russert, Drew 11 Mountain Vie 11.60
27 Meacham, Deverick 11 Menlo-Athert 11.61
28 Mesa, Andrew 11 Ann Sobrato 11.64
29 Huang, Anthony 12 Lynbrook 11.65
30 Rashidi, Faraaz 11 Burlingame 11.65
31 Avery, Jacob 12 Abraham Linc 11.68
32 Valencia, Devante 12 Willow Glen 11.70
33 Kubo, Nick 11 Westmont 11.70
34 Paneda, Gian 12 Milpitas 11.70
35 Barnes, Sean 10 Milpitas 11.71
36 Bryan, Amani 11 Bellarmine C 11.75
37 Hazard, Jordan 12 Fremont (Sun 11.76
38 Luke, Roland 12 Adrian Wilco 11.80
39 Rodas, Juan 10 Sir Francis 11.80
40 Santana, Alex 11 Willow Glen 11.80
41 Borjon, Justin 10 Woodside 11.82
42 Perry, Cameron 12 Los Gatos 11.83
43 Thong, Edmund 10 Adrian Wilco 11.84
44 Sun, Daniel 12 Lynbrook 11.88
45 Galvan, Brian 11 Leigh 11.88
46 Chi, Sid 12 San Lorenzo 11.89
47 Randhawa, Sahej 11 Bellarmine C 11.90
48 Marzetta, Tyree 11 Abraham Linc 11.90
49 Del Santo, Jack 12 Sacred Heart 11.93
50 Nunn, JoJo 12 Ann Sobrato 11.93
51 Burr-Kirven, Benjamin 10 Sacred Heart 11.97
52 Johnson, Kjell 11 San Lorenzo 11.99
53 Gamboa, Adam 11 Archbishop R 12.00
54 Chung, Felix 12 Archbishop R 12.00
55 Luu, Matt 12 Bellarmine C 12.00
56 Leporace, Alexander 12 Los Gatos 12.03
57 Xu, Yihao 11 Lynbrook 12.09
58 Leporace, Anthony 12 Los Gatos 12.10
59 Longmire, Grant 12 Valley Chris 12.11
60 Shah, Yash 12 Lynbrook 12.12
61 Huang, Michael 12 Cupertino 12.12
62 Poetzinger, Derek 12 San Lorenzo 12.15
63 Marguet, Michael 12 Woodside 12.16
64 Miller, Dylan 12 San Lorenzo 12.20
65 Reyes, Aaron 11 Milpitas 12.20
66 Conte, Ibrahim 11 Leigh 12.20
67 Singh, Hansraj 11 Leland 12.22
68 Lam, Keanu 12 Los Gatos 12.29
69 Gayetty, Joe 12 Leland 12.30
70 Creamer, Kahileigh 10 Fremont (Sun 12.31
71 Otani, James 12 Lynbrook 12.36
72 Fernandez, Eloy 11 Lynbrook 12.38
73 Reybol, Arcelio 12 Archbishop R 12.40
74 Cockrum, Mitchell 10 Woodside 12.47
75 Joshua, Isaac 11 Mills 12.50
76 Ramos, Ryan 12 Philip & Sal 12.50
77 Martinez, Carlos 11 Fremont (Sun 12.54
78 Pestana, Grant 11 Carlmont 12.60
79 Martin, Moises 12 Fremont (Sun 12.60
80 Lew, Garrett 12 Mills 12.60
81 Guillermo, Mikael 12 Carlmont 12.70
82 Jones, Kylan 11 Abraham Linc 12.70
83 Dudum, Jerry 12 Mills 12.70
84 Surovell, Oliver 10 Carlmont 12.75
85 Cook, Tommy 11 Woodside 12.77
86 Murtha, Gregory 11 Leland 12.80
87 Cross, Brandon 11 Fremont (Sun 12.83
88 Greenhalgh, Robert 12 Abraham Linc 12.89
89 Chen, Eric 12 Cupertino 12.89
90 Chiong, Justin 11 Abraham Linc 12.90
91 Bangura, Solokor 11 Abraham Linc 12.90
92 Bongata, Melchor 12 Fremont (Sun 12.90
93 Falore, Danny 12 Woodside 12.92
94 Gomez, Vincent 11 Fremont (Sun 12.97
95 Hsiao, Eldon 11 Leland 13.04
96 Stuckey, Spencer 11 Woodside 13.10
97 Rangel, Jonathan 10 Woodside 13.17
98 Meredith, Blake 12 Woodside 13.17
99 Guevara, Miguel 11 Half Moon Ba 13.19
100 Tam, Andrew 11 Leland 13.21
101 Nguy, Matt 11 Philip & Sal 13.50
102 Endo, Colin 09 Woodside 13.82
103 Herrera, Kevin 12 Woodside 14.45
104 Gomez, Jordan 11 Woodside NT
105 Ramirez, Francisco 12 Woodside NT
106 Yepez, Filbert 11 Abraham Linc NT
107 Medina, Christian 12 Woodside NT
Event 6 Boys 3200 Meter Run Varsity
===============================================================================
Name Year School Seed
===============================================================================
1 Estifanos, Yohaness 12 Milpitas 9:08.06
2 Ho, Richard 12 Leland 9:24.96
3 DeAnda, Charles 12 Bellarmine C 9:30.10
4 Meijer, Raymond 12 Bellarmine C 9:35.74
5 Pina, Jose 10 Abraham Linc 9:38.65
6 Corvese, Ryan 12 Ann Sobrato 9:38.77
7 Calvillo, Jacob 12 Leland 9:46.35
8 Lovegren, John 12 Menlo-Athert 9:50.27
9 Marshall, Logan 11 Half Moon Ba 9:55.00
10 Alaghatta, Akshay 12 Bellarmine C 9:55.00
11 Swanson, Chris 12 Fremont (Sun 10:03.06
12 Sloan, Cooper 11 Homestead 10:03.74
13 Foster, Chris 10 Los Gatos 10:05.00
14 Hicks, Jacob 11 San Lorenzo 10:07.64
15 Hussein, Abdinur 11 Willow Glen 10:10.00
16 Omer, Omer 12 Willow Glen 10:15.00
17 Thornburg, Austin 12 Bellarmine C 10:20.00
18 Lee, Kobi 12 York 10:20.00
19 Bhargava, Raj 11 Fremont (Sun 10:23.40
20 Moreno, Raul 11 Leigh 10:24.00
21 Moreno, David 11 Leigh 10:27.04
22 Haderle, Ben 10 Los Gatos 10:30.00
23 Pleva, Josh 11 Bellarmine C 10:30.00
24 Sarathy, Rohit 11 Lynbrook 10:37.01
25 Jagota, Suraj 11 Adrian Wilco 10:39.14
26 Stetz, Patrick 12 Abraham Linc 10:52.74
27 Saxton, Ken 12 Bellarmine C 10:54.00
28 Morris, John 11 Westmont 10:58.00
29 Green, Austin 12 Westmont 10:58.00
30 Vazquez-Rivera, Christopher 11 Leland 11:05.00
31 Guy Yoche, Benji 10 Philip & Sal 11:10.00
Event 34 Boys 200 Meter Dash Frosh/Soph
===============================================================================
Name Year School Seed
===============================================================================
1 Mobley, Ibrahima 10 Abraham Linc 22.93
2 Becerra, Spencer 09 St. Ignatius 23.40
3 Sanders, Raymone 09 Archbishop R 23.60
4 Waters, Joe 10 Archbishop R 23.70
5 Cassady, Cole 10 St. Francis 23.71
6 Moysov, Alec 09 Archbishop R 23.80
7 Buenventura-Smith, Jacob 10 St. Ignatius 23.80
8 Macauley, Kyle 09 Bellarmine C 23.90
9 Jackson, Isaiah 10 Mountain Vie 23.90
10 Shen, Andy 10 Lynbrook 24.05
11 Rodriquez, Jordan 10 Christopher 24.07
12 Laymoun, Yousuf 10 Santa Clara 24.09
13 Mathews, Kenan 10 Bellarmine C 24.10
14 Mays, Hakeem 10 Willow Glen 24.10
15 Hoekstra, Jacob 10 Abraham Linc 24.14
16 Verba-Hamilton, Aiden 09 Archbishop R 24.20
17 Hamman, Ryan 10 Leigh 24.20
18 Katz, Peter 09 St. Ignatius 24.30
19 Greer, Travis 10 St. Ignatius 24.50
20 Guttadauro, Anthony 10 Bellarmine C 24.50
21 Menendez, Wilbur 09 Westmont 24.50
22 Fitzgerald, William 10 St. Ignatius 24.60
23 shannon, daishawn 10 McClymonds 24.78
24 Butler, Kela 09 St. Ignatius 24.80
25 Ford, Griffith 10 St. Ignatius 24.80
26 Picazo, Oscar 10 Archbishop R 24.80
27 Alvarez, Gustavo 10 St. Ignatius 24.80
28 Matsuoka, Joe 10 Los Gatos 24.89
29 McAllister, Ben 10 Los Gatos 24.92
30 Kraemer, Griffin 10 Sacred Heart 24.95
31 Delgado, Joshua 10 Philip & Sal 25.00
32 Losanes, David 09 Philip & Sal 25.00
33 Castada, Michael 09 Silver Creek 25.00
34 Milan, Matthew 11 Bellarmine C 25.00
35 Laughlin, Connor 10 Archbishop R 25.00
36 Wilson, Jahque 10 Archbishop R 25.00
37 Ordes, Jerome 09 Mount Pleasa 25.00
38 Mendoza, Joesph 09 Silver Creek 25.01
39 Barros, Joseph 09 Silver Creek 25.02
40 Kharishian, Jordan 09 Leigh 25.02
41 Wrappe, Thomas 10 Bellarmine C 25.10
42 Nermal, Marlo 10 Abraham Linc 25.10
43 Peacock, Christopher 10 Abraham Linc 25.10
44 Lei, Victor 10 Abraham Linc 25.10
45 Gogan, Alex 10 Junipero Ser 25.15
46 Carillo, Isaiah 10 Westmont 25.20
47 Funaki, Kaiyo 10 Lowell 25.30
48 Vidanage, Shane 10 Westmont 25.30
49 Cordero, Luis 11 Fremont (Sun 25.38
50 Martinez, Michael 09 Bellarmine C 25.50
51 Maldonado, Vicente 09 Cupertino 25.50
52 Ellington, Tristan 10 Archbishop R 25.50
53 Muncada, Joshua 09 Bellarmine C 25.50
54 Wang, Bailey 10 Westmont 25.50
55 Shir, Sourena 10 Westmont 25.50
56 Lin, Kent 09 Philip & Sal 25.50
57 Burgess, Derek 09 Valley Chris 25.50
58 Troung, Lap 10 Westmont 25.60
59 Zhou, Frank 09 Abraham Linc 25.70
60 Urena, Diego 10 Menlo-Athert 25.79
61 Jones, Akil 09 Valley Chris 25.80
62 Ansumana, Jonathan 10 Westmont 25.80
63 Nguyen, Christopher 09 Willow Glen 25.80
64 Pabon, Quinten 09 Cupertino 25.80
65 Wendland, Derek 09 Archbishop R 25.80
66 Makaafi, Sami 09 Carlmont 25.85
67 Kumamoto, Jacob 09 Carlmont 25.85
68 Peters, Brandon 10 Valley Chris 25.87
69 McGee, Grant 09 Leigh 25.88
70 Filiai, Sivi 10 Menlo-Athert 25.88
71 Cui, Kevin 10 Philip & Sal 25.90
72 Robles, Josue 09 Willow Glen 25.90
73 Valentine, Austin 09 Leigh 26.00
74 Cheung, Vincent 10 Philip & Sal 26.00
75 Frank, Jason 09 Cupertino 26.00
76 Nappoly, Tarun 09 Cupertino 26.00
77 Hurt-Ben, Daniel 09 Cupertino 26.00
78 Borden, Bryce 10 Valley Chris 26.00
79 Ebochie, Ifeani 10 Abraham Linc 26.00
80 Pang, Brendan 10 Abraham Linc 26.10
81 Nguyen, Kyle 10 Mills 26.10
82 Tran, Alex 10 Valley Chris 26.20
83 Norman, Daniel 09 Archbishop R 26.20
84 Ramos, Kyle 09 Carlmont 26.20
85 Gonzalez, Omar 10 Abraham Linc 26.34
86 Contreras, Cesar 10 Philip & Sal 26.40
87 Mahnvong, Ricky 10 Yerba Buena 26.50
88 Chen, Thomas 10 Mountain Vie 26.50
89 Medaglia, Daniel 10 Bellarmine C 26.60
90 Gonzalez, Cayo 09 Bellarmine C 26.60
91 Negro, Giovanni 10 Mills 26.70
92 Arreola, Adam 09 Bellarmine C 26.70
93 Bellin, Mark 09 Carlmont 26.70
94 Alba, Miguel 10 Ann Sobrato 26.78
95 Galindo, Joseph 09 Abraham Linc 26.79
96 Mohamed, Nadhee 10 Abraham Linc 26.80
97 Seng, Tyler 09 Leland 26.80
98 Yu, Leo 10 Valley Chris 26.80
99 Canoy, David 09 Ann Sobrato 26.89
100 Lee, Kelly 10 Valley Chris 26.90
101 Ismael, Anthony 10 Abraham Linc 26.90
102 Lin, Roy 09 Carlmont 27.00
103 Enrile, Artemio 10 Philip & Sal 27.00
104 Chau, Nathan 09 Mills 27.00
105 Lin, Jason 10 Leland 27.00
106 young, liam 10 Carlmont 27.00
107 Carfano, Greg 10 Leigh 27.12
108 Ramirez, Noel 09 Abraham Linc 27.39
109 Rodas-Preza, Mario 10 Mills 27.40
110 Payamipour, Shayan 10 Leland 27.40
111 Gibbs, Keaton 09 Woodside 27.44
112 Gillette, Michael 10 Philip & Sal 27.50
113 Tan, Julian 09 Leland 27.51
114 Carrenca, Mattias 09 Carlmont 27.70
115 Yates, James 09 Leland 27.77
116 Ruffing, Ryan 09 Abraham Linc 27.83
117 Prado, Anastacio 09 Abraham Linc 27.89
118 Aita, Jason 09 Leland 27.90
119 Beiti, Aarian 09 Leland 28.00
120 Coutinho, Timothy 10 Leland 28.10
121 Do, Patrick 09 Abraham Linc 28.41
122 Salazar, Christian 12 Abraham Linc 28.54
123 Mendoza, Raymond 09 Abraham Linc 28.65
124 Nellis, Michael 09 Abraham Linc 28.67
125 Endo, Colin 09 Woodside 29.07
126 Lee, Jerome 09 Abraham Linc 29.41
127 Mozayeni, Arian 10 Leland 29.43
128 Sanchez, Miguel 10 Abraham Linc 29.45
129 Nguyen, Aaron 10 Leland 29.45
130 Cabrerra, Andres 10 Abraham Linc 29.59
131 Smith, Frank 09 Woodside 29.96
132 Gray, Joshua 09 Woodside NT
133 Hurst, Ray 09 Woodside NT
134 Resendez, Joaquin 09 Abraham Linc NT
135 Oliveras, Ricardo 09 Abraham Linc NT
136 Gilardi, Christopher 09 Woodside NT
137 Islas, Luis 10 Woodside NT
138 Chen, Frank 10 Abraham Linc NT
139 Ormsby, Zach 09 Terra Nova NT
140 Prado, Eddie 09 Christopher NT
141 Collins, Hunter 10 Abraham Linc NT
142 Quan, Brandon 09 Abraham Linc NT
143 Meadors, Delvon 10 Abraham Linc NT
144 Rayo, Johnathan 09 Terra Nova NT
145 Andrade, Daniel 10 Abraham Linc NT
Event 19 Girls 200 Meter Dash Varsity
===============================================================================
Name Year School Seed
===============================================================================
1 Diaz, Alex 12 Piedmont Hil 25.33
2 Buck, Casey 12 Leigh 25.55
3 Chen, Hannah 11 Los Gatos 25.90
4 Beyene, Berhan 11 Mount Pleasa 26.00
5 Williams, Sarah 12 Leigh 26.01
6 Palacio, Kylie 12 Archbishop M 26.20
7 Agu, Cecily 12 Archbishop M 26.50
8 Roey, Jessica 12 St. Francis 26.60
9 Agcaoili, Bridgitte 09 Mount Pleasa 26.60
10 Harrison, Johanna 11 Adrian Wilco 26.68
11 Lanovaz, Caice 09 Los Gatos 26.80
12 D'Acchioli, Samantha 11 Leland 26.80
13 Dragovic, Milina 10 Leland 26.80
14 Warman, Maddy 10 Woodside 26.88
15 Tovar, Naomi 11 Menlo-Athert 26.94
16 Cheeks, Brianna 10 St. Francis 26.98
17 Peyser, Victoria 09 Archbishop M 27.00
18 Page, Jessica 12 Woodside 27.00
19 Johnson, Taylor 09 Valley Chris 27.00
20 Hall, Taylor 12 Mountain Vie 27.10
21 Tramontozzi, Claire 11 St. Ignatius 27.14
22 Taussig, Abby 10 Woodside 27.15
23 Madison, Tori 12 San Lorenzo 27.24
24 Tan, Mikayla 11 Archbishop M 27.29
25 Albin, Jamie 09 Archbishop M 27.35
26 Reynolds, Eleni 10 Homestead 27.38
27 Whiting, Raquel 09 St. Ignatius 27.40
28 Deasis, Ezra 11 Abraham Linc 27.50
29 Alexander, Anaya 09 Carlmont 27.50
30 Johnson, Robriana 12 Valley Chris 27.50
31 Stedman, Danielle 09 Westmont 27.50
32 Baxter, Olivia 10 Christopher 27.54
33 Koontz, Vanessa 09 Christopher 27.55
34 Cerini, Stephanie 12 Woodside 27.75
35 Sirianni, Maddy 09 St. Ignatius 27.80
36 Jauregui, Alyssa 09 Woodside 27.80
37 Pfeifer, Jessi 11 Ann Sobrato 27.86
38 Verma, Tara 09 Leland 27.90
39 Lee, Corinna 10 Mountain Vie 27.90
40 Richardson, Shayla 10 St. Ignatius 27.90
41 Sanfilippo, Gabriela 10 Presentation 28.00
42 Marrable, Tianna 10 Philip & Sal 28.00
43 Buckley, Beverly 11 Westmont 28.00
44 Olesen, Jordan 09 Menlo-Athert 28.01
45 Ankiel, Emily 11 Ann Sobrato 28.01
46 Nowak, Maya 11 St. Francis 28.04
47 Hunt, Mariel 10 Lynbrook 28.20
48 Shing, Priscilla 10 Valley Chris 28.20
49 Hyde, Felicia 10 Adrian Wilco 28.22
50 Wu, June 12 Abraham Linc 28.30
51 Day, Michele 12 Mills 28.37
52 Jones, Annah 09 Fremont (Sun 28.50
53 Sevely, Samantha 11 Mountain Vie 28.50
54 Roth, Ella 11 Lowell 28.50
55 De Fiore, Kiana 10 Westmont 28.50
56 Hammond, Grace 12 Willow Glen 28.50
57 Simmons, Devan 11 Abraham Linc 28.50
58 Vallen, Miranda 09 Westmont 28.50
59 Davis, Davina 11 Yerba Buena 28.54
60 Keo, Vanallyn 10 Yerba Buena 28.59
61 Jang, Kathy 11 Lynbrook 28.59
62 Burton, Isabella 12 Abraham Linc 28.70
63 Schill, Sabrina 11 Leland 28.80
64 Smoot, Nicole 09 Leland 28.90
65 Torres, Kristina 10 Woodside 29.00
66 Watkins, Michelle 10 Pacific Grov 29.00
67 Clark, Madison 09 Westmont 29.00
68 Dewing, Madison 09 Leland 29.00
69 Krampert, Michaela 10 Woodside 29.00
70 Tran, Christina 10 Leland 29.11
71 Mei, Lin 10 Philip & Sal 29.20
72 Mai, Allison 10 Valley Chris 29.24
73 Yuan, Claire 10 Lynbrook 29.38
74 Urrabazo-Torres, Katalina 10 St. Francis 29.44
75 Karur, Anisha 12 Notre Dame ( 29.48
76 Padalkar, Sonjali 09 Valley Chris 29.50
77 Carley, Aly 09 Willow Glen 29.50
78 Peer, Adee 10 Notre Dame ( 29.51
79 Millan Villarreal, Emily 10 Leland 29.57
80 Solano, Emily 09 Willow Glen 29.60
81 Wu, Gianna 10 Lynbrook 29.65
82 Babin, Evita 09 Lynbrook 29.67
83 Perez, Bridget 11 Abraham Linc 29.78
84 Pockalny, Megan 11 Woodside 29.85
85 Phan, Grace 09 Leland 29.87
86 Derksen, Nina 11 Leland 29.90
87 Wauford, Noreen 12 Abraham Linc 29.90
88 Duong, Christine 11 Notre Dame ( 29.90
89 Figarella, Michelle 11 Leland 29.99
90 Lucas, Courtney 12 Woodside 29.99
91 Celemen, Elaika 10 Mills 30.00
92 Gunter, Samantha 09 Leland 30.00
93 Schott, Lindsay 10 Sacred Heart 30.06
94 Talaat, Audrey 10 Leland 30.08
95 Kneis, Christina 12 Sacred Heart 30.09
96 Smith, Payton 09 Carlmont 30.10
97 Roosevelt, Rina 09 Philip & Sal 30.10
98 Goldman, Melina 12 Notre Dame ( 30.15
99 Steinberg, Stephanie 10 Leland 30.20
100 Ng, Emily 10 Philip & Sal 30.20
101 West, Arya 10 Woodside 30.25
102 Juang, Stephanie 10 Lynbrook 30.29
103 Joo, Catherine 09 Leland 30.43
104 Gutierrez, Loren 10 Notre Dame ( 30.52
105 Gebrehiwet, Senai 09 Leland 30.67
106 Metz, Sheila 09 Lynbrook 30.73
107 Wittman, Ali 12 San Lorenzo 30.75
108 Gilbert, Sofia 09 Woodside 31.00
109 Yutrzenka, Melissa 09 Notre Dame ( 31.00
110 Bibiano, Frankcheska 09 Woodside 31.00
111 Ortega, Jocelyn 11 Notre Dame ( 31.00
112 Silverman, Mariana 09 Woodside 31.00
113 Tolentino, Daysia 09 Mills 32.00
114 Gonzale, Elyse 09 Notre Dame ( 32.30
115 Kost, Annadine 12 Notre Dame ( 32.50
116 Ruiz-Garcia, Alex 09 Valley Chris 32.50
117 Maruya, Nikki 10 Notre Dame ( 32.52
118 Putnam, Elizabeth 10 Woodside Pri 33.02
119 Ho, Kimberly 10 Woodside Pri 33.16
120 Bentajado, Jeanelle 09 Notre Dame ( 33.19
121 Jeanelle, Jeanelle 09 Notre Dame ( 33.19
122 Gulmon, Emily 11 Notre Dame ( 33.37
123 Pagan, Laura 12 Notre Dame ( 33.65
124 Miller, Camille 09 Notre Dame ( 33.95
125 Iviema, Iviema 10 Notre Dame ( 34.00
126 Espinova, Krystal 12 Notre Dame ( 34.00
127 Romer, Olivia 10 Woodside 34.06
128 Sekhon, Harveen 09 Notre Dame ( 34.06
129 Fazal, Saneea 09 Notre Dame ( 34.10
130 Tran, Elizabeth 09 Notre Dame ( 34.55
131 Tafolla, Ana Barbara 10 Notre Dame ( 34.91
132 Curtis, Diana 09 Notre Dame ( 34.97
133 Bernal, Iviema 10 Notre Dame ( 35.00
134 Thorson, Jessica 10 Woodside Pri 35.22
135 Yip, Czarina 09 Notre Dame ( 35.56
136 Nguyen, Anh-Thao 09 Notre Dame ( 36.23
137 Sura, Amanda 12 Notre Dame ( 38.00
138 Caballero, Jocelyn 11 Notre Dame ( 38.62
139 Cabrera, Montserrat 11 Notre Dame ( 39.49
140 Schott, Lauren 10 Woodside NT
141 Fajardo, Jazmine 10 Woodside NT
142 Grima, Jessica 10 Woodside NT
143 Miller, Madeline 10 Woodside NT
144 Rolle, Vanessa 10 Woodside NT
145 Perez, Ruth 11 Abraham Linc NT
146 Harder, Sydney 9 University Prep NT
147 Mantovani, Chiara 10 Presentation NT
148 Jimenez, Diann 11 Woodside NT
149 Patel, Serena 09 Presentation NT
150 Chan, Kareena 09 Abraham Linc NT
151 Flock, Christine 12 Woodside NT
152 Yoon, Bora 12 Abraham Linc NT
153 Seagraves, Bailey 10 Woodside NT
154 Smith, Natalie 10 Woodside NT
155 Crane, Rachel 09 Woodside NT
156 Do, Amy 09 Notre Dame ( NT
157 Verduzco, Jessica 11 Notre Dame ( NT
158 Gee, Alyssa 09 Woodside NT
159 Stangvik, Allegra 09 Woodside NT
160 Williams, Zaire 09 Woodside NT
161 Giannone, Janie 10 Woodside NT
162 Cortez, Veronica 10 Notre Dame ( NT
163 Fenwick, Grace 09 Castilleja NT
164 Carrillo, Lesly 12 Woodside NT
165 Gregoine, Rachael 10 Woodside NT
166 Stangvik, Olivia 11 Woodside NT
167 Del-Rio, Noeli 10 Woodside NT
Event 2 Boys 200 Meter Dash Varsity
===============================================================================
Name Year School Seed
===============================================================================
1 Dalton, Kyle 12 Piedmont 22.23
2 Wright, Jalen 12 Bellarmine C 22.50
3 Jackson, Kenyatta 12 McClymonds 22.63
4 Washington, Lavon 11 McClymonds 22.65
5 Washington, Shaquan 10 McClymonds 22.75
6 Sirasao, Rahul 11 Leigh 22.88
7 Leung, Preston 12 Lowell 23.11
8 Hall, Chris 11 Archbishop R 23.20
9 Bellotti, Dominic 11 Bellarmine C 23.20
10 Tramontozzi, Vince 11 St. Ignatius 23.22
11 Tolero, Clark 12 Terra Nova 23.24
12 Njaka, Taylor 12 Bellarmine C 23.25
13 Takahashi, Koyo 12 Homestead 23.26
14 Orloff, Kyle 11 Junipero Ser 23.40
15 Hallihan, Devin 11 Sir Francis 23.50
16 Holman, Joshua 11 Woodside 23.50
17 Hooten-Haarg, Anthony 11 Archbishop R 23.50
18 Galvan, Brian 11 Leigh 23.56
19 Gonzalez, William 11 Yerba Buena 23.68
20 Sun, Daniel 12 Lynbrook 23.73
21 Green, Kadri 12 Menlo-Athert 23.81
22 Rashidi, Faraaz 11 Burlingame 23.82
23 Arco, Angelo 12 Junipero Ser 23.87
24 Seelapasay, Vincent 12 Mount Pleasa 23.88
25 Cosentino, Sean 11 Leigh 23.88
26 Kutch, Kristopher 11 St. Francis 23.89
27 Fory, Adrian 12 Leland 23.90
28 Petersen, Kevin 12 Mountain Vie 23.90
29 Meacham, Deverick 11 Menlo-Athert 23.98
30 Mercado, Danny 11 Silver Creek 23.99
31 Dalton, David 11 Bellarmine C 24.00
32 Del Santo, Jack 12 Sacred Heart 24.06
33 Burr-Kirven, Benjamin 10 Sacred Heart 24.07
34 Dova, Lorenzo 11 St. Francis 24.08
35 Avery, Jacob 12 Abraham Linc 24.10
36 Marshall, Elijah 11 Bellarmine C 24.10
37 Chi, Sid 12 San Lorenzo 24.15
38 Cockrum, Mitchell 10 Woodside 24.20
39 Rodriguez, John 12 Woodside 24.20
40 Kelly, Connor 11 Westmont 24.20
41 Evans, Alonzo 11 Yerba Buena 24.20
42 Kubo, Nick 11 Westmont 24.20
43 Perry, Cameron 12 Los Gatos 24.21
44 Huang, Michael 12 Cupertino 24.30
45 Greene, Kahshan 12 St. Francis 24.31
46 Greene, Kamel 12 St. Francis 24.31
47 Borjon, Justin 10 Woodside 24.47
48 Santana, Alex 11 Willow Glen 24.50
49 Valencia, Devante 12 Willow Glen 24.50
50 Wallace, Rich 11 Willow Glen 24.50
51 King, AJ 11 Ann Sobrato 24.55
52 Yath, Thomas 12 Ann Sobrato 24.56
53 Gomez, Jose 12 Willow Glen 24.60
54 Smyth, Brendan 12 Bellarmine C 24.60
55 Solorzano, David 12 Archbishop R 24.60
56 Gifford, Jesse 12 Carlmont 24.60
57 Lonergan, Lucas 11 Bellarmine C 24.65
58 Hairston-Bassett, Bomani 10 McClymonds 24.70
59 Marguet, Michael 12 Woodside 24.70
60 Johnson, Kjell 11 San Lorenzo 24.80
61 Conte, Ibrahim 11 Leigh 24.84
62 Shah, Yash 12 Lynbrook 24.86
63 Xu, Yihao 11 Lynbrook 24.87
64 Miller, Dylan 12 San Lorenzo 25.00
65 Bangura, Solokor 11 Abraham Linc 25.10
66 Chiong, Justin 11 Abraham Linc 25.10
67 Ryan, Mark 10 Pacific Grov 25.13
68 Nulimol, Tristan 11 Westmont 25.20
69 Singh, Hansraj 11 Leland 25.35
70 McGowan, Nakai 11 Willow Glen 25.40
71 Martinez, Carlos 11 Fremont (Sun 25.46
72 Ha, Alvin 12 Lowell 25.49
73 Hsiao, Eldon 11 Leland 25.70
74 Rodas, Juan 10 Sir Francis 25.80
75 Ramos, Ryan 12 Philip & Sal 25.87
76 Mendoza, Sam 11 Abraham Linc 25.90
77 Nordloff, Kevin 11 Leland 26.00
78 Ha, Clarence 11 Bellarmine C 26.00
79 Meredith, Blake 12 Woodside 26.06
80 Longmire, Grant 12 Valley Chris 26.10
81 Creamer, Kahileigh 10 Fremont (Sun 26.14
82 Cook, Tommy 11 Woodside 26.18
83 Heidmann, Teddy 12 Mountain Vie 26.20
84 Lowell, Luke 11 Pacific Grov 26.80
85 Chen, Eric 12 Cupertino 27.00
86 Devera, Randall 11 Fremont (Sun 27.10
87 Chan, Christopher 11 Cupertino 27.46
88 Ikeda, Shotaro 11 Leland 27.49
89 Degnan, Michael 12 Woodside 27.68
90 Goh, Wei Yee 11 Leland 28.00
91 Murtha, Gregory 11 Leland 28.00
92 Cross, Brandon 11 Fremont (Sun 28.03
93 Tam, Andrew 11 Leland 28.13
94 Endo, Colin 09 Woodside 29.07
95 Herrera, Kevin 12 Woodside 29.64
96 Gutierrez, Louie 11 Fremont (Sun NT
97 Flores, Pedro 12 Pioneer (San NT
98 Gomez, Jordan 11 Woodside NT
99 Delgadillo, Fabian 12 Abraham Linc NT
100 Yepez, Filbert 11 Abraham Linc NT
101 Guevarra, Mario 11 Abraham Linc NT
102 Greenhalgh, Robert 12 Abraham Linc NT
103 Loya, Marco 11 Santa Clara NT
104 Medina, Christian 12 Woodside NT
105 Joshua, Isaac 11 Mills NT
Event 36 Boys 800 Meter Run Frosh/Soph
===============================================================================
Name Year School Seed
===============================================================================
1 corey, ross 10 Woodside Pri 2:06.23
2 Shen, Andy 10 Lynbrook 2:06.45
3 Cervantez, Daniel 10 Abraham Linc 2:08.00
4 Hoppe, Fenn 10 Willow Glen 2:09.00
5 Mariano, Gabriel 10 Silver Creek 2:09.00
6 Robison, Justin 09 Lynbrook 2:09.50
7 Schwarz, Austin 09 St. Francis 2:09.80
8 Woods, Connor 10 Menlo-Athert 2:10.00
9 Gray, Daniel 12 Abraham Linc 2:10.00
10 Yee, Brian 10 Abraham Linc 2:10.10
11 Ibarra, Diego 09 St. Francis 2:10.12
12 Arora, Samir 09 St. Francis 2:10.12
13 Gronovius, Joey 10 Homestead 2:10.35
14 Meade, Eric 09 Leigh 2:11.00
15 Reed, Chris 09 Homestead 2:11.07
16 Lee, Chris 10 Philip & Sal 2:12.00
17 Kemp, Owen 09 St. Francis 2:12.60
18 Lopez, Paul 09 Willow Glen 2:14.00
19 Lolabattu, Prajay 10 Bellarmine C 2:14.00
20 Pizano, Dominque 10 Silver Creek 2:14.00
21 Rhee, Josh 09 York 2:14.00
22 Medina, Ernesto 10 Silver Creek 2:14.00
23 Krein, Kevin 09 Westmont 2:15.00
24 Zhou, Frank 09 Abraham Linc 2:15.00
25 Buddharaju, Siddharth 09 Leigh 2:15.00
26 Ixtlahuac, Ryan 09 York 2:15.00
27 Tamura, Michael 09 Willow Glen 2:15.00
28 Aizawa, Ryota 10 Abraham Linc 2:15.87
29 Filip-Sanchez, Nico 10 Bellarmine C 2:16.00
30 Rojas, Lupe 10 Bellarmine C 2:16.00
31 Kegan, Sean 11 Fremont (Sun 2:16.67
32 Kohlbrenner-Rios, Zakarie 09 Leland 2:17.00
33 Barajas, Jose 10 Willow Glen 2:17.00
34 Felt, Kevin 11 Ann Sobrato 2:17.78
35 Perez, Alex 10 Fremont (Sun 2:18.80
36 Heng, Bryan 10 Bellarmine C 2:19.00
37 Koeswic, Brain 09 Archbishop R 2:19.00
38 Merkrai, Allem 10 Abraham Linc 2:19.00
39 Brown, Tim 10 Woodside 2:19.90
40 Vera, Matthew 10 Mountain Vie 2:20.00
41 Lee, Calder 09 Mills 2:20.00
42 Hultquist, Grant 09 Woodside 2:20.00
43 Leahy, Gavin 10 Bellarmine C 2:20.00
44 DeRuiter, Nico 09 Bellarmine C 2:20.00
45 Loftis, Cameron 10 Leland 2:22.00
46 Busse, Thomas 09 Bellarmine C 2:22.00
47 Young, Bruce 10 Westmont 2:24.00
48 Colman, David 09 Leland 2:24.00
49 Tornes, Patrick 10 Woodside Pri 2:24.00
50 Hisamura, Keita 09 Leigh 2:25.00
51 Curry, David 09 Willow Glen 2:25.00
52 Thomas, Davion 09 Willow Glen 2:25.00
53 Gurza, Daniel 09 Bellarmine C 2:25.00
54 Hagan, Matt 09 Christopher 2:25.44
55 Matteoni, Jared 09 Bellarmine C 2:26.00
56 Hamilton, Davis 10 Bellarmine C 2:26.00
57 Ellenberg, Brandon 09 Christopher 2:26.56
58 Switzer, Matthew 10 Christopher 2:26.60
59 Busse, Matthew 09 Bellarmine C 2:27.00
60 Lolabattu, Pranay 10 Bellarmine C 2:28.00
61 Wong, Alden 10 Philip & Sal 2:28.00
62 Perez, Brendon 09 Ann Sobrato 2:29.78
63 Lieu, Calvin 10 Philip & Sal 2:30.00
64 Page, Stephan 10 Woodside 2:30.00
65 Martinez, Hector 10 Bellarmine C 2:30.00
66 Beron, Anthony 09 McClymonds 2:30.00
67 Gong, Miles 10 Abraham Linc 2:30.50
68 Tabrizi, Bob 10 Leigh 2:31.00
69 Wong, Phillip 09 Bellarmine C 2:31.00
70 Kruse, Willem 09 Bellarmine C 2:33.00
71 Rodriguez, Antonio 09 Willow Glen 2:35.00
72 Saigo, Takeru 10 Leigh 2:37.00
73 Muhammed, Nadhee 10 Abraham Linc 2:39.00
74 Lopez, Hector 09 Christopher 2:39.23
75 Zialcita, Paolo 10 Bellarmine C 2:40.00
76 Vorreiter, Kyle 09 Willow Glen 2:40.00
77 Ramacher, Andrew 09 Bellarmine C 2:42.00
78 Miller, David 10 Christopher 2:42.27
79 Ma, Zachary 09 Carlmont 2:43.00
80 Gonzalez, Omar 10 Woodside 2:44.43
81 Sweet, Zach 09 Willow Glen 2:45.00
82 Selby, Andre 09 Christopher 2:46.72
83 Okoronwo, Franklin 09 Christopher 2:50.99
84 Greene, Matt 10 Fremont (Sun 2:54.01
85 Clevenger, Nick 09 Bellarmine C 2:55.00
86 Basuini, Joey 10 Willow Glen 2:58.00
87 Contreras, Adrian 11 Woodside NT
88 Riewerts, Spencer 10 Woodside NT
89 Robert, Wison 09 Woodside NT
90 Flores, Luis 10 Woodside NT
91 Yu, Nathan 09 Ann Sobrato NT
92 Hanks, Aaron 10 Fremont (Sun NT
93 Wilson, Robert 09 Woodside NT
94 Sugar, Jacob 10 Woodside NT
95 Islas, Luis 10 Woodside NT
96 Verbeck, Nathaniel 09 Woodside NT
97 Lee, Austin 09 Woodside NT
Event 21 Girls 800 Meter Run Varsity
===============================================================================
Name Year School Seed
===============================================================================
1 Lee, Priscilla 09 Evergreen Va 2:18.00
2 Noordam, Jeanine 11 Pioneer (San 2:18.15
3 Katz, Danielle 12 Los Gatos 2:20.00
4 Kiesow, Kylee 11 Willow Glen 2:22.00
5 Fortnam, Taylor 11 Menlo-Athert 2:22.00
6 Esparza, Monique 11 Christopher 2:23.83
7 Johnson, Cecily 10 Los Gatos 2:25.20
8 Silverman, Shaelyn 12 Lynbrook 2:25.56
9 Allen, Hannah 10 Homestead 2:25.99
10 Campos, Elyn 12 Mount Pleasa 2:27.00
11 Moreno, Jasmine 10 Leigh 2:29.00
12 Boutte', Jamie 09 Christopher 2:29.17
13 Escalera, JJ 09 Fremont (Sun 2:29.30
14 Asbun, Nicole 10 Archbishop M 2:30.00
15 Brooks, Sarah 11 Leland 2:30.00
16 Knight, Natali 12 Archbishop M 2:30.00
17 Gutierrez, Sydney 10 Lowell 2:30.50
18 Quinonez, Sabrina 12 Lowell 2:31.00
19 Dutta, Ishani 10 Lynbrook 2:32.60
20 Kim, Gia 09 St. Francis 2:32.66
21 Garriott, Ashley 09 Sir Francis 2:34.00
22 Babin, Alice 09 Lynbrook 2:35.20
23 Pemmaraju, Anjali 10 Lynbrook 2:35.80
24 King, Kayla 09 Ann Sobrato 2:35.87
25 Costanzo, Trisha 12 St. Francis 2:35.96
26 Latham, Demi 12 Woodside 2:36.00
27 Cox, McKenzie 09 Fremont (Sun 2:36.47
28 Leahy, Kathryn 12 Sacred Heart 2:36.64
29 Beltran, Tonantzyn 12 Sir Francis 2:37.00
30 Perez, Ruby 11 Willow Glen 2:37.00
31 Leung, Kristen 09 Lowell 2:38.00
32 Narasimhan, Mohini 11 Leland 2:38.00
33 Harames, Ty 10 Mills 2:38.40
34 Dinsdale, Hannah 09 Willow Glen 2:39.00
35 Gutierrez, Natalie 10 Christopher 2:39.00
36 Kemp, Emilie 11 St. Francis 2:39.27
37 Cox, Shelby 11 Fremont (Sun 2:39.61
38 Gwennap, Carina 10 Mountain Vie 2:40.00
39 James, Kaley 09 Woodside 2:40.00
40 Lemak, Julia 09 Archbishop M 2:40.00
41 Fisher, Helen 09 Half Moon Ba 2:40.00
42 Crowe, Annalisa 09 Menlo-Athert 2:40.00
43 DePuy, Cat 09 Menlo-Athert 2:41.32
44 Catabay, Caitlyn 11 Westmont 2:41.62
45 Ibanga, Sarah (Ekaete) 11 Fremont (Sun 2:41.78
46 Zhao, Barabra 09 St. Francis 2:42.66
47 Kim, Rachel 10 Lynbrook 2:42.89
48 Watson, Erin 10 St. Francis 2:44.29
49 Ronne, Emma 12 Cupertino 2:45.00
50 Alt, Kaitlin 11 Pacific Grov 2:45.00
51 Rios, Karen 12 Willow Glen 2:45.00
52 Crinion, Claire 12 Notre Dame ( 2:45.00
53 Zhao, Carolyn 12 Lynbrook 2:45.93
54 DeMassa, Jodi 10 Mountain Vie 2:46.00
55 Hamilton, Emelia 11 Notre Dame ( 2:48.00
56 Tse, Jackie 11 Philip & Sal 2:50.00
57 Benitez, Katia 12 Willow Glen 2:50.00
58 Scott, Savannah 11 Westmont 2:50.00
59 Lomeli, Alejandra 11 Willow Glen 2:50.00
60 Mogesse, Leya 11 Willow Glen 2:50.00
61 Guzman, Chelly 10 Abraham Linc 2:50.70
62 Chang, Debbie 12 Lynbrook 2:50.87
63 Hikido, Christine 10 Willow Glen 2:52.00
64 Garrison, Brittani 09 Adrian Wilco 2:52.00
65 Dhariwal, Antarpreet 12 Adrian Wilco 2:52.24
66 Rohrer, Heather 12 Fremont (Sun 2:53.10
67 Chen, Chelsea 09 Notre Dame ( 2:54.17
68 Copeland, Travette 12 Willow Glen 2:55.00
69 Oller, Gwynette 10 Abraham Linc 2:55.70
70 Komala, Audrey 10 Abraham Linc 2:55.80
71 Morones, Rosaura 11 Willow Glen 2:58.00
72 Filloux, Gabrielle 10 Woodside Pri 2:59.00
73 Glenn, Kendra 12 Notre Dame ( 2:59.00
74 Flores, Alejandra 11 Fremont (Sun 2:59.40
75 Tesfamichael, Harife 09 Willow Glen 3:00.00
76 Inglis, Kasey 11 Woodside 3:00.00
77 Soelberg, Corin 12 Carlmont 3:00.00
78 Moura, Julianna 11 Presentation 3:00.00
79 Lee, Vivian 12 Lynbrook 3:01.50
80 Grullon, Jaslay 10 Fremont (Sun 3:01.57
81 Blankenship, Zoe 09 Willow Glen 3:05.00
82 Yniguez, Kenya 12 Woodside 3:06.66
83 Herbert, Shashu 09 Willow Glen 3:10.00
84 Campos, Hefziba 12 Willow Glen 3:10.00
85 Medina, Maria 11 Willow Glen 3:15.00
86 Meyer, Kristyn 11 Willow Glen 3:25.00
87 Thomas, Allyson 09 Willow Glen 3:30.00
88 Keenan-Grice, Fiona 09 Abraham Linc NT
89 Wilde, Audrey 09 Woodside NT
90 Vargas, Irania 11 Woodside NT
91 Bujtor, Alaina 12 Woodside NT
92 Morgan, Mathers 12 Woodside NT
93 Gray, Alicia 09 Abraham Linc NT
94 Makhni, Meilani 10 Notre Dame ( NT
95 Boneso, Gabriella 10 Woodside NT
96 Del-Rio, Noeli 10 Woodside NT
97 Asaro, Brittney 11 Woodside NT
Event 4 Boys 800 Meter Run Varsity
===============================================================================
Name Year School Seed
===============================================================================
1 Covarrubias, Jesus 11 Adrian Wilco 1:57.57
2 Baier, George 12 Menlo-Athert 1:58.00
3 Sutton, Brandon 11 Homestead 1:58.07
4 Hogan, John 11 Lowell 1:58.90
5 Niehaus, Maxwell 12 Lowell 1:59.52
6 Greenlow, Adam 11 Bellarmine C 2:02.20
7 O'Neal, Hakeem 11 Homestead 2:02.46
8 Walker, Aaron 12 Los Gatos 2:02.80
9 Chen, Donald 11 Lowell 2:03.00
10 Avila, Marcus 09 Bellarmine C 2:03.20
11 Avila, Ricardo 10 Bellarmine C 2:03.40
12 Mei, Adrian 12 Abraham Linc 2:03.45
13 Tucker, Justin 12 Adrian Wilco 2:03.57
14 Barkan, Brodie 10 Sir Francis 2:03.90
15 Clark, David 11 St. Francis 2:04.21
16 Huang, Anthony 12 Lynbrook 2:05.39
17 Kato, Leland 11 Archbishop R 2:06.00
18 McMillan, Keegan Bellarmine C 2:06.00
19 Mc Carthy, Sean 11 Leland 2:06.00
20 Trudelle, John 11 Woodside Pri 2:06.13
21 Hulme, Cody 11 Ann Sobrato 2:06.99
22 Centeno, Roland 12 York 2:07.00
23 Prudhomme, Ben 12 Menlo-Athert 2:08.00
24 Otto, Kyle 12 Bellarmine C 2:08.00
25 Lee, Kobi 12 York 2:08.30
26 Capriles, Robbie 12 Mountain Vie 2:09.00
27 Softic, Haris 12 Willow Glen 2:09.00
28 Hussein, Abdinur 11 Willow Glen 2:09.00
29 Hui, Brendan 11 Mills 2:09.57
30 Shieh, Justin 12 Cupertino 2:09.57
31 Garcia, Raymond 12 Willow Glen 2:10.00
32 Yang, Christian 11 Westmont 2:10.00
33 Warren, Patrick 12 Abraham Linc 2:10.00
34 Ignacio, Arvin 12 Silver Creek 2:10.00
35 Lonergan, Quinlan 12 Abraham Linc 2:10.45
36 Wong, Taylor 12 Mills 2:10.50
37 Omer, Omer 12 Willow Glen 2:11.00
38 Jain, Shubhankar 12 Cupertino 2:11.00
39 Qian, Thomas 12 Lynbrook 2:11.09
40 Erickson, Justin 11 Willow Glen 2:11.71
41 Marccic, Issac 11 Archbishop R 2:12.00
42 Farned, Joe 12 Woodside Pri 2:12.26
43 Pryse, Elijah 11 Woodside 2:12.34
44 Obregon, Chris 12 Bellarmine C 2:13.00
45 Cesar, Mark 12 Adrian Wilco 2:14.32
46 Perez, Rogelio 12 Willow Glen 2:14.60
47 Singh, Sahil 12 Mountain Vie 2:14.67
48 Nieto, Johnny 11 Willow Glen 2:15.00
49 Xie, Johnathan 11 Abraham Linc 2:15.60
50 Williams, David 12 Mountain Vie 2:16.00
51 Jagota, Suraj 11 Adrian Wilco 2:16.44
52 Tran, Julian 12 Cupertino 2:16.70
53 Huyen, Eric 12 Silver Creek 2:17.00
54 Mancilla, Luis 11 Woodside 2:20.00
55 Surapaneni, Akhil 11 Bellarmine C 2:20.00
56 Hultquist, Grant 09 Woodside 2:20.00
57 Lang, Ian 11 Bellarmine C 2:20.00
58 Degnan, Michael 12 Woodside 2:23.22
59 Reyes, Israel 12 Willow Glen 2:25.00
60 Aman, Will 11 Willow Glen 2:25.00
61 Sill, Forrest 11 Woodside 2:25.08
62 Bongata, Melchor 12 Fremont (Sun 2:27.00
63 Fekadu, Michael 11 Fremont (Sun 2:27.60
64 Kehmna, Jack 11 Willow Glen 2:30.00
65 Sheley, Michael 11 Willow Glen 2:39.00
66 Colonna, Nicole 10 Pinewood Sch 2:42.91
67 Lue, Jerry 11 Leland 2:49.00
68 Clark, Brian 11 Pioneer (San NT
Event 35 Boys 400 Meter Dash Frosh/Soph
===============================================================================
Name Year School Seed
===============================================================================
1 Fitzgerald, William 10 St. Ignatius 54.00
2 Vingralek, Mark 10 Carlmont 54.00
3 Washington, Shaquan 10 McClymonds 54.44
4 Waters, Joe 10 Archbishop R 54.60
5 Cordero, Luis 11 Fremont (Sun 54.66
6 Katz, Peter 09 St. Ignatius 54.80
7 Moran, Blake 10 Mountain Vie 54.90
8 Mathews, Kenan 10 Bellarmine C 55.00
9 Greer, Travis 10 St. Ignatius 55.10
10 Milan, Matthew 11 Bellarmine C 55.10
11 Jobson, Noah 10 Bellarmine C 55.20
12 Testa, Jeremiah 09 Junipero Ser 55.31
13 Martinez, Michael 09 Bellarmine C 55.50
14 Jones, Nicolas 10 Junipero Ser 55.55
15 Rhee, Josh 09 York 55.59
16 Funaki, Kaiyo 10 Lowell 55.74
17 Clark, Trey 09 Milpitas 56.00
18 La Rosa, Alec 09 Junipero Ser 56.15
19 Schoepp, Greg 10 St. Ignatius 56.65
20 Robles, Josue 09 Willow Glen 56.70
21 Gray, Daniel 12 Abraham Linc 56.90
22 Alvarez, Gustavo 10 St. Ignatius 57.00
23 Rhetta, Adam 09 Bellarmine C 57.00
24 Maldonado, Vicente 09 Cupertino 57.00
25 Seng, Tyler 09 Leland 57.00
26 Yee, Brian 10 Abraham Linc 57.10
27 Hoekstra, Jacob 10 Abraham Linc 57.21
28 Jones, Nethanial 10 Junipero Ser 57.25
29 Sessenguth, Jim 09 Lynbrook 57.35
30 Filip-Sanchez, Nico 10 Bellarmine C 57.38
31 Shir, Sourena 10 Westmont 57.50
32 Picazo, Oscar 10 Archbishop R 57.60
33 Laprais, Arnaud 10 Menlo-Athert 57.67
34 Longoria, Abraham 10 Christopher 57.78
35 Page, Stephan 10 Woodside 58.00
36 Boa, Alain 09 Bellarmine C 58.00
37 Pabon, Quinten 09 Cupertino 58.00
38 Korjeff, Nick 10 Carlmont 58.00
39 Losanes, David 09 Philip & Sal 58.00
40 Menendez, Wilbur 09 Westmont 58.00
41 LeBeau, Brandon 11 Adrian Wilco 58.14
42 Jones, Patrick 09 Half Moon Ba 58.50
43 Ansumana, Jonathan 10 Westmont 58.50
44 Ebochie, Ifeani 10 Abraham Linc 58.50
45 Yujuico, Miguel 09 Bellarmine C 58.50
46 Sivila, Joshua 09 Bellarmine C 58.50
47 Nuch, Jimmy 09 Yerba Buena 58.90
48 Lin, Jason 10 Leland 59.00
49 Fregosa, Israel 09 Bellarmine C 59.00
50 Payamipour, Shayan 10 Leland 59.00
51 Hultquist, Grant 09 Woodside 59.00
52 Nermal, Marlo 10 Abraham Linc 59.10
53 Mahnvong, Ricky 10 Yerba Buena 59.15
54 Schroeder, Ben 10 Abraham Linc 59.34
55 Mellon-Reyes, Aidan 09 Bellarmine C 59.50
56 Ismael, Anthony 10 Abraham Linc 59.90
57 Lin, Kent 09 Philip & Sal 1:00.00
58 Makaafi, Sami 09 Carlmont 1:00.00
59 DeRuiter, Nico 09 Bellarmine C 1:00.12
60 Delgado, Joshua 10 Philip & Sal 1:01.50
61 Zhao, Angelo 09 Carlmont 1:02.00
62 Huang, Henry 10 Philip & Sal 1:02.30
63 Nellis, Michael 09 Abraham Linc 1:02.45
64 Merkrai, Allem 10 Abraham Linc 1:03.00
65 Mozayeni, Arian 10 Leland 1:03.20
66 Gillette, Michael 10 Philip & Sal 1:04.30
67 Magtabog, Lawrence 10 Philip & Sal 1:05.00
68 Goo, Anthony 09 Westmont 1:06.00
69 Nguyen, Aaron 10 Leland 1:06.21
70 Okoronwo, Franklin 09 Christopher 1:06.59
71 Mohamed, Nadhee 10 Abraham Linc 1:08.00
72 Wong, Phillip 09 Bellarmine C 1:10.00
73 Islas, Luis 10 Woodside NT
74 Chen, Frank 10 Abraham Linc NT
75 Contreras, Adrian 11 Woodside NT
76 Lee, Austin 09 Woodside NT
77 Mudge, Thomas 10 Woodside Pri NT
78 Herrera, Jack 09 Woodside Pri NT
79 Sugar, Jacob 10 Woodside NT
80 Lee, Anh 09 Fremont (Sun NT
81 Farakesh, Daniel 09 Pioneer (San NT
82 Dirck, Jack 10 Pioneer (San NT
83 Anderson, Ryan 10 Pioneer (San NT
84 Cabrerra, Andres 10 Abraham Linc NT
85 Sharman, Dominic 10 Pioneer (San NT
86 Aizawa, Ryota 10 Abraham Linc NT
87 Gong, Miles 10 Abraham Linc NT
88 Flores, Luis 10 Woodside NT
89 Quan, Brandon 09 Abraham Linc NT
90 Meadors, Delvon 10 Abraham Linc NT
Event 20 Girls 400 Meter Dash Varsity
===============================================================================
Name Year School Seed
===============================================================================
1 Padilla, Marisa 12 St. Francis 57.98
2 Alexander, Anaya 09 Carlmont 58.20
3 Diaz, Alex 12 Piedmont Hil 59.00
4 Stansberry, Cassie 12 Menlo-Athert 59.72
5 Mount, Juliana 10 Notre Dame ( 1:00.00
6 Noordam, Jeanine 11 Pioneer (San 1:00.13
7 Stander, Lili 11 Sir Francis 1:00.33
8 D'Acchioli, Samantha 11 Leland 1:00.50
9 Tramontozzi, Claire 11 St. Ignatius 1:00.79
10 Harrier, Annie 10 Menlo-Athert 1:01.67
11 Garzona, Karina 10 Lowell 1:01.82
12 Whiting, Raquel 09 St. Ignatius 1:01.90
13 Freeburg, Kylie 11 Half Moon Ba 1:02.15
14 Day, Michele 12 Mills 1:02.87
15 Watkins, Michelle 10 Pacific Grov 1:03.00
16 Housek, Jennifer 12 San Lorenzo 1:03.09
17 Leahy, Kathryn 12 Sacred Heart 1:03.26
18 Albin, Jamie 09 Archbishop M 1:03.40
19 Koontz, Vanessa 09 Christopher 1:03.41
20 Taussig, Abby 10 Woodside 1:04.00
21 Burton, Isabella 12 Abraham Linc 1:04.00
22 Stedman, Danielle 09 Westmont 1:04.00
23 Nguyen, Nancy 12 Milpitas 1:04.00
24 Behrens, Imani 11 Lynbrook 1:04.20
25 Urrabazo-Torres, Katalina 10 St. Francis 1:04.25
26 De Rossi, Desiree 12 Archbishop M 1:04.30
27 Zaichelein, Kylie 11 Westmont 1:05.00
28 Mc Nelis, Madeline 10 Abraham Linc 1:05.00
29 Hazel, Erin 12 Westmont 1:05.00
30 Brown, Bridget 10 Christopher 1:05.00
31 Baxter, Olivia 10 Christopher 1:05.00
32 Cuzner, Emily 12 Presentation 1:05.00
33 Sirianni, Maddy 09 St. Ignatius 1:05.20
34 Davis, Davina 11 Yerba Buena 1:05.55
35 Quan, Megan 10 Lowell 1:05.67
36 Babin, Evita 09 Lynbrook 1:05.86
37 Yu, Connie 11 Lowell 1:05.91
38 Wang, Tiffany 10 Lowell 1:06.00
39 Borges-Burr, Reagan 11 Presentation 1:06.00
40 Wauford, Noreen 12 Abraham Linc 1:06.00
41 Mark, Allison 11 Mountain Vie 1:06.00
42 Favre, Nicole 09 Valley Chris 1:06.00
43 Verma, Tara 09 Leland 1:06.01
44 Yee, Victoria 10 Lowell 1:06.10
45 O'Hara, Shannon 09 Archbishop M 1:06.30
46 Jou, Kristi 10 Lowell 1:06.42
47 Perez, Bridget 11 Abraham Linc 1:06.68
48 Lee, Corinna 10 Mountain Vie 1:06.88
49 Warman, Maddy 10 Woodside 1:07.00
50 Goldman, Melina 12 Notre Dame ( 1:07.00
51 Vallen, Miranda 09 Westmont 1:07.00
52 Ibanga, Sarah (Ekaete) 11 Fremont (Sun 1:07.11
53 Marrable, Tianna 10 Philip & Sal 1:07.50
54 Carley, Aly 09 Willow Glen 1:08.00
55 Latham, Demi 12 Woodside 1:08.00
56 Steinberg, Stephanie 10 Leland 1:08.02
57 Millan Villarreal, Emily 10 Leland 1:08.12
58 Hammond, Grace 12 Willow Glen 1:08.20
59 Schill, Sabrina 11 Leland 1:08.21
60 Mei, Lin 10 Philip & Sal 1:08.80
61 Schott, Lindsay 10 Sacred Heart 1:08.84
62 Kohn, Haley 11 Westmont 1:09.00
63 Dewing, Madison 09 Leland 1:09.19
64 Spiebauer, Ingrid 09 Notre Dame ( 1:10.00
65 Phan, Grace 09 Leland 1:10.22
66 de Jesus, Maria 11 Fremont (Sun 1:10.30
67 Ng, Emily 10 Philip & Sal 1:10.60
68 Angeles, Ruby 09 Fremont (Sun 1:10.90
69 Page, Jessica 12 Woodside 1:12.00
70 Guzman, Chelly 10 Abraham Linc 1:14.50
71 Bujtor, Alaina 12 Woodside 1:15.00
72 Ishibashi, Ashley 10 Woodside Pri 1:16.00
73 Wingfield, Janelle 11 Fremont (Sun 1:19.61
74 Boneso, Gabriella 10 Woodside NT
75 Plummer, Julie 09 Castilleja NT
76 Vargas, Irania 11 Woodside NT
77 Wilde, Audrey 09 Woodside NT
78 Del-Rio, Noeli 10 Woodside NT
79 Jauregui, Alyssa 09 Woodside NT
80 Gray, Alicia 09 Abraham Linc NT
81 Keenan-Grice, Fiona 09 Abraham Linc NT
82 Winham, Alice 12 Castilleja NT
83 Gonzale, Elyse 09 Notre Dame ( NT
84 Oller, Gwynette 10 Abraham Linc NT
85 Komala, Audrey 10 Abraham Linc NT
86 Morgan, Mathers 12 Woodside NT
87 Trevithick, Caroline 10 Mills NT
88 Asaro, Brittney 11 Woodside NT
89 Mantovani, Chiara 10 Presentation NT
90 Jensen, Samantha 09 Castilleja NT
Event 3 Boys 400 Meter Dash Varsity
===============================================================================
Name Year School Seed
===============================================================================
1 white, louise 11 McClymonds 51.30
2 Livengood, Matthew 11 Evergreen Va 51.35
3 Plante, Zack 11 Menlo-Athert 51.77
4 Takahashi, Koyo 12 Homestead 51.86
5 Sirasao, Rahul 11 Leigh 51.88
6 Layten, Tim 12 Carlmont 52.00
7 Bellotti, Dominic 11 Bellarmine C 52.10
8 Orloff, Kyle 11 Junipero Ser 52.30
9 Yath, Thomas 12 Ann Sobrato 52.33
10 Hall, Chris 11 Archbishop R 52.40
11 Huang, Anthony 12 Lynbrook 52.47
12 Sun, Daniel 12 Lynbrook 52.69
13 Sinnott, Lucas 12 San Lorenzo 52.80
14 Dillon, Patrick 11 Sir Francis 52.80
15 Greenlow, Adam 11 Bellarmine C 53.00
16 Ryan, Mark 10 Pacific Grov 53.20
17 Miranda, Adam 12 Fremont (Sun 53.31
18 Fory, Adrian 12 Leland 53.35
19 Treanor, Lincoln 12 Half Moon Ba 53.50
20 Dalton, David 11 Bellarmine C 53.50
21 Hooten-Haarg, Anthony 11 Archbishop R 53.60
22 Rodriguez, John 12 Woodside 53.68
23 Galvan, Brian 11 Leigh 53.89
24 Otto, Kyle 12 Bellarmine C 54.00
25 Prudhomme, Ben 12 Menlo-Athert 54.18
26 Seroff, Triston 12 Los Gatos 54.35
27 Sawyer, Jaden 12 Bellarmine C 54.50
28 Roberts, Ryan 12 St. Francis 54.71
29 Gutierrez, Kevin 12 Menlo-Athert 54.78
30 Van, Cameron 12 Sacred Heart 54.97
31 Smyth, Brendan 12 Bellarmine C 55.00
32 Lowell, Luke 11 Pacific Grov 55.00
33 Kubo, Nick 11 Westmont 55.00
34 Pryse, Elijah 11 Woodside 55.00
35 Mei, Adrian 12 Abraham Linc 55.04
36 Rocheleau, Wyatt 12 Christopher 55.04
37 Mercado, Danny 11 Silver Creek 55.19
38 Bentley, David 12 Woodside Pri 55.37
39 Wallace, Rich 11 Willow Glen 55.40
40 Gomez, Jose 12 Willow Glen 55.50
41 Braham, John 12 Los Gatos 55.67
42 Sanchez, Romel 11 Silver Creek 56.00
43 Dimick, Ryan 11 Carlmont 56.00
44 Kelly, Connor 11 Westmont 56.00
45 Warren, Patrick 12 Abraham Linc 56.10
46 Hui, Brendan 11 Mills 56.50
47 Yi, Henry 11 Lynbrook 56.56
48 McGowan, Nakai 11 Willow Glen 56.70
49 Heidmann, Teddy 12 Mountain Vie 56.90
50 Xie, Johnathan 11 Abraham Linc 57.04
51 Martin, Moises 12 Fremont (Sun 57.10
52 Perez, Brandon 12 Adrian Wilco 57.11
53 Solorzano, David 12 Archbishop R 57.30
54 Evans, Alonzo 11 Yerba Buena 57.33
55 Avendano, Francisco 12 Abraham Linc 57.97
56 Nulimol, Tristan 11 Westmont 58.00
57 Mancilla, Luis 11 Woodside 58.00
58 Mendoza, Joseph 12 Abraham Linc 58.90
59 Ikeda, Shotaro 11 Leland 59.00
60 Chiong, Justin 11 Abraham Linc 59.10
61 Chan, Christopher 11 Cupertino 59.64
62 Delgadillo, Fabian 12 Abraham Linc 59.78
63 Feuerhelm, Scott 12 Woodside 1:00.41
64 Goh, Wei Yee 11 Leland 1:01.85
65 Devera, Randall 11 Fremont (Sun 1:02.34
66 Gutierrez, Louie 11 Fremont (Sun 1:03.47
67 Degnan, Michael 12 Woodside NT
68 Flores, Pedro 12 Pioneer (San NT
69 Clark, Brian 11 Pioneer (San NT
70 Guevarra, Mario 11 Abraham Linc NT
71 Chen, Jason 12 Cupertino NT
Event 25 Girls 300 Meter Hurdles Varsity
===============================================================================
Name Year School Seed
===============================================================================
1 Foster, Ally 10 Christopher 46.67
2 Yee, Robin 11 Lowell 46.93
3 Heffernan, Carly 11 Los Gatos 47.80
4 Vance, Summer 12 Los Gatos 47.90
5 Tatum, Danielle 12 Los Gatos 47.90
6 Wilkinson, Katie 11 Pioneer (San 48.08
7 Bachmeier, Claire 10 Pioneer (San 48.10
8 Hazel, Erin 12 Westmont 49.00
9 Tran, Lani 11 Leigh 49.33
10 Dragovic, Milina 10 Leland 50.00
11 Abdelkader, Daisha 10 St. Francis 50.26
12 Hernandez, Joey 12 Homestead 50.30
13 Emanuel, Pamela 10 Willow Glen 50.40
14 Tanase, Sarah 12 Leland 52.00
15 Wong, Jana 11 Mills 52.16
16 Quijano, Samantha 10 St. Francis 52.26
17 Simmons, Devan 11 Abraham Linc 52.50
18 Wu, June 12 Abraham Linc 52.50
19 Kreaden, Siddartha 09 St. Francis 52.91
20 Hwang, Anna 11 St. Ignatius 53.00
21 Judas, Liesel 10 Archbishop M 53.36
22 Kohn, Haley 11 Westmont 53.50
23 Ho, Esther 09 Lynbrook 53.69
24 Keegan, Melanie 12 Fremont (Sun 53.78
25 Brown, Bridget 10 Christopher 54.03
26 Koide, Sachiye 11 Los Gatos 54.10
27 Fearron, Rikki 12 Mountain Vie 54.20
28 Schneider, Alexis 12 Mountain Vie 54.30
29 Rule, Jenna 10 Westmont 54.50
30 Jongebloed, Ursula 11 Menlo-Athert 54.78
31 Filippi, Nadine 12 Christopher 55.14
32 Nunez, Gladys 10 Willow Glen 55.60
33 Fan, Sabrina 10 Lynbrook 55.98
34 Damba, Myedith 11 Notre Dame ( 56.22
35 Augustin, Andrea 10 St. Francis 56.41
36 Micallef, Carlisle 11 Archbishop M 56.47
37 Phillips, Katie 10 Archbishop M 56.68
38 Kadah, Senna 09 Presentation 56.70
39 Perez, Ruth 11 Abraham Linc 56.80
40 Omaleki, Morgana 12 Presentation 56.90
41 Luttrell, Katherine 11 Woodside 57.00
42 Winick, Sarah 12 Mountain Vie 57.20
43 Opulencia, Caitlyn 10 Presentation 57.50
44 Flores, Alejandra 11 Fremont (Sun 57.70
45 Keo, Vanallyn 10 Yerba Buena 57.80
46 Munoz, Stephanie 10 Presentation 58.00
47 Yoon, Bora 12 Abraham Linc 58.50
48 Medina, Griselda 11 Abraham Linc 58.79
49 Wigant, Kirsten 09 Presentation 58.90
50 Wei, Alexandra 10 Notre Dame ( 59.00
51 Trevithick, Caroline 10 Mills 59.62
52 Collins, Rebekah 12 Menlo-Athert 59.87
53 Medina, Yesenia 11 Abraham Linc 59.90
54 Areda, Genet 09 Abraham Linc 1:00.81
55 Tynan, Katelyn 09 St. Ignatius NT
56 Seagraves, Bailey 10 Woodside NT
57 Taussig, Abby 10 Woodside NT
58 Connolly, Clare 11 St. Ignatius NT
59 Morgan, Mathers 12 Woodside NT
60 Smith, Natalie 10 Woodside NT
61 Celemen, Elaika 10 Mills NT
62 Casey, Clare 09 St. Ignatius NT
63 Tolentino, Daysia 09 Mills NT
64 Diliberto, Mia 09 Mills NT
65 Mc Nelis, Madeline 10 Abraham Linc NT
66 Sandberg, Megan 11 Terra Nova NT
67 Kohli, Anisha 09 St. Ignatius NT
68 Brule, Isabel 10 Notre Dame ( NT
Event 40 Boys 300 Meter Hurdles Frosh/Soph
===============================================================================
Name Year School Seed
===============================================================================
1 Mobley, Ibrahima 10 Abraham Linc 42.75
2 Lewis, Blake 10 Leigh 43.00
3 Moller, Tony 10 Los Gatos 44.00
4 DeLeon, Andre 10 St. Ignatius 44.90
5 Sires-Wils, Isaiah 10 Willow Glen 45.10
6 Chow, Chris 10 Bellarmine C 45.50
7 Berhan, Myles 10 Mount Pleasa 46.00
8 Blackburn, Matthew 10 Lynbrook 46.20
9 Schoepp, Greg 10 St. Ignatius 46.40
10 Llamas, Christian 10 Willow Glen 46.50
11 Sevilla, Sean 10 Bellarmine C 46.70
12 Rioux, Jack 10 St. Ignatius 47.00
13 Kendall, Josh 10 St. Ignatius 47.00
14 Pang, Brendan 10 Abraham Linc 47.10
15 Peacock, Christopher 10 Abraham Linc 47.10
16 Benitez, Adam 10 Willow Glen 47.50
17 Collins, Hunter 10 Abraham Linc 47.50
18 Gallab, Dan 10 Bellarmine C 47.90
19 Campbell, Brendon 09 St. Francis 48.01
20 Winterstein, Eddie 10 Junipero Ser 48.57
21 Nuch, Jimmy 09 Yerba Buena 48.57
22 Plummer, Armon 09 Junipero Ser 48.60
23 Nguyen, Kyle 10 Mills 49.00
24 Lei, Victor 10 Abraham Linc 49.10
25 King, Austin 10 Fremont (Sun 49.89
26 Chau, Nathan 09 Mills 50.00
27 Negro, Giovanni 10 Mills 51.00
28 Michaelson, Sam 10 Fremont (Sun 51.47
29 Nguyen, James 09 Bellarmine C 52.00
30 O'Driscoll, Matt 10 St. Ignatius 52.00
31 Lopretto, Matthew 09 Bellarmine C 54.00
32 Pluth, Daniel 09 Bellarmine C 54.00
33 La, Vinh 10 Cupertino 55.00
34 Raymond, Nick 09 Bellarmine C 55.00
35 Nappoly, Tarun 09 Cupertino 55.00
36 Anderson, Ryan 10 Pioneer (San NT
37 Tucker, Kevin 09 Bellarmine C NT
38 Wadsworth, Sam 09 St. Ignatius NT
39 Ng, Allen 09 Mills NT
40 Hoekstra, Jacob 10 Abraham Linc NT
41 Nguyen, Darren 10 Pioneer (San NT
42 Lavasani, Shayan 09 Mills NT
Event 8 Boys 300 Meter Hurdles Varsity
===============================================================================
Name Year School Seed
===============================================================================
1 Knight, Zach 12 Tamalpais 40.44
2 white, anthony 10 McClymonds 41.23
3 Mitchell, Zachary 12 Junipero Ser 41.32
4 Tran, Marcus 11 Yerba Buena 41.95
5 Myers, Colby 12 St. Francis 42.10
6 speck, connor 12 Las Lomas 42.35
7 Green, Kadri 12 Menlo-Athert 42.95
8 Chiou, Ethan 12 Lynbrook 43.24
9 Huang, Michael 12 Cupertino 43.29
10 Rice, Franklin 11 Carlmont 43.50
11 Ranieri, Lucas 12 Lynbrook 43.78
12 Ofiana, Jeremiah 11 Christopher 44.01
13 Kumamoto, Alex 11 Carlmont 44.50
14 Sandford, Nathan 12 Adrian Wilco 44.50
15 Xu, Yihao 11 Lynbrook 44.59
16 Yath, Thomas 12 Ann Sobrato 44.76
17 Williams, David 12 Mountain Vie 44.76
18 Nachiappan, Raam 11 Lynbrook 44.81
19 Weeks, Jack 11 Leland 45.00
20 Frankel, William 12 Lowell 45.00
21 Chou, Byron 12 Leland 45.00
22 Reynada, Joel 11 Menlo-Athert 45.32
23 Pambid, Gary 12 Bellarmine C 45.50
24 Lew, Timothy 11 Lowell 45.58
25 Leung, Jordan 12 Lowell 45.62
26 Kidd, Dylan 12 Bellarmine C 46.00
27 Chang, Matt 12 Bellarmine C 46.50
28 Nulimol, Tristan 11 Westmont 46.50
29 LoPresti, Phillip 11 Willow Glen 46.80
30 Ruso, Tyler 12 Junipero Ser 46.88
31 Dutra, Gabe 11 Bellarmine C 47.00
32 Yeh, William 11 Fremont (Sun 47.30
33 Wong, Avery 12 Lowell 47.50
34 Mendoza, Sam 11 Abraham Linc 47.80
35 Hong, David 12 Cupertino 48.04
36 Hoang, Mark 11 Bellarmine C 50.00
37 Deshpande, Patrick 11 Bellarmine C 50.00
38 Gerbre, Amanuel 11 Abraham Linc 52.97
39 Do, Stephen 11 Cupertino 53.80
40 Rimando, Jonathan 11 Fremont (Sun 54.14
41 Mendoza, Joseph 12 Abraham Linc 55.67
42 Avendano, Francisco 12 Abraham Linc 56.23
43 Gebre, Amanuel 12 Abraham Linc 57.87
44 Tynan, Jon 11 St. Ignatius NT
45 Fontana, Adam 11 St. Ignatius NT
46 Lee, Justin 11 Bellarmine C NT
47 Kau, Ryan 11 St. Ignatius NT
48 Hazard, Jordan 12 Fremont (Sun NT
49 Gomez, Vincent 11 Fremont (Sun NT
50 Bangura, Solokor 11 Abraham Linc NT
51 Toy, Christopher 12 Mills NT
Event 37 Boys 1600 Meter Run Frosh/Soph
===============================================================================
Name Year School Seed
===============================================================================
1 Meijer, Miles 10 Bellarmine C 4:32.00
2 Blake, Samuel 10 Westmont 4:44.00
3 Chapagain, Ayush 10 Cupertino 4:47.89
4 Bhusal, Ashish 10 Homestead 4:48.12
5 Robison, Justin 09 Lynbrook 4:48.39
6 Gronovius, Joey 10 Homestead 4:48.46
7 Meijer, Tucker 10 Bellarmine C 4:50.00
8 Bystom, Kyle 10 Mountain Vie 4:50.00
9 Rouhani, Gabe 10 Archbishop R 4:50.00
10 Shaw, Bennet 09 Bellarmine C 4:51.00
11 Reed, Chris 09 Homestead 4:51.26
12 Sadjadi, Ryan 09 Lynbrook 4:51.87
13 Tian, Zheng 10 Mountain Vie 4:52.00
14 Silverman, Shawn 09 Lynbrook 4:52.85
15 Hoppe, Fenn 10 Willow Glen 4:53.00
16 Crowe, Stephen 09 Los Gatos 4:53.00
17 Miyao, Riku 10 Homestead 4:54.18
18 Sanders, Tom 10 Lynbrook 4:54.35
19 Mohan, Sanjay 09 Los Gatos 4:55.00
20 Schulze, Adam 10 Leland 4:55.00
21 Sasser, Alex 10 Bellarmine C 4:55.00
22 Vingralek, Mark 10 Carlmont 4:55.00
23 Nagurla, Revanth 10 Lynbrook 4:57.60
24 Dao, Troy 09 Willow Glen 4:58.00
25 Reyes, Brian 09 Willow Glen 4:58.00
26 Cheung, Chris 09 Lynbrook 4:58.21
27 Johnson, Joey 09 Leland 4:59.00
28 Ixtlahuac, Ryan 09 York 4:59.00
29 Menees, Ryan 10 Bellarmine C 4:59.00
30 Scandlyn, Adam 10 Menlo-Athert 4:59.03
31 Doizer, Nolan 09 Ann Sobrato 4:59.37
32 Gopakumar, manu 09 St. Francis 4:59.81
33 Felt, Kevin 11 Ann Sobrato 4:59.89
34 Lee, Chris 10 Philip & Sal 5:00.00
35 Burd, Ryan 10 Bellarmine C 5:00.00
36 Graves, Daniel 09 Homestead 5:00.47
37 Rojas, Lupe 10 Bellarmine C 5:01.00
38 Medina, Ernesto 10 Silver Creek 5:02.00
39 Wooliver, Jackson 10 Half Moon Ba 5:04.00
40 Buckman, Rory 10 Leland 5:04.00
41 Zhou, Frank 09 Abraham Linc 5:04.00
42 Somasundaram, Adithya 09 Homestead 5:04.42
43 Villafuerte, David 10 Half Moon Ba 5:04.50
44 Tu, Willy 09 Cupertino 5:05.00
45 Droubi, Khalil 09 Half Moon Ba 5:05.00
46 Negi, Abhay 09 Lowell 5:05.00
47 Ghadiali, Aziz 09 Bellarmine C 5:05.00
48 Montalvo, Lucas 10 Junipero Ser 5:05.00
49 Plares, Eli 09 Mount Pleasa 5:05.00
50 Kato, Ethan 09 St. Francis 5:05.26
51 Doyle, Connor 10 St. Francis 5:05.67
52 corey, ross 10 Woodside Pri 5:05.91
53 Leale, Samuel 09 Willow Glen 5:07.00
54 Perez, Alex 10 Fremont (Sun 5:07.38
55 Mack, Garrett 10 Sacred Heart 5:08.00
56 Leon, Manuel 10 Willow Glen 5:08.00
57 Barton, Andrew 10 Junipero Ser 5:08.00
58 Jacobson, Grant 10 Cupertino 5:08.73
59 Faust, Graham 09 Half Moon Ba 5:09.00
60 Shiu, Derek 09 Bellarmine C 5:10.00
61 Vera, Matthew 10 Mountain Vie 5:10.00
62 Meade, Eric 09 Leigh 5:10.00
63 Gasparian, Aram 10 Junipero Ser 5:10.00
64 Wiborg, Lukas 09 Mountain Vie 5:10.00
65 Tamura, Michael 09 Willow Glen 5:10.00
66 Kumar, Dhruv 10 St. Francis 5:10.11
67 Pongurlekar, Aniruddha 10 Cupertino 5:10.33
68 Conrad, Kevin 09 Menlo-Athert 5:10.43
69 Heng, Bryan 10 Bellarmine C 5:11.00
70 Sessenguth, Jim 09 Lynbrook 5:11.76
71 Garcia, Jonathan 09 Junipero Ser 5:12.00
72 Lopez, Paul 09 Willow Glen 5:13.00
73 Garcia, Andrew 09 Mount Pleasa 5:15.00
74 Berry, Kent 09 Sir Francis 5:15.00
75 Herrera, Matthew 09 Junipero Ser 5:15.00
76 Barajas, Jose 10 Willow Glen 5:15.00
77 Morris, Chris 10 Westmont 5:15.00
78 Kohlbrenner-Rios, Zakarie 09 Leland 5:15.00
79 Gordon, Alex 10 Sir Francis 5:15.00
80 Zalog, Robert 10 Andrew P. Hi 5:17.00
81 Schmidt, John 10 Cupertino 5:17.90
82 Wong, Alden 10 Philip & Sal 5:18.00
83 Cannon, John 09 Adrian Wilco 5:18.00
84 Koeswic, Brain 09 Archbishop R 5:19.00
85 Tam, Joshua 10 Mills 5:19.50
86 Kegan, Sean 11 Fremont (Sun 5:19.70
87 Ramirez, Anthony 09 Mount Pleasa 5:20.00
88 Savel, Arjun 09 Andrew P. Hi 5:20.00
89 Avila, Jaime 10 Andrew P. Hi 5:20.00
90 Anjum, Zahid 09 Adrian Wilco 5:20.00
91 Shieh, Alex 09 Cupertino 5:20.00
92 Thompson, Roy 10 Westmont 5:25.00
93 Correa, Pedro 09 Yerba Buena 5:25.00
94 Curry, David 09 Willow Glen 5:25.00
95 Buddharaju, Siddharth 09 Leigh 5:25.00
96 Colman, David 09 Leland 5:25.00
97 Hisamura, Keita 09 Leigh 5:25.00
98 Lopez, Hector 09 Christopher 5:25.19
99 Martinez, Hector 10 Bellarmine C 5:27.00
100 Masri, Elias 10 Bellarmine C 5:28.00
101 Sedayao, Kevin 10 Bellarmine C 5:29.00
102 Thomas, Davion 09 Willow Glen 5:30.00
103 Thompson, Cole 10 Sir Francis 5:30.00
104 Lee, Calder 09 Mills 5:31.10
105 Capers, Brandon 10 Half Moon Ba 5:32.00
106 Brown, Tim 10 Woodside 5:32.22
107 Switzer, Matthew 10 Christopher 5:34.01
108 Marinsik, Stephen 10 Leland 5:35.00
109 Beron, Anthony 09 McClymonds 5:35.00
110 Moser, Daniel 09 Andrew P. Hi 5:35.00
111 Karson, Jacob 09 Bellarmine C 5:37.00
112 Ramirez, Andrew 10 Bellarmine C 5:38.00
113 Lin, Roy 09 Carlmont 5:40.00
114 Persily, Griffin 09 Sir Francis 5:40.00
115 Valencia, Emilio 09 Bellarmine C 5:41.00
116 Uffleman, August 10 Bellarmine C 5:42.00
117 Ellenberg, Brandon 09 Christopher 5:43.76
118 Hagan, Matt 09 Christopher 5:45.17
119 Greene, Matt 10 Fremont (Sun 5:47.00
120 Yaskawa, Zenichi 10 Bellarmine C 5:49.00
121 Leahy, Gavin 10 Bellarmine C 5:50.00
122 Xie, Herman 10 Philip & Sal 5:50.00
123 Tabrizi, Bob 10 Leigh 5:51.00
124 Seitz, Riley 10 Bellarmine C 5:54.00
125 Sweet, Zach 09 Willow Glen 5:55.00
126 Milinovich, Nikola 09 Leland 5:55.00
127 Rodriguez, Antonio 09 Willow Glen 5:55.00
128 Vorreiter, Kyle 09 Willow Glen 5:55.00
129 Bailey, Martin 10 Bellarmine C 5:56.00
130 Selby, Andre 09 Christopher 5:56.80
131 Miller, David 10 Christopher 5:56.82
132 Ma, Zachary 09 Carlmont 6:00.00
133 Pan, Derek 09 Cupertino 6:00.00
134 Gonzalez, Omar 10 Woodside 6:01.99
135 Saigo, Takeru 10 Leigh 6:02.00
136 Leano, Robby 10 Bellarmine C 6:08.74
137 Basuini, Joey 10 Willow Glen 6:25.00
138 Machado, Brandon 10 Bellarmine C 6:25.00
139 Landis, Steven 09 Bellarmine C 6:31.00
140 Fraisl, Will 10 Bellarmine C 6:34.00
141 Leano, Mateo 09 Bellarmine C 6:45.00
142 Screven, Robert 09 Woodside Pri NT
143 Hanks, Aaron 10 Fremont (Sun NT
144 Kuntze, Mairo 09 San Lorenzo NT
145 Riewerts, Spencer 10 Woodside NT
146 Verbeck, Nathaniel 09 Woodside NT
147 Alcanta, Heriberto 10 University Prep NT
148 Gutow, Josh 09 Woodside Pri NT
149 Henkens, Pieter 09 Woodside Pri NT
Event 22 Girls 1600 Meter Run Varsity
===============================================================================
Name Year School Seed
===============================================================================
1 Maxwell, Anna 11 San Lorenzo 4:45.70
2 Katz, Danielle 12 Los Gatos 5:10.05
3 Weigel, Maya 12 Mountain Vie 5:11.00
4 MacMillan, Claire 11 San Lorenzo 5:11.03
5 Allen, Hannah 10 Homestead 5:15.67
6 Reed, Melissa 11 Mountain Vie 5:16.00
7 Wood, Hannah 11 Presentation 5:20.00
8 Tawakol, Ameena 12 Homestead 5:23.90
9 Johnson, Alyssa 12 Leland 5:24.00
10 Kiesow, Kylee 11 Willow Glen 5:24.00
11 Fortnam, Taylor 11 Menlo-Athert 5:25.00
12 Johnson, Cecily 10 Los Gatos 5:25.00
13 Sax, Prudence 11 Lowell 5:28.40
14 Rintala, Olivia 12 Archbishop M 5:30.00
15 Guillermo, Megan 12 Terra Nova 5:30.00
16 Campos, Elyn 12 Mount Pleasa 5:30.00
17 Cadena, Pricilla 09 Mount Pleasa 5:30.00
18 Escalera, JJ 09 Fremont (Sun 5:32.26
19 Narasimhan, Mohini 11 Leland 5:33.00
20 Ling, Grace 10 Lynbrook 5:33.38
21 Hall, Katie 10 Terra Nova 5:35.00
22 Cox, Emily 10 Notre Dame ( 5:35.23
23 Cox, Shelby 11 Fremont (Sun 5:35.61
24 Kruzman, Diana 10 Cupertino 5:36.20
25 Jensen, Jessica 11 San Lorenzo 5:37.99
26 Lam, Zoe 09 Los Gatos 5:38.00
27 Baier, Madeleine 09 Menlo-Athert 5:38.00
28 Quinonez, Sabrina 12 Lowell 5:38.79
29 Leung, Kristen 09 Lowell 5:39.00
30 Lynch, Amy 10 Mountain Vie 5:39.00
31 Silverman, Shaelyn 12 Lynbrook 5:39.98
32 Belton, Gillian 10 Sacred Heart 5:40.00
33 Chessin, Erin 10 Los Gatos 5:40.00
34 Catabay, Caitlyn 11 Westmont 5:42.09
35 Nelson, Hannah 10 St. Francis 5:42.99
36 Dattalo, Ashley 12 Archbishop M 5:45.00
37 Sweeney, Kelly 11 Archbishop M 5:45.00
38 Palacio, Caitlin 09 Archbishop M 5:45.00
39 Shlee, Lauren 11 Willow Glen 5:45.00
40 Mannan, Sonia 12 Silver Creek 5:46.00
41 Noordam, Jeanine 11 Pioneer (San 5:47.00
42 Fan, Jessica 12 Lynbrook 5:47.69
43 Li, Susan 12 Lowell 5:48.00
44 Politoski, Allison 10 Leland 5:49.00
45 Soelberg, Corin 12 Carlmont 5:50.00
46 Gill, Kristin 10 Presentation 5:50.00
47 Inglis, Kasey 11 Woodside 5:50.00
48 Ly, Jazmine 10 Andrew P. Hi 5:50.00
49 Brooks, Sarah 11 Leland 5:50.07
50 Dutta, Ishani 10 Lynbrook 5:50.45
51 Pemmaraju, Anjali 10 Lynbrook 5:50.47
52 Wang, Christine 12 St. Francis 5:50.70
53 Yang, Rebecca 12 Lynbrook 5:52.38
54 DeGuzman, Viviene 12 Lowell 5:52.40
55 Keenan-Grice, Emma 12 Lowell 5:52.90
56 Perez, Ruby 11 Willow Glen 5:55.00
57 Wilkerson, Kendall 12 Presentation 5:55.00
58 Scott, Savannah 11 Westmont 5:55.00
59 Wilkerson, Jenna 12 Presentation 5:55.00
60 Dinsdale, Hannah 09 Willow Glen 5:55.00
61 Linehan, Amy 12 Presentation 5:55.00
62 Mason, Riley 09 Leland 5:55.13
63 Allen, Rachel 10 Christopher 5:55.87
64 Babin, Alice 09 Lynbrook 5:56.97
65 Leung, Serina 10 Lowell 5:58.00
66 Kanaley, Kathleen 11 Lowell 5:59.00
67 Alvarado, Daniella 11 Adrian Wilco 6:00.00
68 James, Kaley 09 Woodside 6:00.00
69 Flores, Alejandra 11 Fremont (Sun 6:02.40
70 Moura, Julianna 11 Presentation 6:03.00
71 Benitez, Katia 12 Willow Glen 6:04.00
72 Rios, Karen 12 Willow Glen 6:05.00
73 Sussenguth, Anna 09 Lynbrook 6:05.29
74 Costanzo, Trisha 12 St. Francis 6:05.45
75 Taller, Tammy 12 Lynbrook 6:08.67
76 Blankenship, Zoe 09 Willow Glen 6:10.00
77 Womer, Rachel 09 Leland 6:10.00
78 Tesfamichael, Harife 09 Willow Glen 6:10.00
79 Cox, McKenzie 09 Fremont (Sun 6:10.40
80 Crinion, Claire 12 Notre Dame ( 6:12.00
81 Drury, Jessica 11 St. Francis 6:13.24
82 Eleazar, Geraldine 10 Notre Dame ( 6:14.95
83 Zafra, Carmen 09 Half Moon Ba 6:15.00
84 Bachicha, Nina 09 Half Moon Ba 6:15.00
85 Scoppetone, Samantha 09 Silver Creek 6:15.00
86 Venkataramani, Urmila 09 Lynbrook 6:15.65
87 Harames, Ty 10 Mills 6:15.90
88 Nguy, Patricia 11 Lowell 6:16.16
89 Mondry, Claire 09 Notre Dame ( 6:16.88
90 Mogesse, Leya 11 Willow Glen 6:17.00
91 Morones, Rosaura 11 Willow Glen 6:20.00
92 Lomeli, Alejandra 11 Willow Glen 6:20.00
93 Williamson, Paige 12 Half Moon Ba 6:20.00
94 Chen, Chelsea 09 Notre Dame ( 6:22.32
95 Mizuki, Maya 09 Notre Dame ( 6:23.54
96 Yee, Anjyu 10 Half Moon Ba 6:24.00
97 Spiebauer, Ingrid 09 Notre Dame ( 6:24.45
98 Campos, Hefziba 12 Willow Glen 6:28.00
99 Hikido, Christine 10 Willow Glen 6:30.00
100 Herbert, Shashu 09 Willow Glen 6:30.00
101 Copeland, Travette 12 Willow Glen 6:30.00
102 Smith, Brianna 11 Westmont 6:30.00
103 Tang, Cicily 10 Philip & Sal 6:30.00
104 Glenn, Kendra 12 Notre Dame ( 6:31.00
105 Grullon, Jaslay 10 Fremont (Sun 6:33.10
106 Makhni, Meilani 10 Notre Dame ( 6:33.20
107 Yu, Emily 09 Philip & Sal 6:35.00
108 Tran, Kitty 10 Andrew P. Hi 6:50.00
109 Yniguez, Kenya 12 Woodside 6:51.00
110 Rohrer, Heather 12 Fremont (Sun 6:53.00
111 Kotlie, Arianna 9 University Prep 6:57.00
112 Vu, Sophie 11 Notre Dame ( 7:00.00
113 Mallya, Megha 09 Notre Dame ( 7:07.04
114 Medina, Maria 11 Willow Glen 7:10.00
115 Nguyen, Diana 12 Andrew P. Hi 7:30.00
116 Meyer, Kristyn 11 Willow Glen 7:30.00
117 Graber, Abigai 10 Notre Dame ( 7:37.52
118 Thomas, Allyson 09 Willow Glen 7:50.00
119 Naclerio, Maria 09 Woodside Pri NT
120 Halabe, Sarah 09 Woodside Pri NT
121 Vargas, Irania 11 Woodside NT
122 Holston, Abby 09 Castilleja NT
123 Brown, Alinna 11 Castilleja NT
124 Goldberg, Claire 09 Castilleja NT
125 Romero, Michelle 12 Woodside NT
126 Hegenbart, Nani 10 San Lorenzo NT
Event 5 Boys 1600 Meter Run Varsity
===============================================================================
Name Year School Seed
===============================================================================
1 Lawson, Johnny 12 Sir Francis 4:16.00
2 Hutchins, Clayton 12 Sir Francis 4:18.00
3 Layten, Tim 12 Carlmont 4:20.00
4 Vasquez, Miguel 12 Andrew P. Hi 4:20.00
5 Baier, George 12 Menlo-Athert 4:20.16
6 Garibay, Eduardo 12 Yerba Buena 4:21.33
7 Sum, Steven 10 Saratoga 4:22.00
8 Johnson, Cody 12 San Lorenzo 4:26.84
9 Covarrubias, Jesus 11 Adrian Wilco 4:27.65
10 Berriatua, Joey 12 Junipero Ser 4:28.45
11 Ward, Michael 11 Terra Nova 4:30.00
12 Corvese, Ryan 12 Ann Sobrato 4:30.43
13 O'Neal, Hakeem 11 Homestead 4:30.92
14 Ho, Richard 12 Leland 4:32.00
15 Dimick, Ryan 11 Carlmont 4:32.00
16 Alaghatta, Akshay 12 Bellarmine C 4:33.00
17 Calvillo, Jacob 12 Leland 4:33.50
18 Sloan, Cooper 11 Homestead 4:33.50
19 Walker, Aaron 12 Los Gatos 4:35.00
20 Foster, Chris 10 Los Gatos 4:35.00
21 Sutton, Brandon 11 Homestead 4:35.35
22 Nguyen, Brian 11 Lowell 4:35.50
23 Meijer, Raymond 12 Bellarmine C 4:36.00
24 Jain, Shubhankar 12 Cupertino 4:38.74
25 Avila, Ricardo 10 Bellarmine C 4:39.00
26 Seidel, Matt 11 Bellarmine C 4:39.00
27 Ruben, Ari 12 Los Gatos 4:40.00
28 Haderle, Ben 10 Los Gatos 4:40.00
29 Barry, Justin 11 Bellarmine C 4:40.00
30 Moreno, Raul 11 Leigh 4:40.00
31 Shoemaker, George 12 St. Francis 4:40.10
32 Masuoka, So 12 Lynbrook 4:43.87
33 Pryor, Connor 12 Homestead 4:44.24
34 Centeno, Roland 12 York 4:44.58
35 Lee, Kobi 12 York 4:44.80
36 Gudino, Alex 12 Junipero Ser 4:44.85
37 Sexton, Jack 10 Los Gatos 4:45.00
38 Saunders, Matt 11 Sir Francis 4:45.00
39 Hussein, Abdinur 11 Willow Glen 4:45.00
40 Begur, Gaurav 11 St. Francis 4:45.22
41 Hulme, Cody 11 Ann Sobrato 4:45.47
42 Murillo, Jose 12 Andrew P. Hi 4:47.00
43 Flynn, Gabe 11 Junipero Ser 4:48.00
44 Schwartz, Cole 11 Sir Francis 4:48.00
45 Mc Carthy, Sean 11 Leland 4:48.00
46 Omer, Omer 12 Willow Glen 4:49.00
47 Chow, Chris 12 Lowell 4:50.12
48 Gopakumar, JK 12 St. Francis 4:50.18
49 Abernathy, Matt 11 San Lorenzo 4:50.40
50 Farned, Joe 12 Woodside Pri 4:51.00
51 Lazar, Tyler 11 Bellarmine C 4:51.00
52 Jacobson, Chris 11 Half Moon Ba 4:51.00
53 Hill, Daniel 10 Sacred Heart 4:51.49
54 Qian, Thomas 12 Lynbrook 4:51.67
55 Schulte, Grant 11 Junipero Ser 4:51.72
56 Moreno, David 11 Leigh 4:52.00
57 Yang, Christian 11 Westmont 4:53.00
58 Kato, Leland 11 Archbishop R 4:53.00
59 Sarathy, Rohit 11 Lynbrook 4:53.67
60 Lang, Raymond 12 Lowell 4:53.80
61 Lower, Jason 11 Junipero Ser 4:53.82
62 Softic, Haris 12 Willow Glen 4:54.00
63 Glassmoyer, Steven 12 Sacred Heart 4:54.48
64 Trudelle, John 11 Woodside Pri 4:54.99
65 Pleva, Josh 11 Bellarmine C 4:55.00
66 Gomez, Ramon 11 Bellarmine C 4:55.00
67 Demerritt, Connor 11 Bellarmine C 4:55.00
68 Pham, Brandon 11 Yerba Buena 4:55.00
69 Erickson, Justin 11 Willow Glen 4:55.00
70 Hernandez, Jose 11 Mount Pleasa 4:55.00
71 Patel, Ankur 12 Adrian Wilco 4:55.77
72 Garcia, Raymond 12 Willow Glen 4:56.00
73 Bhargava, Raj 11 Fremont (Sun 4:56.50
74 Ryan, Samuel 11 Lowell 4:59.00
75 Chang, Jonathan 12 Lynbrook 4:59.09
76 Li, Calvin 11 Lowell 4:59.61
77 Snyder, Eric 11 Menlo-Athert 5:00.00
78 Lonergan, Quinlan 12 Abraham Linc 5:00.00
79 Randles, Trenton 11 Cupertino 5:02.80
80 Dillon, David 11 Menlo-Athert 5:05.21
81 Meissner, Karl 12 Bellarmine C 5:09.00
82 Li, Gavin 12 Lowell 5:10.00
83 Duffy, Patrick Bellarmine C 5:10.00
84 Vazquez-Rivera, Christopher 11 Leland 5:10.00
85 Thornburg, Austin 12 Bellarmine C 5:10.00
86 McCabe, Nathan Bellarmine C 5:10.00
87 Saxton, Ken 12 Bellarmine C 5:10.00
88 Marccic, Issac 11 Archbishop R 5:12.00
89 Kruse, Ian 12 Bellarmine C 5:13.00
90 Wong, Taylor 12 Mills 5:14.90
91 Bautista, Elias 12 Mount Pleasa 5:15.00
92 Magana, Juan Pablo 10 Mount Pleasa 5:15.00
93 Nieto, Johnny 11 Willow Glen 5:15.00
94 Sill, Forrest 11 Woodside 5:16.74
95 Toy, Brandon 11 Bellarmine C 5:19.90
96 Morales, Gio 11 Half Moon Ba 5:20.00
97 Collado, Anthony 12 Bellarmine C 5:20.00
98 Reyes, Roy 11 Andrew P. Hi 5:20.00
99 Surapaneni, Akhil 11 Bellarmine C 5:20.00
100 Obregon, Chris 12 Bellarmine C 5:20.00
101 Matteson, Nathaniel 12 Adrian Wilco 5:20.49
102 Reyes, Israel 12 Willow Glen 5:22.00
103 Garcia, Jorge 11 Yerba Buena 5:25.00
104 Kehmna, Jack 11 Willow Glen 5:25.00
105 Lang, Ian 11 Bellarmine C 5:30.00
106 Miller, Jackson 11 Sir Francis 5:35.00
107 Cannizzaro, Frank 11 Bellarmine C 5:35.00
108 Colonna, Nicole 10 Pinewood Sch 5:35.99
109 Hultquist, Grant 09 Woodside 5:36.00
110 DeBrine, Peter Bellarmine C 5:44.00
111 Aman, Will 11 Willow Glen 5:45.00
112 Wilde, Eliot 11 Bellarmine C 5:48.00
113 Sheley, Michael 11 Willow Glen 5:49.00
114 Lue, Jerry 11 Leland 5:51.00
115 Smith, Joe 12 Bellarmine C 5:54.00
116 Fekadu, Michael 11 Fremont (Sun 5:57.82
117 Sullivan, Andrew 11 Bellarmine C 6:20.00
118 Molina, Charles 12 Bellarmine C 6:20.00
119 Bologna, Vincent 11 Bellarmine C 6:35.00
120 Edwards, Jeremy 12 Bellarmine C 7:45.00
121 Clark, Brian 11 Pioneer (San NT
Event 42 Boys 4x400 Meter Relay Frosh/Soph
===============================================================================
School Seed
===============================================================================
1 Lynbrook 'A' 3:30.65
2 Mountain View 'A' 3:39.00
3 Archbishop Riordan 'A' 3:40.00
4 Menlo-Atherton 'A' 3:40.00
5 Bellarmine College Prep 'A' 3:42.50
6 Junipero Serra 'A' 3:42.52
7 St. Francis (Mountain View) 'A' 3:43.34
8 Willow Glen 'A' 3:45.30
9 Pioneer (San Jose) 'A' 3:46.63
10 McClymonds 'A' 3:50.00
11 Woodside 'A' 3:50.00
12 Abraham Lincoln (San Jose) 'A' 3:50.78
13 Westmont 'A' 3:55.00
14 Leland 'A' 3:55.00
15 Philip & Sala Burton 'A' 4:00.00
16 Philip & Sala Burton 'B' 4:16.00
Event 27 Girls 4x400 Meter Relay Varsity
===============================================================================
School Seed
===============================================================================
1 Los Gatos 'A' 4:04.32
2 Menlo-Atherton 'A' 4:08.11
3 St. Francis (Mountain View) 'A' 4:08.66
4 Mountain View 'A' 4:09.90
5 Lowell 'A' 4:12.00
6 Presentation 'A' 4:15.00
7 Sir Francis Drake 'A' 4:18.00
8 Lynbrook 'A' 4:19.49
9 Leland 'A' 4:20.00
10 Pioneer (San Jose) 'A' 4:22.40
11 Christopher 'A' 4:23.41
12 Lowell 'B' 4:28.00
13 Woodside 'A' 4:30.00
14 Willow Glen 'A' 4:32.00
15 Westmont 'A' 4:34.00
16 Notre Dame (San Jose) 'A' 4:36.20
17 Philip & Sala Burton 'A' 4:40.10
18 Notre Dame (San Jose) 'B' 4:51.05
19 Notre Dame (San Jose) 'C' 5:07.18
Event 10 Boys 4x400 Meter Relay Varsity
===============================================================================
School Seed
===============================================================================
1 Bellarmine College Prep 'A' 3:22.08
2 Menlo-Atherton 'A' 3:26.88
3 Lowell 'A' 3:28.90
4 Sir Francis Drake 'A' 3:30.00
5 Woodside 'A' 3:30.00
6 Lynbrook 'A' 3:30.65
7 St. Francis (Mountain View) 'A' 3:33.91
8 Archbishop Riordan 'A' 3:34.00
9 San Lorenzo Valley 'A' 3:38.44
10 Cupertino 'A' 3:38.70
11 Mountain View 'A' 3:39.00
12 Lowell 'B' 3:43.00
13 Leland 'A' 3:44.00
14 Willow Glen 'A' 3:45.30
15 McClymonds 'A' 3:50.00
16 Abraham Lincoln (San Jose) 'A' 3:50.78
Licensed to Hy-Tek Meet Services - Podkaminer Hy-Tek's Meet Manager
Kiwanis - Bellarmine - 3/9/2013
Track Classic XXIX
Los Gatos High School
Performance List
Event 12 Boys Triple Jump Varsity
===============================================================================
Name Year School Seed Mark
===============================================================================
1 Tyler, Matt 12 Granada 44-06.00
2 Wong, Matthew 12 Archbishop M 44-02.00
3 Price, Eric 12 Henry M. Gun 43-08.00
4 Nguyen, Paul 12 Evergreen Va 42-06.00
5 Tom, Ryan 11 St. Francis 42-03.00
6 Vong, Ryan 11 Bellarmine C 41-10.00
7 Catolico, Davis 11 Lynbrook 41-09.00
8 Marzetta, Tyree 11 Abraham Linc 41-06.00
9 Russert, Drew 11 Mountain Vie 41-03.50
10 Lew, Garrett 12 Mills 41-03.00
11 Cheung, Chiu-Yau 11 Henry M. Gun 41-00.50
12 Celentano, Mark 12 Junipero Ser 40-05.50
13 Nguyen, Derek 12 Bellarmine C 40-05.00
14 Zhao, John 11 Cupertino 40-04.00
15 Hollback, Zack 12 Willow Glen 40-03.00
16 Andrighetto, Alex 11 St. Francis 40-02.00
17 Nicholas, Mark 11 Mount Pleasa 40-00.00
18 Wong, Tyler 12 Silver Creek 40-00.00
19 Venet, Teva 12 Granada 39-10.00
20 Brody, Chris 12 Menlo-Athert 39-06.00
21 Cockrum, Mitchell 10 Woodside 39-05.75
22 Bush, Grant 11 Bellarmine C 39-04.00
23 Fernandez, Eloy 11 Lynbrook 39-03.25
24 Chen, Gabe 11 Henry M. Gun 39-01.00
25 Sanchez, Martin 12 St. Francis 38-09.00
26 Jones, Kylan 11 Abraham Linc 38-08.00
27 Mickelson, James 12 Woodside 38-07.00
28 Polussa, Alex 12 Leland 38-07.00
29 Dudum, Jerry 12 Mills 38-04.00
30 Talesfore, Clayton 11 Bellarmine C 38-04.00
31 Sawyer, Jaden 12 Bellarmine C 38-04.00
32 Rutledge, Michael 12 Junipero Ser 38-03.50
33 Hosaka, Sean 11 Mountain Vie 37-11.00
34 Ortez, Chris 12 Abraham Linc 37-08.00
35 Jackson, Austin 11 Junipero Ser 37-08.00
36 Stambaugh, Josh 12 Willow Glen 37-06.00
37 Schneider, Noah 11 Menlo-Athert 37-05.00
38 Gamboa, Adam 11 Archbishop R 37-04.00
39 Cayabyab, Jerred 11 Bellarmine C 36-11.00
40 Merritt, Nathan 12 Ann Sobrato 36-08.00
41 Gaertner, Ryan 12 Sacred Heart 36-05.00
42 Chadda, Avneet 11 Leland 35-10.00
43 Sours, Daniel 11 Bellarmine C 35-07.00
44 Heidmann, Teddy 12 Mountain Vie 35-06.00
45 Garcia, Aaron 12 Woodside 32-00.00
46 Stuckey, Spencer 11 Woodside 32-00.00
47 Thapanangkun, Waron 11 Mountain Vie 31-03.00
48 Ellis, Anthony 12 Christopher 18-07.00
49 Mesa, Andrew 11 Ann Sobrato 18-01.00
50 Swan, Conner 11 Woodside ND
51 Rimando, Jonathan 11 Fremont (Sun ND
52 Gomez, Vincent 11 Fremont (Sun ND
Event 32 Girls Discus Throw Varsity
===============================================================================
Name Year School Seed Mark
===============================================================================
1 Puccinelli, Francesca 12 St. Ignatius 114-04
2 Allston, Jaylyn 12 Abraham Linc 110-01
3 Scher, Dina 12 Fremont (Sun 104-11
4 Franklin, Keandra 12 Granada 104-00
5 Alvarado-Munoz, Daisy 12 Woodside Pri 103-04
6 Anaya, Maritza 12 Ann Sobrato 102-05
7 Oyarsun, Catherine 12 Willow Glen 102-05
8 Harmon, Dominique 12 Gunderson 95-00
9 Kapoor, Sonia 10 Presentation 95-00
10 Yu, Cat 12 Henry M. Gun 93-08
11 Paul, Kiya 10 Willow Glen 91-07
12 Chen, Lindsey 10 St. Ignatius 91-05
13 Burt, Skyler 12 Granada 89-07
14 Desimpel, Renee 11 Mountain Vie 89-01
15 Swanson, Makayla 09 St. Ignatius 88-04
16 Horwitz, Lisanne 11 Menlo-Athert 87-05
17 Huang, Serena 11 Galileo Acad 87-00
18 Magana, Sydney 12 Mountain Vie 85-11
19 Moore, Melina 10 Los Gatos 85-06
20 Otero, Olivia 09 Willow Glen 85-02
21 Perez, Samantha 10 St. Ignatius 83-05
22 Frost, McKenzie 10 Granada 80-11
23 Combs, Charlotte 10 Leland 80-07
24 Peakes, Katelyn 12 Pacific Grov 80-00
25 Omaleki, Morgana 12 Presentation 80-00
26 Shetty, Niki 09 Leland 79-08
27 Kalantar, Emily 12 Granada 79-03
28 Beckman, Emma 11 Henry M. Gun 77-08
29 Farley, Kathryn 10 Los Gatos 75-01
30 Salvador, Chelsea 11 Santa Clara 74-03
31 Kingsbury, Cassie 11 Santa Clara 73-07
32 Spinner, Hannah 11 Los Gatos 73-01
33 Gallo, Julia 12 Presentation 73-00
34 Morrison, McKenna 09 Los Gatos 72-02
35 Grant, Teresa 11 Abraham Linc 70-09
36 Adkins, Laurel 11 Notre Dame ( 70-03
37 Osborne, Rebekah 11 Leland 70-00
38 Hien, Do 12 Mount Pleasa 70-00
39 Hardman, Sydney 11 Granada 69-09
40 Going, Katie Presentation 68-00
41 Gaskill, Kayla 12 Westmont 67-04
42 Reames, Kristen 11 Notre Dame ( 64-00
43 Sausele, Desiree 10 Abraham Linc 61-02
44 Flores, Angelica 10 Mountain Vie 60-03
45 Orozco, Cindy 10 Silver Creek 60-00
46 Ramirez, Veronica 11 Silver Creek 60-00
47 Villagran, Destiny 10 Mountain Vie 58-06
48 Chow, Jessica 09 Notre Dame ( 58-05
49 Mutimer, Nicole 12 Granada 56-05
50 Ellis, Jessica 11 San Lorenzo 56-04
51 Rebuetta, Bianca 12 Woodside 55-09
52 Sandoval, Sandra 11 Fremont (Sun 54-05
53 Garrett, Cassidy 11 Leland 50-00
54 Fields, Rylie 10 Granada 47-05
55 Siddiqui, Isra 10 Fremont (Sun 44-05
56 Aceves, Laura 10 Notre Dame ( 43-08
57 Hernandez, Paulina 10 Notre Dame ( 43-00
58 Ho, Natalyne 10 Notre Dame ( 40-00
59 Padilla, Marissa 09 Notre Dame ( 40-00
60 Ortiz, Hildeliza 10 Notre Dame ( 38-00
61 Williams, Zaire 09 Woodside ND
62 Hernandez, Evangelina 09 Woodside ND
63 Chow, Marisa 09 Abraham Linc ND
64 Oliver, Christina 10 Woodside ND
65 Calloway, Aaliyah 10 Woodside ND
66 Batrez, Eliana 9 University Prep ND
67 Zanelly, Mathilda 10 Ann Sobrato ND
68 Jennings, Sitora 11 Woodside ND
69 Joyner, Nina 09 Abraham Linc ND
70 Chan, Kareena 09 Abraham Linc ND
71 Shrestha, Alyssa 09 Notre Dame ( ND
72 Medeiros, Marissa 10 Granada ND
73 Arakawa, Yuriko 09 Abraham Linc ND
74 Li, Jiayi 09 Abraham Linc ND
75 Johanna, Wu 12 Lynbrook ND
76 Gantt, Dazahlee 11 Abraham Linc ND
Event 43 Boys Long Jump Frosh/Soph
===============================================================================
Name Year School Seed Mark
===============================================================================
1 Barringer, Quinton 10 Abraham Linc 19-11.00
2 Chen, Jesse 10 Homestead 19-09.50
3 Carbin, Darius 09 Mount Pleasa 19-06.00
4 Quesada, Sean 10 St. Ignatius 19-01.00
5 Navarro, Justin 09 Mount Pleasa 19-00.00
6 Kraemer, Griffin 10 Sacred Heart 18-09.50
7 Landers, Josh 10 Willow Glen 18-09.00
8 Price, KeJohn 10 St. Francis 18-09.00
9 Hipol, Mike 10 Mount Pleasa 18-06.00
10 Reardon, Jack 10 Bellarmine C 18-04.00
11 Knowles, Milo 10 Bellarmine C 18-02.00
12 McCrimon, Isaac 09 Christopher 18-02.00
13 Ordes, Jerome 09 Mount Pleasa 18-00.00
14 Fuh, William 10 Henry M. Gun 17-11.00
15 Alvarez, Marcus 10 Junipero Ser 17-08.00
16 Pann, Andrew 09 Mountain Vie 17-06.00
17 Hernaz, Chester 10 Mount Pleasa 17-06.00
18 Benitez, Adam 10 Willow Glen 17-05.00
19 Bakan, Michael 10 Bellarmine C 17-05.00
20 Peacock, Christopher 10 Abraham Linc 17-05.00
21 Thompson, Joe 10 Bellarmine C 17-04.00
22 Obiajulu, VJ 09 Junipero Ser 17-04.00
23 Laughlin, Connor 10 Archbishop R 17-04.00
24 Zolezzi, Dominic 09 Junipero Ser 17-01.00
25 Loftis, Cameron 10 Leland 17-01.00
26 Martinez, Geoffrey 10 Christopher 17-01.00
27 Nguyen, Matthew 10 Bellarmine C 17-01.00
28 Ellington, Tristan 10 Archbishop R 17-00.00
29 Baril, Kirk 09 Mills 17-00.00
30 Wendland, Derek 09 Archbishop R 17-00.00
31 Kenison, Jordan 09 Junipero Ser 16-10.00
32 Gonzalez, Omar 10 Abraham Linc 16-09.00
33 Moriarty, Miles 10 Junipero Ser 16-08.00
34 Nishi, Takeru 09 Henry M. Gun 16-08.00
35 Magtabog, Lawrence 10 Philip & Sal 16-07.00
36 Tom, Kevin 11 Leland 16-07.00
37 Huang, Henry 10 Philip & Sal 16-06.00
38 Bryan, Kyle 09 Menlo-Athert 16-06.00
39 Bell, Curtis 09 Junipero Ser 16-06.00
40 Attiogbe, Semanu 09 Woodside 16-04.50
41 Norman, Daniel 09 Archbishop R 16-04.00
42 DeLeon, Andre 10 St. Ignatius 16-03.00
43 Claros, Trevor 09 Archbishop R 16-03.00
44 Delgado, Joshua 10 Philip & Sal 16-02.00
45 Chau, Nathan 09 Mills 16-01.00
46 Barnes, Alex 09 Mountain Vie 16-01.00
47 Losanes, David 09 Philip & Sal 16-00.00
48 Michaelson, Sam 10 Fremont (Sun 16-00.00
49 Nappoly, Tarun 09 Cupertino 16-00.00
50 Ju, Richard 10 Cupertino 15-10.50
51 Rangel, Garrett 09 Bellarmine C 15-10.00
52 Gutierrez, Salvador 10 Bellarmine C 15-08.00
53 Ali, Aqueel 10 Fremont (Sun 14-11.00
54 Zhao, Angelo 09 Carlmont 14-09.00
55 Nop, Ryan 10 Granada 14-05.00
56 Andrade, Daniel 10 Abraham Linc 14-05.00
57 Doty, Ryan 10 Granada 13-06.00
58 Ruffing, Ryan 09 Abraham Linc 13-00.00
59 Burton, Julius 09 Abraham Linc 12-09.00
60 Mendoza, Raymond 09 Abraham Linc 12-05.00
61 Herrera, Jack 09 Woodside Pri ND
62 Sharman, Dominic 10 Pioneer (San ND
63 Cauraugh, Dylan 09 Woodside ND
64 Carhart, Sam 09 St. Ignatius ND
65 Fitzgerald, Tommy 10 San Lorenzo ND
66 Alvarez, Gustavo 10 St. Ignatius ND
67 Alcanta, Heriberto 10 University Prep ND
68 Sprintz, Adam 9 University Prep ND
69 Lee, Anh 09 Fremont (Sun ND
70 Longateer, Dylan 09 Ann Sobrato ND
71 Short, Reese 09 Ann Sobrato ND
72 Sutter, Michael 09 Ann Sobrato ND
73 Kendall, Josh 10 St. Ignatius ND
74 Jefferson, Frank 10 St. Ignatius ND
75 Ramirez, Noel 09 Abraham Linc ND
Event 47 Boys Shot Put Frosh/Soph
===============================================================================
Name Year School Seed Mark
===============================================================================
1 Pena, Adan 10 Archbishop R 48-03.00
2 Godsil, Marshil 10 Bellarmine C 43-00.00
3 Selbicky, Keenan 10 Pacific Grov 42-00.00
4 Goldman, Barry 10 Granada 40-11.00
5 Rogne, Markas 10 Sir Francis 40-01.00
6 Gonzales, Antonio 10 Abraham Linc 40-00.00
7 Smith, Justus 10 Abraham Linc 40-00.00
8 Sonderby, Max 10 Menlo-Athert 38-08.00
9 Claudio, Justin 10 St. Ignatius 38-06.00
10 Li, Fred 10 Henry M. Gun 38-06.00
11 Seul, Stefan 10 Junipero Ser 38-02.00
12 Scher, Saul 10 Fremont (Sun 38-00.00
13 Sanchez, Jesus 10 Bellarmine C 38-00.00
14 Dominguez, Greg 10 Willow Glen 36-07.00
15 McGahey, Simon 09 St. Ignatius 36-01.00
16 Wren, Josh 10 Pacific Grov 36-00.00
17 Dehority II, Charles 10 Leland 35-06.75
18 Chaudhary, Ayushman 10 Abraham Linc 35-00.00
19 Fissiiahi, Charlie 10 Henry M. Gun 35-00.00
20 Mendoza, Manuel 11 Fremont (Sun 35-00.00
21 Zhou, Jimmy 10 Abraham Linc 35-00.00
22 Fagundez, Joseph 09 Willow Glen 34-08.00
23 Villavicencio, Julian 09 St. Ignatius 34-07.00
24 Tran, Andrew 10 Leland 34-04.00
25 Wilson, Andrew 10 Bellarmine C 34-00.00
26 Lewis, Bill 9 Bellarmine C 34-00.00
27 Gluhaich, Grant 10 Bellarmine C 34-00.00
28 Barraza, Christian 10 St. Ignatius 33-06.00
29 Stoll, Isaac 12 Abraham Linc 33-00.00
30 Lippi, Trevor 09 Leland 33-00.00
31 Tighe, Sean 9 Bellarmine C 33-00.00
32 Bailey, Clayton 09 Granada 32-09.00
33 De La Cruz, Juan 09 Abraham Linc 32-09.00
34 Guzman, Ramon 10 Abraham Linc 32-08.00
35 Tunney, Jack 09 St. Ignatius 32-08.00
36 Cornejo, Jonathan 09 Abraham Linc 32-08.00
37 Casey, Ryan 10 Willow Glen 32-05.00
38 Perez, Andrew 10 Abraham Linc 32-04.00
39 Montalbano, Nicholas 10 Woodside 32-00.00
40 Jenez, Anonio 10 Mountain Vie 31-04.00
41 Diggle, Dustin 10 Mountain Vie 31-04.00
42 Stoll, Victor 10 Abraham Linc 31-03.00
43 Huaracha, Antonio 09 Abraham Linc 31-03.00
44 Arreola, Oscar 09 Woodside 30-11.00
45 Shokry, Omar 10 Abraham Linc 30-02.00
46 Landeros, Roger 09 Abraham Linc 30-02.00
47 Lonergan, Jack 10 Los Gatos 30-01.00
48 Hernandez, Aaron 10 Philip & Sal 30-00.00
49 Wilson, Dylan 09 Willow Glen 29-05.00
50 Enrile, Artemio 10 Philip & Sal 29-00.00
51 Lopez, Juan 10 Fremont (Sun 28-07.00
52 Inglis, Brandon 10 Half Moon Ba 28-00.00
53 Tabke, Jeremy 10 Los Gatos 27-08.00
54 Grajeda, Oliver 09 Granada 27-04.00
55 Henessey, Griffen 09 Los Gatos 27-03.00
56 Cyncor, Phil 10 Los Gatos 26-02.00
57 Nguyen, Johny 10 Philip & Sal 25-06.00
58 Van derburg, Case 10 Los Gatos 23-05.00
59 Rucker, Dylanger 09 Granada 22-08.00
60 Palacios, Julian 09 Woodside ND
61 Patzer, Matthew 09 Woodside Pri ND
62 Xu, Wesley 10 Abraham Linc ND
63 Novelo, Matteo 09 Terra Nova ND
Event 45 Boys High Jump Frosh/Soph
===============================================================================
Name Year School Seed Mark
===============================================================================
1 Carbonel, Brycen 10 St. Francis 6-00.00
2 Carbin, Darius 09 Mount Pleasa 6-00.00
3 Oberlander, Cody 10 Christopher 5-10.00
4 Carhart, Sam 09 St. Ignatius 5-07.00
5 Alvarez, Marcus 10 Junipero Ser 5-06.00
6 Underwood, Jonah 10 Bellarmine C 5-06.00
7 Knowles, Milo 10 Bellarmine C 5-06.00
8 Barnes, Alex 09 Mountain Vie 5-05.00
9 Bramlett, Jordan 10 St. Francis 5-04.00
10 Hunt, Matt 09 St. Francis 5-04.00
11 Landers, Josh 10 Willow Glen 5-04.00
12 Sires-Wils, Isaiah 10 Willow Glen 5-04.00
13 Bryan, Kyle 09 Menlo-Athert 5-04.00
14 Reardon, Jack 10 Bellarmine C 5-04.00
15 Obilor, Todd 09 Bellarmine C 5-02.00
16 Tucker, Kevin 09 Bellarmine C 5-02.00
17 Bakan, Michael 10 Bellarmine C 5-02.00
18 Thompson, Joe 10 Bellarmine C 5-02.00
19 Hickman, Mitchell 12 Woodside 5-02.00
20 Rangel, Garrett 09 Bellarmine C 5-00.00
21 Selbicky, Keenan 10 Pacific Grov 5-00.00
22 Mendoza-Melchor, Mark 10 Abraham Linc 5-00.00
23 Bergstrom, Jacob 09 Bellarmine C 5-00.00
24 Palthe, Steven 09 Carlmont 5-00.00
25 Bunger, Alija 09 Cupertino 4-08.00
26 Gray, Jack 09 Menlo-Athert NH
27 Schubert, Sam 09 San Lorenzo NH
28 Ormsby, Zach 09 Terra Nova NH
Event 46 Boys Pole Vault Frosh/Soph
===============================================================================
Name Year School Seed Mark
===============================================================================
1 Korjeff, Nick 10 Carlmont 12-00.00
2 Moller, Tony 10 Los Gatos 11-06.00
3 Navarro, Justin 09 Mount Pleasa 11-00.00
4 Hunt, Matt 09 St. Francis 11-00.00
5 Lind, Andrew 10 Bellarmine C 11-00.00
6 Mills, Ashton 10 Junipero Ser 10-06.00
7 Barringer, Quinton 10 Abraham Linc 10-00.00
8 Matthews, Ricky 10 St. Ignatius 9-09.00
9 Nermal, Marlo 10 Abraham Linc 9-09.00
10 Lee, Brian 09 Mount Pleasa 9-06.00
11 Small, Johnny 10 St. Francis 9-03.00
12 Campbell, Sean 10 Bellarmine C 9-00.00
13 Hughes, Kyvon 09 Bellarmine C 9-00.00
14 Murphy, Chris 10 Bellarmine C 9-00.00
15 Ismael, Anthony 10 Abraham Linc 9-00.00
16 Schoepp, Greg 10 St. Ignatius 9-00.00
17 Carhart, Sam 09 St. Ignatius 9-00.00
18 Hernaz, Chester 10 Mount Pleasa 9-00.00
19 Bennett, Talon 09 Junipero Ser 9-00.00
20 young, liam 10 Carlmont 8-00.00
21 Maguire, Jack 09 St. Ignatius 8-00.00
22 Ettema, Kyle 09 Christopher 8-00.00
23 Zhao, Angelo 09 Carlmont 7-06.00
24 Freidman, Alex 09 Menlo-Athert 7-06.00
25 MacNaughton, Sean 09 St. Ignatius 7-00.00
26 Turek, Gabe 09 St. Ignatius 7-00.00
27 Carrenca, Mattias 09 Carlmont 7-00.00
28 Buntic, Matt 09 St. Ignatius 7-00.00
29 Fisher, Eduardo 10 Pioneer (San NH
Event 13 Boys High Jump Varsity
===============================================================================
Name Year School Seed Mark
===============================================================================
1 Hall, Ryan 12 Robert Louis 6-05.00
2 Tyler, Matt 12 Granada 6-05.00
3 Du, Victor 12 Palo Alto 6-05.00
4 Chen, Stanley 12 Galileo Acad 6-05.00
5 Williams, Jeremy 11 Granada 6-02.00
6 Robinson, Nico 12 Sacred Heart 6-00.00
7 Tran, Marcus 11 Yerba Buena 6-00.00
8 Cremoux, Leo-Paul 11 Mountain Vie 6-00.00
9 Weeks, Jack 11 Leland 6-00.00
10 Mickelson, James 12 Woodside 5-10.00
11 Van, Cameron 12 Sacred Heart 5-10.00
12 Santana, Hector 12 Menlo-Athert 5-10.00
13 Hodges, Andrew 12 Bellarmine C 5-10.00
14 Muzzolini, Gabe 12 St. Francis 5-10.00
15 Jackson, Austin 11 Junipero Ser 5-08.00
16 Suttles, Shane 11 Christopher 5-08.00
17 Swan, Conner 11 Woodside 5-06.00
18 Qian, Thomas 12 Lynbrook 5-06.00
19 Schneider, Noah 11 Menlo-Athert 5-06.00
20 Sachania, Tej 11 St. Francis 5-06.00
21 Venet, Teva 12 Granada 5-06.00
22 Ortez, Chris 12 Abraham Linc 5-04.00
23 Fontana, Adam 11 St. Ignatius 5-04.00
24 Thompson, Michael 11 Woodside 5-02.00
25 Lonergan, Quinlan 12 Abraham Linc 5-02.00
26 Cayabyab, Jerred 11 Bellarmine C 5-00.00
27 Sours, Daniel 11 Bellarmine C 5-00.00
28 Crawford, Nick 11 Ann Sobrato 5-00.00
29 Stuckey, Spencer 11 Woodside 5-00.00
30 Ocampo, Matt 11 St. Ignatius 4-08.00
Event 15 Boys Shot Put Varsity
===============================================================================
Name Year School Seed Mark
===============================================================================
1 Beering, Jonathan 12 Junipero Ser 58-06.50
2 Sambel, Arnie 12 Junipero Ser 51-05.00
3 Aufang, Ozzy 12 Fremont (Sun 49-05.00
4 Sosa, Alex 12 Bellarmine C 48-06.00
5 Gochez, Marvin 11 Archbishop R 48-03.00
6 Craig, Kyle 12 Archbishop R 48-03.00
7 Williams, Dre 12 Archbishop R 47-08.00
8 Walrod, Thomas 12 Bellarmine C 47-00.00
9 Johnson, Jerry 11 Abraham Linc 46-07.00
10 Lei, Zoell 12 Milpitas 45-07.00
11 Langi, Louis 12 Junipero Ser 44-11.00
12 Theil, Eric 11 Mountain Vie 44-08.50
13 Filiai, Tony 11 Menlo-Athert 43-01.00
14 Sapp, Billy 11 Junipero Ser 42-11.00
15 Bonse-Davis, Joshua 10 Abraham Linc 42-07.00
16 Blach, Richard 12 Bellarmine C 42-05.00
17 Katz, Sam 12 Sir Francis 42-02.00
18 Nunes, Jake 12 Junipero Ser 42-01.00
19 Snoddy, Seth 11 Abraham Linc 41-11.00
20 Hurrell, Albert 11 Junipero Ser 41-08.00
21 Guglielmo, Mike 11 Bellarmine C 41-00.00
22 Cachopo, Brad 12 Ann Sobrato 40-08.00
23 Macial, Luis 11 Willow Glen 40-03.00
24 Troxell, Andrew 11 Willow Glen 39-05.00
25 Puna, William 12 Ann Sobrato 39-00.00
26 Faris, Matt 11 Leland 39-00.00
27 Foster, Brett 11 Bellarmine C 38-06.00
28 Tamez, Paulo 12 Fremont (Sun 38-04.00
29 Kirby, Will 11 Bellarmine C 38-03.00
30 Yuzon, Jhed 12 Sacred Heart 38-02.00
31 Castaneda, Elias 12 Leland 38-00.00
32 Twiggs, Brian 11 Mountain Vie 37-09.75
33 Gayetty, Joe 12 Leland 37-09.00
34 Leon, Francisco 11 Abraham Linc 37-08.00
35 Ross, Brenden 10 Los Gatos 37-04.00
36 Resler-Miller, Patrick 11 Granada 37-03.00
37 Kim, Steiner 12 Westmont 37-00.00
38 Hover, Travis 12 Willow Glen 36-05.00
39 Fausak, Theodore 11 Leland 35-02.00
40 Sandoval, Gerardo 12 Abraham Linc 35-02.00
41 Mendoza, Manuel 11 Fremont (Sun 35-00.00
42 Solano, Frank 11 Abraham Linc 35-00.00
43 Haile, Filmon 11 Silver Creek 35-00.00
44 Nguyen, Tony 12 Silver Creek 35-00.00
45 Urzua, Joseph 12 Abraham Linc 34-05.00
46 Flores, Joseph 12 Mountain Vie 34-05.00
47 Murtha, Gregory 11 Leland 34-02.00
48 Myers, Jacob 12 Sacred Heart 34-01.00
49 Greenhalgh, Robert 12 Abraham Linc 33-08.00
50 Humphries, Jacob 12 Leland 33-05.00
51 Price, Lawrence 11 Willow Glen 33-05.00
52 Panesar, Paramjyot 10 Leland 33-01.00
53 Ertola, Joey 12 Sacred Heart 33-01.00
54 Chang, Joshua 12 Leland 32-04.00
55 Delacruz, Arthur 11 Philip & Sal 32-00.00
56 Nguy, Matt 11 Philip & Sal 32-00.00
57 Martin, Dijante 11 Philip & Sal 32-00.00
58 Daigle, Anthony 10 Willow Glen 30-04.00
59 Rangel, Jonathan 10 Woodside 30-00.00
60 Long, Lucas 12 Los Gatos 29-02.00
61 Garcia, Aaron 12 Woodside 28-10.00
62 Chan, Timothy 11 Philip & Sal 28-00.00
63 Ayag, Alex 11 Terra Nova 27-08.00
64 Wilson, Malachi 12 Pioneer (San ND
65 Smith, Shane 11 Leland ND
66 Ramirez, Francisco 12 Woodside ND
Event 11 Boys Long Jump Varsity
===============================================================================
Name Year School Seed Mark
===============================================================================
1 Basurto, Arturo 12 Willow Glen 21-10.00
2 Marzetta, Tyree 11 Abraham Linc 21-07.00
3 Tyler, Matt 12 Granada 21-05.75
4 Vong, Ryan 11 Bellarmine C 21-03.00
5 Robinson, Nico 12 Sacred Heart 21-00.75
6 Bush, Grant 11 Bellarmine C 21-00.00
7 Venet, Teva 12 Granada 20-09.00
8 Moore, Justin 12 Granada 20-06.00
9 Wong, Matthew 12 Archbishop M 20-04.00
10 Price, Eric 12 Henry M. Gun 20-04.00
11 Pacheco, Jake 12 Piedmont 20-03.25
12 Leung, Preston 12 Lowell 20-03.00
13 Cremoux, Leo-Paul 11 Mountain Vie 20-01.00
14 Nguyen, Paul 12 Evergreen Va 20-00.00
15 Tom, Ryan 11 St. Francis 19-11.00
16 Sawyer, Jaden 12 Bellarmine C 19-08.00
17 Orloff, Kyle 11 Junipero Ser 19-07.50
18 Paneda, Gian 12 Milpitas 19-07.00
19 Sours, Daniel 11 Bellarmine C 19-07.00
20 Jones, Kylan 11 Abraham Linc 19-06.00
21 Seelapasay, Vincent 12 Mount Pleasa 19-06.00
22 Green, Kadri 12 Menlo-Athert 19-06.00
23 Kahng, Justin 11 Henry M. Gun 19-05.00
24 Hollback, Zack 12 Willow Glen 19-05.00
25 Andrighetto, Alex 11 St. Francis 19-03.00
26 Gaertner, Ryan 12 Sacred Heart 19-03.00
27 Celentano, Mark 12 Junipero Ser 19-01.00
28 Lew, Garrett 12 Mills 19-01.00
29 Polussa, Alex 12 Leland 19-00.00
30 Williams, Jeremy 11 Granada 19-00.00
31 Huang, Richard 11 Los Gatos 19-00.00
32 Rutledge, Michael 12 Junipero Ser 18-09.50
33 Zhao, John 11 Cupertino 18-09.25
34 Ortez, Chris 12 Abraham Linc 18-09.00
35 Nguyen, Derek 12 Bellarmine C 18-08.00
36 Catolico, Davis 11 Lynbrook 18-07.50
37 Schneider, Noah 11 Menlo-Athert 18-07.50
38 Santana, Hector 12 Menlo-Athert 18-06.00
39 Merritt, Nathan 12 Ann Sobrato 18-05.00
40 Stambaugh, Josh 12 Willow Glen 18-05.00
41 Jackson, Austin 11 Junipero Ser 18-04.00
42 Gamboa, Adam 11 Archbishop R 18-03.00
43 McCarthy, Liam 11 St. Ignatius 18-02.00
44 King, AJ 11 Ann Sobrato 18-01.00
45 Nunn, JoJo 12 Ann Sobrato 18-01.00
46 Leung, Jordan 12 Lowell 18-00.00
47 Brody, Chris 12 Menlo-Athert 18-00.00
48 Dudum, Jerry 12 Mills 18-00.00
49 Chen, Gabe 11 Henry M. Gun 17-11.00
50 Yi, Henry 11 Lynbrook 17-10.00
51 Monterola, Bradley 12 Lowell 17-10.00
52 Hosaka, Sean 11 Mountain Vie 17-09.00
53 Crawford, Nick 11 Ann Sobrato 17-06.00
54 Lonergan, Quinlan 12 Abraham Linc 17-05.00
55 Tran, Henry 12 Milpitas 17-04.50
56 Toy, Christopher 12 Mills 17-04.25
57 Chung, Felix 12 Archbishop R 17-04.00
58 Fernandez, Eloy 11 Lynbrook 17-01.50
59 Marguet, Michael 12 Woodside 17-00.00
60 Reybol, Arcelio 12 Archbishop R 17-00.00
61 Cheung, Chiu-Yau 11 Henry M. Gun 17-00.00
62 Falore, Danny 12 Woodside 16-09.00
63 Chadda, Avneet 11 Leland 16-08.00
64 Ha, Alvin 12 Lowell 16-06.00
65 Ramos, Ryan 12 Philip & Sal 16-02.00
66 Stuckey, Spencer 11 Woodside 16-00.00
67 Rimando, Jonathan 11 Fremont (Sun ND
68 Delgadillo, Fabian 12 Abraham Linc ND
69 Yepez, Filbert 11 Abraham Linc ND
Event 14 Boys Pole Vault Varsity
===============================================================================
Name Year School Seed Mark
===============================================================================
1 Toney, Marc 12 St. Francis 15-06.00
2 Kiles, August 11 Tamalpais 15-04.00
3 O'Neill, Michael 12 Bellarmine C 13-00.00
4 Stofer, Jon 11 Bellarmine C 13-00.00
5 Sosa, Chris 11 Mount Pleasa 12-06.00
6 Hurwitz, Noam 12 Palo Alto 12-06.00
7 Werner, James 12 St. Ignatius 12-06.00
8 Pipkin, Bryan 11 Christopher 12-06.00
9 Nicholas, Mark 11 Mount Pleasa 12-06.00
10 IV, Peter 12 Mount Pleasa 12-00.00
11 Batstone, Jesse 12 St. Ignatius 11-09.00
12 Gaul, Jack 11 St. Ignatius 11-09.00
13 Williams, Stephen 11 St. Francis 11-06.00
14 Smith, Sean 12 Menlo-Athert 11-00.00
15 Redmond, Miguel 12 Ann Sobrato 11-00.00
16 Hodges, Andrew 12 Bellarmine C 11-00.00
17 Lynch, Nick 11 St. Ignatius 11-00.00
18 Clement, Michael 11 St. Francis 10-06.00
19 Jensen, Bryce 12 Bellarmine C 10-00.00
20 Waldren, Hugo 10 St. Francis 10-00.00
21 Hannawalt, Jesse 12 Lowell 10-00.00
22 Kava, Jonathan 11 St. Francis 10-00.00
23 Penick, Noah 11 Lowell 10-00.00
24 Falore, Danny 12 Woodside 9-06.00
25 Toy, Christopher 12 Mills 8-00.00
26 Swan, Conner 11 Woodside 7-06.00
27 Walls, Lucas 12 Pioneer (San NH
Event 29 Girls Triple Jump Varsity
===============================================================================
Name Year School Seed Mark
===============================================================================
1 Kwiatkowski, Marisa 11 Adrian Wilco 39-09.00
2 Johnson, Lauren 11 St. Francis 38-06.50
3 Johnson, Robriana 12 Valley Chris 35-10.00
4 Kuechle, Alexa 11 Leland 35-09.00
5 Lanovaz, Caice 09 Los Gatos 35-08.00
6 Yee, Alicia 11 Adrian Wilco 35-06.00
7 Ze, Torii 12 Granada 35-04.00
8 Sum, Lydia 10 Valley Chris 34-10.00
9 Nguyen, Mia 12 Evergreen Va 34-04.50
10 Foster, Ally 10 Christopher 34-02.00
11 Simmons, Devan 11 Abraham Linc 34-00.00
12 Yee, Robin 11 Lowell 33-05.00
13 Shieh, Michelle 12 Lynbrook 33-03.00
14 Krumm, Claire 09 Willow Glen 33-00.00
15 Phillips, Katie 10 Archbishop M 32-11.00
16 Francisco, Aliya 11 Silver Creek 32-09.00
17 Wu, Gianna 10 Lynbrook 32-06.00
18 Rowles, Premila 09 Cupertino 32-05.00
19 Bassi, Kristina 12 St. Francis 32-03.50
20 Piearcy, Solin 09 Cupertino 32-03.00
21 Zheng, Deanna 11 Abraham Linc 32-01.00
22 Ma, Elaine 10 Valley Chris 31-11.00
23 Edusada, Mazie 12 Milpitas 31-09.00
24 Yuan, Claire 10 Lynbrook 31-06.00
25 Abrahamson, Alex 11 Archbishop M 30-10.50
26 Tran, Vivian 11 Fremont (Sun 30-10.25
27 Luong, Sydney 12 Carlmont 30-10.00
28 Salcedo, Carina 12 Granada 30-09.00
29 Tom, Beth 12 Abraham Linc 30-05.00
30 Dayal, Sabina 10 Fremont (Sun 30-05.00
31 Lee, Nicolette 11 Archbishop M 30-01.00
32 Nichole, Hernaz 09 Mount Pleasa 30-00.00
33 Rubio, Livia 09 St. Francis 29-11.50
34 Cheung, Kaitlyn 11 Mountain Vie 29-11.00
35 Lee, Kristen 10 Mills 29-10.00
36 Wong, Michelle 12 Abraham Linc 29-09.00
37 Nguyen, Annie 11 Milpitas 29-09.00
38 Brouse, Karina 10 Abraham Linc 29-08.00
39 Micallef, Carlisle 11 Archbishop M 29-08.00
40 Chemel, Angeline 12 Abraham Linc 29-07.00
41 Lung, Tiffany 10 Fremont (Sun 29-04.00
42 Takeda, Mami 11 Mountain Vie 29-03.00
43 Kurtz, Megan 11 Menlo-Athert 29-01.00
44 Liu, Angela 11 Fremont (Sun 29-00.00
45 Campos, Marie 12 Fremont (Sun 28-11.50
46 Meldrum, Katy 10 Granada 28-11.50
47 Ngyuen, Lili 12 Christopher 28-07.00
48 Diliberto, Mia 09 Mills 28-06.00
49 Attiegbe, Mable 10 Woodside 28-03.25
50 Dalupan Wong, Tia 10 Sacred Heart 28-01.00
51 Wu, June 12 Abraham Linc 27-06.00
52 Reddy, Megan 11 Abraham Linc 27-06.00
53 Juang, Stephanie 10 Lynbrook 27-03.00
54 Michelsen, Bria 10 Woodside 27-00.00
55 Pham, Hannah 11 Abraham Linc 26-09.00
56 Ruiz, Brittany 12 Abraham Linc 26-05.00
57 Page, Jessica 12 Woodside 26-00.00
58 Chen, Raechel 12 Fremont (Sun 25-00.00
59 Shapiro, Cassidy 11 Fremont (Sun 23-11.00
60 Galvan, Krelyn 11 Notre Dame ( ND
61 Truong, Michele 09 Abraham Linc ND
62 Mellin, Rebecca 09 Abraham Linc ND
63 Arakawa, Yuriko 09 Abraham Linc ND
64 Siddiqui, Isra 10 Fremont (Sun ND
65 Cavasage, Charmaine 11 Fremont (Sun ND
66 Gao, Shaowei 09 Abraham Linc ND
67 Truong, Juila 09 Abraham Linc ND
68 Brown, Alinna 11 Castilleja ND
69 Li, Jiayi 09 Abraham Linc ND
70 Tam, Cassandra 09 Abraham Linc ND
Event 48 Boys Discus Throw Frosh/Soph
===============================================================================
Name Year School Seed Mark
===============================================================================
1 Wren, Josh 10 Pacific Grov 140-00
2 Seul, Stefan 10 Junipero Ser 111-10
3 Godsil, Marshil 10 Bellarmine C 110-00
4 Rogne, Markas 10 Sir Francis 110-00
5 Claudio, Justin 10 St. Ignatius 109-08
6 Jones, Nethanial 10 Junipero Ser 104-06
7 Ali, Aqueel 10 Fremont (Sun 104-00
8 Steere, Walker 10 Menlo-Athert 101-04
9 Banuelos, Max 10 Ann Sobrato 101-00
10 Selbicky, Keenan 10 Pacific Grov 100-00
11 Diggle, Dustin 10 Mountain Vie 99-01
12 Wait, Alex 10 Menlo-Athert 98-09
13 McGahey, Simon 09 St. Ignatius 98-02
14 Inglis, Brandon 10 Half Moon Ba 95-00
15 Fagundez, Joseph 09 Willow Glen 94-05
16 Scher, Saul 10 Fremont (Sun 94-00
17 Dehority II, Charles 10 Leland 93-04
18 Tunney, Jack 09 St. Ignatius 92-06
19 Santos, Mark 11 Granada 90-07
20 Smith, Justus 10 Abraham Linc 90-06
21 Zhou, Jimmy 10 Abraham Linc 90-00
22 Chaudhary, Ayushman 10 Abraham Linc 90-00
23 Gonzales, Antonio 10 Abraham Linc 90-00
24 Jenez, Anonio 10 Mountain Vie 89-02
25 Dominguez, Greg 10 Willow Glen 88-03
26 Sanchez, Jesus 10 Bellarmine C 86-00
27 Ward, Jeff 10 St. Ignatius 85-08
28 Li, Fred 10 Henry M. Gun 85-00
29 Fissiiahi, Charlie 10 Henry M. Gun 85-00
30 Villavicencio, Julian 09 St. Ignatius 84-06
31 Casey, Ryan 10 Willow Glen 84-06
32 Goldman, Barry 10 Granada 82-03
33 Van derburg, Case 10 Los Gatos 82-00
34 Arreola, Oscar 09 Woodside 80-01
35 Brancati, Victor 10 Bellarmine C 80-00
36 Wilson, Dylan 09 Willow Glen 78-06
37 Shimshock, Andrew 09 Bellarmine C 77-00
38 Tran, Andrew 10 Leland 76-02
39 Tabke, Jeremy 10 Los Gatos 75-08
40 Cyncor, Phil 10 Los Gatos 75-07
41 Lippi, Trevor 09 Leland 75-04
42 Lonergan, Jack 10 Los Gatos 72-02
43 Hernandez, Aaron 10 Philip & Sal 72-00
44 Montalbano, Nicholas 10 Woodside 70-00
45 Tighe, Sean 9 Bellarmine C 70-00
46 Sosa, Max 09 Bellarmine C 70-00
47 Bailey, Clayton 09 Granada 69-05
48 Henessey, Griffen 09 Los Gatos 67-02
49 De La Cruz, Juan 09 Abraham Linc 65-09
50 Perez, Andrew 10 Abraham Linc 65-09
51 Cornejo, Jonathan 09 Abraham Linc 65-06
52 Stoll, Isaac 12 Abraham Linc 64-03
53 Mendoza, Manuel 11 Fremont (Sun 64-00
54 Guzman, Ramon 10 Abraham Linc 62-09
55 Grajeda, Oliver 09 Granada 60-07
56 Huaracha, Antonio 09 Abraham Linc 60-07
57 Mendoza-Melchor, Mark 10 Abraham Linc 60-04
58 Lopez, Juan 10 Fremont (Sun 55-06
59 Nguyen, Johny 10 Philip & Sal 53-04
60 Rucker, Dylanger 09 Granada 51-04
61 Patzer, Matthew 09 Woodside Pri ND
62 Palacios, Julian 09 Woodside ND
63 Xu, Wesley 10 Abraham Linc ND
64 Novelo, Matteo 09 Terra Nova ND
65 Barraza, Christian 10 St. Ignatius ND
Event 16 Boys Discus Throw Varsity
===============================================================================
Name Year School Seed Mark
===============================================================================
1 Macial, Luis 11 Willow Glen 152-06
2 Sambel, Arnie 12 Junipero Ser 151-01
3 Miranda, Marco 12 Bellarmine C 140-00
4 Vega, Eddie 11 Archbishop R 140-00
5 Puna, William 12 Ann Sobrato 137-01
6 Lei, Zoell 12 Milpitas 133-10
7 Johnson, Jerry 11 Abraham Linc 132-04
8 Beering, Jonathan 12 Junipero Ser 132-04
9 Hurrell, Albert 11 Junipero Ser 128-09
10 Kim, Steiner 12 Westmont 128-00
11 Aufang, Ozzy 12 Fremont (Sun 127-05
12 Sapp, Billy 11 Junipero Ser 127-05
13 Troxell, Andrew 11 Willow Glen 125-06
14 Snoddy, Seth 11 Abraham Linc 123-06
15 Cabuco, Nick 12 Junipero Ser 122-09
16 Cachopo, Brad 12 Ann Sobrato 121-09
17 Langi, Louis 12 Junipero Ser 121-05
18 Sosa, Alex 12 Bellarmine C 119-00
19 Guglielmo, Mike 11 Bellarmine C 117-00
20 Haile, Filmon 11 Silver Creek 115-00
21 Nguyen, Tony 12 Silver Creek 112-06
22 Sarmasi, Aron 11 Henry M. Gun 111-02
23 Ross, Brenden 10 Los Gatos 110-05
24 Humphries, Jacob 12 Leland 110-05
25 Panesar, Paramjyot 10 Leland 110-03
26 Chang, Joshua 12 Leland 110-01
27 Reed, Cory 11 Bellarmine C 110-00
28 Chang, Matt 12 Bellarmine C 110-00
29 Robinson, Nico 12 Sacred Heart 108-03
30 Koulours, Chris 12 Mountain Vie 107-05
31 Brigham, Nathaniel 12 Henry M. Gun 106-09
32 Bonse-Davis, Joshua 10 Abraham Linc 106-03
33 Theil, Eric 11 Mountain Vie 102-04
34 Twiggs, Brian 11 Mountain Vie 100-07
35 Castaneda, Elias 12 Leland 100-01
36 Solano, Frank 11 Abraham Linc 100-00
37 Gayetty, Joe 12 Leland 98-02
38 Yuzon, Jhed 12 Sacred Heart 96-08
39 Resler-Miller, Patrick 11 Granada 96-04
40 Foster, Brett 11 Bellarmine C 96-00
41 Price, Lawrence 11 Willow Glen 95-03
42 Naclerio, Nicholas 12 Woodside Pri 93-08
43 Ertola, Joey 12 Sacred Heart 93-06
44 Flores, Joseph 12 Mountain Vie 89-03
45 Faris, Matt 11 Leland 89-00
46 Tamez, Paulo 12 Fremont (Sun 88-00
47 Sandoval, Gerardo 12 Abraham Linc 87-09
48 Hover, Travis 12 Willow Glen 87-05
49 Fausak, Theodore 11 Leland 85-04
50 Daigle, Anthony 10 Willow Glen 84-06
51 Garcia, Aaron 12 Woodside 81-08
52 Leon, Francisco 11 Abraham Linc 80-09
53 Murtha, Gregory 11 Leland 80-06
54 Gifford, Jesse 12 Carlmont 80-00
55 Greenhalgh, Robert 12 Abraham Linc 75-09
56 Singh, Victor 11 Abraham Linc 75-06
57 Myers, Jacob 12 Sacred Heart 75-03
58 Martin, Dijante 11 Philip & Sal 75-02
59 Delacruz, Arthur 11 Philip & Sal 75-01
60 Nguy, Matt 11 Philip & Sal 74-00
61 Smith, Shane 11 Leland 72-05
62 Rangel, Jonathan 10 Woodside 70-00
63 Chan, Timothy 11 Philip & Sal 67-00
64 Ayag, Alex 11 Terra Nova 59-09
65 Wilson, Malachi 12 Pioneer (San ND
66 Ramirez, Francisco 12 Woodside ND
Event 28 Girls Long Jump Varsity
===============================================================================
Name Year School Seed Mark
===============================================================================
1 Buck, Casey 12 Leigh 17-11.00
2 Kwiatkowski, Marisa 11 Adrian Wilco 17-07.00
3 Simmons, Devan 11 Abraham Linc 17-06.00
4 Foster, Ally 10 Christopher 16-10.00
5 Romero, Haley 09 Christopher 16-09.00
6 Cusick, Maggie 11 Notre Dame ( 16-07.00
7 Dayal, Sabina 10 Fremont (Sun 16-07.00
8 Kuechle, Alexa 11 Leland 16-06.50
9 Nguyen, Mia 12 Evergreen Va 16-00.00
10 Yee, Alicia 11 Adrian Wilco 16-00.00
11 Kurtz, Megan 11 Menlo-Athert 15-08.00
12 Torrecampo, Desiree 12 Silver Creek 15-08.00
13 Beyene, Berhan 11 Mount Pleasa 15-06.00
14 Bugtong, Karla 11 St. Ignatius 15-06.00
15 Do, Stephanie 11 Henry M. Gun 15-05.00
16 Ze, Torii 12 Granada 15-05.00
17 De Rossi, Desiree 12 Archbishop M 15-04.00
18 Shieh, Michelle 12 Lynbrook 15-01.00
19 Sum, Lydia 10 Valley Chris 15-01.00
20 Agcaoili, Bridgitte 09 Mount Pleasa 15-00.00
21 Tran, Vivian 11 Fremont (Sun 15-00.00
22 Ma, Elaine 10 Valley Chris 15-00.00
23 Abrahamson, Alex 11 Archbishop M 14-11.00
24 Pockalny, Megan 11 Woodside 14-11.00
25 Lien, Katherine 12 Milpitas 14-08.00
26 Salcedo, Carina 12 Granada 14-08.00
27 Johnson, Adrienne 09 St. Ignatius 14-07.00
28 Krumm, Claire 09 Willow Glen 14-06.00
29 Luo, Jessica 10 Henry M. Gun 14-06.00
30 Lung, Tiffany 10 Fremont (Sun 14-05.00
31 Wong, Michelle 12 Abraham Linc 14-05.00
32 Dalupan Wong, Tia 10 Sacred Heart 14-03.00
33 Edusada, Mazie 12 Milpitas 14-03.00
34 Takeda, Mami 11 Mountain Vie 14-02.00
35 Meldrum, Katy 10 Granada 14-01.50
36 Duong, Christine 11 Notre Dame ( 14-01.25
37 Cheung, Kaitlyn 11 Mountain Vie 14-01.00
38 Diliberto, Mia 09 Mills 14-00.00
39 Nichole, Hernaz 09 Mount Pleasa 14-00.00
40 Nouri, Kiana 11 Mountain Vie 13-11.00
41 Kneis, Christina 12 Sacred Heart 13-09.75
42 Ruiz, Brittany 12 Abraham Linc 13-09.00
43 Zheng, Deanna 11 Abraham Linc 13-08.00
44 Chen, Raechel 12 Fremont (Sun 13-08.00
45 Liu, Angela 11 Fremont (Sun 13-06.00
46 Pham, Hannah 11 Abraham Linc 13-06.00
47 Tom, Beth 12 Abraham Linc 13-05.00
48 Brouse, Karina 10 Abraham Linc 13-04.00
49 Celemen, Elaika 10 Mills 13-04.00
50 Wu, June 12 Abraham Linc 13-03.00
51 Triant, Gabriela 10 Notre Dame ( 13-03.00
52 Reddy, Megan 11 Abraham Linc 13-02.00
53 Gong, Lauren 11 Mountain Vie 13-01.00
54 Rubio, Livia 09 St. Francis 13-00.50
55 Roosevelt, Rina 09 Philip & Sal 13-00.00
56 Page, Jessica 12 Woodside 13-00.00
57 Juang, Stephanie 10 Lynbrook 12-08.00
58 Attiegbe, Mable 10 Woodside 12-06.00
59 Campos, Marie 12 Fremont (Sun 12-05.00
60 Tran, Vivanne 09 Notre Dame ( 12-00.00
61 Lee, Kristen 10 Mills 11-07.00
62 Shapiro, Cassidy 11 Fremont (Sun 11-07.00
63 Galvan, Krelyn 11 Notre Dame ( 11-06.00
64 Ilas, Patricia 11 Notre Dame ( 11-00.00
65 Bellack, Alley 12 Sacred Heart 10-08.00
66 Aguilar, Megan 09 Notre Dame ( 9-07.00
67 Truong, Juila 09 Abraham Linc ND
68 Harder, Sydney 9 University Prep ND
69 Cavasage, Charmaine 11 Fremont (Sun ND
70 Batrez, Eliana 9 University Prep ND
71 Flock, Christine 12 Woodside ND
72 Michelsen, Bria 10 Woodside ND
73 Kotlie, Arianna 9 University Prep ND
74 Gao, Shaowei 09 Abraham Linc ND
75 Truong, Michele 09 Abraham Linc ND
76 Richardson, Shayla 10 St. Ignatius ND
77 Costa, Victoria 09 Notre Dame ( ND
78 Masangkay, Brittany 10 St. Ignatius ND
79 Kohli, Anisha 09 St. Ignatius ND
80 Tam, Cassandra 09 Abraham Linc ND
81 Wingfield, Janelle 11 Fremont (Sun ND
82 McCarthy, Caren 11 Pioneer (San ND
83 Chan, Kareena 09 Abraham Linc ND
84 Li, Jiayi 09 Abraham Linc ND
Event 30 Girls High Jump Varsity
===============================================================================
Name Year School Seed Mark
===============================================================================
1 Fagan, Madeline 11 Los Gatos 5-08.00
2 Bassi, Kristina 12 St. Francis 5-04.00
3 Baird, Kirsten 12 Henry M. Gun 5-02.00
4 Wilhelm, Rachel 10 St. Francis 5-00.00
5 Lanovaz, Caice 09 Los Gatos 5-00.00
6 Tolbert, Sophia 12 Sir Francis 5-00.00
7 Craighill, Lina 11 Christopher 5-00.00
8 Saxena, Moira 11 Henry M. Gun 5-00.00
9 Tanase, Sarah 12 Leland 4-10.00
10 Gutierrez, Natalie 10 Christopher 4-10.00
11 Johnson, Robriana 12 Valley Chris 4-10.00
12 Lis, Tori 11 Pacific Grov 4-10.00
13 McCarthy, Caren 11 Pioneer (San 4-10.00
14 Descalso, Mary 10 St. Francis 4-08.00
15 Florant, Mackenzie 11 St. Francis 4-08.00
16 Yasavolian, Michelle 11 St. Francis 4-08.00
17 Cox, McKenzie 09 Fremont (Sun 4-08.00
18 Shieh, Michelle 12 Lynbrook 4-08.00
19 Keegan, Melanie 12 Fremont (Sun 4-08.00
20 Piearcy, Solin 09 Cupertino 4-08.00
21 Rowles, Premila 09 Cupertino 4-08.00
22 Triant, Gabriela 10 Notre Dame ( 4-06.00
23 Liu, Angela 11 Fremont (Sun 4-06.00
24 Bellack, Alley 12 Sacred Heart 4-04.00
25 Padilla, Jessie 12 Abraham Linc 4-04.00
26 Reddy, Megan 11 Abraham Linc 4-04.00
27 Cerini, Stephanie 12 Woodside 4-04.00
28 Michelsen, Bria 10 Woodside 4-04.00
29 Lucas, Courtney 12 Woodside 4-04.00
30 Hinz, Cecelia 09 St. Francis 4-04.00
31 Emanuel, Pamela 10 Willow Glen 4-02.00
32 Phillips, Katie 10 Archbishop M 4-02.00
33 Meldrum, Katy 10 Granada 4-02.00
34 Cheung, Kaitlyn 11 Mountain Vie 4-02.00
35 Brouse, Karina 10 Abraham Linc 4-02.00
36 Grant, Teresa 11 Abraham Linc 4-02.00
37 Judas, Liesel 10 Archbishop M 4-02.00
38 Wauford, Noreen 12 Abraham Linc 4-02.00
39 Rohrer, Heather 12 Fremont (Sun 4-00.00
40 Gong, Lauren 11 Mountain Vie 4-00.00
41 Teupel, Kristen 10 St. Ignatius 4-00.00
42 Revay, Katelyn 09 Granada 4-00.00
43 Cortes, Cristina 12 Abraham Linc 4-00.00
44 Tabor, Lauren 10 Granada 4-00.00
45 Tran, Vivian 11 Fremont (Sun 3-10.00
46 Carley, Aly 09 Willow Glen NH
47 Buscher, Sarah 09 St. Ignatius NH
48 Swanson, Makayla 09 St. Ignatius NH
49 Kohli, Anisha 09 St. Ignatius NH
50 Ze, Torii 12 Granada NH
51 Casey, Clare 09 St. Ignatius NH
52 Castillo, Sophia 11 University Prep NH
53 Brule, Isabel 10 Notre Dame ( NH
54 Bradley, Sydney 11 St. Ignatius NH
55 Tynan, Katelyn 09 St. Ignatius NH
Event 31 Girls Shot Put Varsity
===============================================================================
Name Year School Seed Mark
===============================================================================
1 Franklin, Keandra 12 Granada 37-03.00
2 Obilor, Tiffanine 11 Presentation 35-00.00
3 Pumphrey, Brittany 11 Lynbrook 33-06.00
4 Paul, Kiya 10 Willow Glen 33-05.00
5 Obilor, Tiffanie 12 Presentation 33-00.00
6 Puccinelli, Francesca 12 St. Ignatius 32-06.00
7 Kapoor, Sonia 10 Presentation 32-00.00
8 Oyarsun, Catherine 12 Willow Glen 31-11.00
9 Burt, Skyler 12 Granada 31-07.00
10 Allston, Jaylyn 12 Abraham Linc 31-02.75
11 Frost, McKenzie 10 Granada 29-10.50
12 Scher, Dina 12 Fremont (Sun 29-04.00
13 Kalantar, Emily 12 Granada 29-03.00
14 Peakes, Katelyn 12 Pacific Grov 29-00.00
15 Hardman, Sydney 11 Granada 28-09.25
16 Grant, Teresa 11 Abraham Linc 28-09.00
17 Chen, Lindsey 10 St. Ignatius 28-06.00
18 Romanik, Kiersten 11 Sir Francis 28-00.00
19 Magana, Sydney 12 Mountain Vie 27-07.00
20 Mutimer, Nicole 12 Granada 27-07.00
21 Alvarado-Munoz, Daisy 12 Woodside Pri 27-04.00
22 Hien, Do 12 Mount Pleasa 27-00.00
23 Qaqish, Margarett 09 St. Ignatius 26-10.00
24 Paletu'a, Christine 11 Santa Clara 26-05.50
25 Otero, Olivia 09 Willow Glen 26-03.00
26 Harmon, Dominique 12 Gunderson 25-05.00
27 Ramirez, Veronica 11 Silver Creek 25-00.00
28 Orozco, Cindy 10 Silver Creek 25-00.00
29 Sausele, Desiree 10 Abraham Linc 24-05.00
30 Flores, Angelica 10 Mountain Vie 24-01.00
31 Shetty, Niki 09 Leland 23-09.00
32 Combs, Charlotte 10 Leland 23-09.00
33 Wauford, Noreen 12 Abraham Linc 23-06.00
34 Chow, Jessica 09 Notre Dame ( 23-06.00
35 Going, Katie Presentation 23-04.00
36 Gallo, Julia 12 Presentation 22-01.50
37 Rebuetta, Bianca 12 Woodside 21-10.00
38 Hernandez, Paulina 10 Notre Dame ( 21-02.00
39 Gaskill, Kayla 12 Westmont 21-02.00
40 Osborne, Rebekah 11 Leland 21-00.00
41 Ortiz, Hildeliza 10 Notre Dame ( 20-10.00
42 Villagran, Destiny 10 Mountain Vie 20-08.00
43 Adkins, Laurel 11 Notre Dame ( 20-04.00
44 Garrett, Cassidy 11 Leland 20-00.00
45 Sandoval, Sandra 11 Fremont (Sun 19-07.00
46 Padilla, Marissa 09 Notre Dame ( 18-07.00
47 Fields, Rylie 10 Granada 18-06.00
48 Reames, Kristen 11 Notre Dame ( 18-03.00
49 Aceves, Laura 10 Notre Dame ( 17-03.50
50 Shrestha, Alyssa 09 Notre Dame ( 17-00.00
51 Oliver, Christina 10 Woodside ND
52 Batrez, Eliana 9 University Prep ND
53 Williams, Zaire 09 Woodside ND
54 Schott, Lauren 10 Woodside ND
55 Jennings, Sitora 11 Woodside ND
56 Hernandez, Evangelina 09 Woodside ND
57 Calloway, Aaliyah 10 Woodside ND
58 Arakawa, Yuriko 09 Abraham Linc ND
59 Gantt, Dazahlee 11 Abraham Linc ND
60 Castillo, Sophia 11 University Prep ND
61 Chow, Marisa 09 Abraham Linc ND
62 Medeiros, Marissa 10 Granada ND
63 Harder, Sydney 9 University Prep ND
64 Joyner, Nina 09 Abraham Linc ND
Event 44 Boys Triple Jump Frosh/Soph
===============================================================================
Name Year School Seed Mark
===============================================================================
1 Carbin, Darius 09 Mount Pleasa 40-06.00
2 Underwood, Jonah 10 Bellarmine C 40-05.50
3 Alvarez, Marcus 10 Junipero Ser 40-03.00
4 Hernaz, Chester 10 Mount Pleasa 40-00.00
5 Barringer, Quinton 10 Abraham Linc 40-00.00
6 Hipol, Mike 10 Mount Pleasa 40-00.00
7 Navarro, Justin 09 Mount Pleasa 39-00.00
8 Landers, Josh 10 Willow Glen 38-10.00
9 Chen, Jesse 10 Homestead 38-02.00
10 Loftis, Cameron 10 Leland 37-09.00
11 Knowles, Milo 10 Bellarmine C 37-04.00
12 Tom, Kevin 11 Leland 37-01.00
13 La, Vinh 10 Cupertino 36-10.00
14 Bakan, Michael 10 Bellarmine C 36-08.00
15 Laughlin, Connor 10 Archbishop R 36-05.00
16 Smith, Isreal 09 Mills 36-04.00
17 Jardon, Aidan 10 Santa Clara 36-03.00
18 Thompson, Joe 10 Bellarmine C 36-03.00
19 Attiogbe, Semanu 09 Woodside 36-02.75
20 Moriarty, Miles 10 Junipero Ser 36-02.00
21 Bergstrom, Jacob 09 Bellarmine C 36-01.00
22 Bunger, Alija 09 Cupertino 36-00.00
23 Nguyen, Matthew 10 Bellarmine C 36-00.00
24 Kenison, Jordan 09 Junipero Ser 35-07.00
25 Rodas-Preza, Mario 10 Mills 35-07.00
26 Nunes, Mitch 10 Junipero Ser 35-04.00
27 Zolezzi, Dominic 09 Junipero Ser 35-02.00
28 Tanrango, Adam 10 Bellarmine C 34-10.00
29 Huang, Henry 10 Philip & Sal 33-08.00
30 Ancheta, Derrick 10 Fremont (Sun 33-08.00
31 Magtabog, Lawrence 10 Philip & Sal 33-03.00
32 Gonzalez, Omar 10 Abraham Linc 32-08.00
33 Robles, Mario 09 Abraham Linc 31-04.00
34 Mendoza, Raymond 09 Abraham Linc 29-04.00
35 Andrade, Daniel 10 Abraham Linc 27-00.00
36 Ruffing, Ryan 09 Abraham Linc 27-00.00
37 Cauraugh, Dylan 09 Woodside ND
38 Nuez, Eric 09 Pioneer (San ND
39 Lee, Anh 09 Fremont (Sun ND
40 Jefferson, Frank 10 St. Ignatius ND
Event 49 Girls Pole Vault Varsity
===============================================================================
Name Year School Seed Mark
===============================================================================
1 Jaques, Taylore 11 Presentation 13-00.00
2 Wagner, Greta 11 Los Gatos 12-06.00
3 McCarthy, Emma 12 Presentation 12-00.00
4 Hendel, Keren 12 Westmont 11-06.00
5 Cesare, Ariana 12 Willow Glen 10-06.00
6 Heffernan, Carly 11 Los Gatos 10-06.00
7 Michels, Savanna 11 Sir Francis 10-00.00
8 Wilhelm, Rachel 10 St. Francis 9-06.00
9 Jaques, Sydney 09 Presentation 9-06.00
10 Bogden, Amanda 12 Ann Sobrato 9-00.00
11 Neville, India 11 Sir Francis 9-00.00
12 Roth, Ella 11 Lowell 9-00.00
13 Ash, Rebecca 12 St. Ignatius 8-09.00
14 Rivera, Zyra 12 Mount Pleasa 8-06.00
15 Meldrum, Kayleen 12 Ann Sobrato 8-06.00
16 Sylva, Kaelin Christopher 8-06.00
17 Sommer, Maya 12 St. Ignatius 8-04.00
18 Kucirek, Natalie 12 Piedmont 8-00.00
19 Chung, Stella 12 Santa Clara 8-00.00
20 Chan, Miranda 12 Notre Dame ( 8-00.00
21 Craig, Libby 11 Santa Clara 8-00.00
22 Heggedus, Lizzy 12 Notre Dame ( 8-00.00
23 Dorricott, Carolyn 12 Notre Dame ( 8-00.00
24 Girabaldi, Julia 10 St. Francis 8-00.00
25 Teupel, Kristen 10 St. Ignatius 8-00.00
26 Roberson, McKenna Presentation 8-00.00
27 Sterns, Alyssa 12 Woodside 8-00.00
28 Mabry, Emily 12 Piedmont 8-00.00
29 Borello, Melissa 10 Leigh 8-00.00
30 Guarnieri, Mia Presentation 8-00.00
31 Mohr, Kathyrn 09 Menlo-Athert 7-06.00
32 Nichole, Hernaz 09 Mount Pleasa 7-06.00
33 Yang, Tiffany 11 Menlo-Athert 7-00.00
34 Augustin, Andrea 10 St. Francis 7-00.00
35 Chemel, Angeline 12 Abraham Linc 7-00.00
36 White, Emily 12 Santa Clara 7-00.00
37 Khristinbe, Serrano 09 Mount Pleasa 6-06.00
38 Camacho, Hilda 10 Mount Pleasa 6-00.00
39 Triant, Gabriela 10 Notre Dame ( NH
40 Mellin, Rebecca 09 Abraham Linc NH